Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Dezactivare cont yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
turbojet

turbojet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 19.10.2010
Aveam cont de e-mail pe yahoo pe care nu-l prea foloseam.
Am încercat recent să intru pe contul ăla și apare mesajul

Quote

Contul dvs. Yahoo! a fost dezactivat
Contul dvs. Yahoo! a fost inactiv o perioadă lungă de timp și este în curs de reciclare. Dacă aveți nevoie de un cont nou, vă rugăm să vă autentificați pentru a obține unul.

Eu n-aș vrea să-mi fac un alt cont yahoo ci să-l folosesc tot pe ăla de pînă acum, mai ales că identitatea yahoo am folosit-o și pe alte situri la care acum am acces blocat.
Mă întreb dacă se reciclează contul, noul proprietar va putea folosi și pe alte situri fosta mea identitate yahoo?

Principala întrebare: ce pot face să-mi recapăt contul de e-mail de pe yahoo? (dacă se poate, și cu e-mailurile primite)
Alte întrebări: care e perioada de inactivitate a contului după care se reciclează contul? Logarea se consideră activitate sau e nevoie de trimiterea efectivă a unui e-mail?

#2
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006
Conturile Yahoo sunt sterse dupa un an de inactivitate. Nu ai cum sa-l recuperezi.

Incearca sa-l refaci. Daca l-a refacut altcineva deja, nu ai ce face decat sa-i trimiti un email la noul propietar si sa-i zici de problema ta.

EDIT: Da, logarea se considera activitate.

Edited by emanuel7, 28 November 2013 - 20:03.


#3
adelina16

adelina16

    FOX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,446
  • Înscris: 07.03.2013

Quote

a fost inactiv o perioadă lungă de timp şi este în curs de reciclare
ce tare

#4
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010

 turbojet, on 28 noiembrie 2013 - 19:33, said:

Aveam cont de e-mail pe yahoo pe care nu-l prea foloseam.
Am încercat recent să intru pe contul ăla și apare mesajul
Eu n-aș vrea să-mi fac un alt cont yahoo ci să-l folosesc tot pe ăla de pînă acum, mai ales că identitatea yahoo am folosit-o și pe alte situri la care acum am acces blocat.
Mă întreb dacă se reciclează contul, noul proprietar va putea folosi și pe alte situri fosta mea identitate yahoo?
Principala întrebare: ce pot face să-mi recapăt contul de e-mail de pe yahoo? (dacă se poate, și cu e-mailurile primite)
Alte întrebări: care e perioada de inactivitate a contului după care se reciclează contul? Logarea se consideră activitate sau e nevoie de trimiterea efectivă a unui e-mail?
E simplu! Trebuie sa iti faci cont. Atentie ! Cind faci procedura de deactivare, Yahoo iti da un timp limitat sa te rasgindesti si apoi ti-l dezactiveaza definitiv.

#5
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013
Am exact aceeasi problema.Cum naiba, ca am intrat acum vreo saptamana si ceva pe el si nu avea nici pe dracu'! Deci il folosisem destul de recent, nu acum nu stiu cate luni sau ani! Astia nu sunt sanatosi la cap,deci daca nu ma loghez o saptamana,doua, imi sterg contul??!!

Quote

Alte întrebări: care e perioada de inactivitate a contului după care se reciclează contul?

Asta as vrea sa stiu si eu.

#6
staly

staly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.04.2014

 michael-myers, on 22 iunie 2014 - 16:17, said:

Am exact aceeasi problema.Cum naiba, ca am intrat acum vreo saptamana si ceva pe el si nu avea nici pe dracu'! Deci il folosisem destul de recent, nu acum nu stiu cate luni sau ani! Astia nu sunt sanatosi la cap,deci daca nu ma loghez o saptamana,doua, imi sterg contul??!!



Asta as vrea sa stiu si eu.
salut michael-myers ti am trimis un msg , daca poti s ami raspunzi

care e perioada de inactivitate a contului după care se reciclează contul? stie cineva? ca al meu e in reciclare si vreau sa stiu cand pot sa mi fac id inapoi

#7
Adelin2014

Adelin2014

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 24.04.2014
daca esti inactiv vreun an 2,contu se dezactiveaza dai ca ti-ai uitat parola

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate