Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

factura

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
DT19

DT19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 13.01.2011
Am cumparat de la un magazin online (CEL) o husa de telefon pe care am platit-o initial la casierie insa am omis sa ma uit pe factura fiscala pe care am semnat-o la biroul de livrare.
Vreau sa va intreb daca in situatia in care pe acea factura erau cumva specificate si alte produse in afara respectivei huse, de ex. un laptop, ce pot face in aceasta situatie?
Care sunt modalitatile de a ma asigura ca nu am semnat si pentru alte produse ?
Multumesc.

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,123
  • Înscris: 22.05.2003
Mama ce preocupari au unii...

Pai care ar fie efectele?
Daca ar fi fost si altceva pe factura... insemna ca a ramas la ei, ca doar nu l-ai ridiciat pe acel ceva.

Problema este daca tu ai ridicat husa si inca ceva, iar pe factura nu apare acel ceva...
Dar nu e cazul.

#3
c14h3r

c14h3r

    Membru nesanatos..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,822
  • Înscris: 12.12.2007
Una din cele mai plauzibile situatii ar fi ca nu ai semnat nici o factura pentru ca, daca ai fi facut acest lucru, ai fi avut un exemplar... Pe care, utopic vorbind, l-ai fi citit inainte sa postezi intrebarea...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate