Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 

My Vodafone Fix & TV.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
358 replies to this topic

#37
654321

654321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,817
  • Înscris: 12.03.2007
La mine au recalculat-o. E cu 3 lei in plus. Cea gresita era cu 3,1 lei in plus. Posted Image

Edited by 654321, 07 August 2014 - 12:35.


#38
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Acum sa va vad. Daca nici la ieftinire nu va bucurqti, chiar ca sunteti carcotasi :lol:

#39
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,290
  • Înscris: 16.01.2007

 grinci, on 07 august 2014 - 13:10, said:

Acum sa va vad. Daca nici la ieftinire nu va bucurqti, chiar ca sunteti carcotasi Posted Image
Îmi place ironia! :D

#40
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
La mine în MyUPC nu mai merge AXNNow cu niciun browser (Chrome, FireFox, Torch ...)
La voi merge?
Aţi mai încercat?

#41
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu merge.

#42
macsfx

macsfx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 30.11.2005
Si eu am primit notificarea legata de factura pe mail. O achitasem deja.

Pana acum cateva ore aveam sold 0 pe myUPC. Acum imi apare "Noua ta factura UPC se proceseaza chiar in acest moment. Suma ta curenta de plata va fi disponibila in cel mult 36 de ore. Pe curand!" Posted Image

La sectiunea "Facturi" am deja anulata vechea factura (e cu 0 RON).

Presupun ca e vorba de 3 lei in plus, deja celebra taxa pe stalp.

Nici la mine nu merge AXN Now. Probabil urmeaza un serviciu extra, cum e Voyo.

Edited by macsfx, 07 August 2014 - 19:37.


#43
gelucimpi

gelucimpi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 24.01.2007
Acum, proaspata si calda!

Attached File  fact.jpg   178.8K   68 downloads

#44
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si la mine se calculeaza din nou. Oricum, eu am platit deja asa ca stau fara griji. :D

#45
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,117
  • Înscris: 25.02.2007
A venit si a mea cu 10 bani mai ieftina.
Prima data a fost (ca am copia ei) 68.1 si dupa recalculare este 68 lei.

Oare daca nu le dau astia 3 lei (pana luna viitoare) imi taie serviciile ? Ca n-as prea face inca un drum pt. 3 lei..

#46
pozarul

pozarul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 07.07.2007
da` de ce nu platesti cu My UPC? eu am platit si 0.5 lei la un moment dat ca plateam suma fixa si am avut intr-o luna niste convorbiri pe mobil in Israel si depasea suma.
e moca si poti sa platesti oricand, oricat. Nu cred ca te taie, dar eu unul nu as risca. Am sunat in Call Center sa intreb de AXN Now si mi-au zis ca e o problema tehnica si ca se va rezolva azi. Nu de alta, dar e singura modalitate in care pot vedea ceva filme la serviciu Posted Image))


Later Edit: Factura mea e mai mica cu 0.6 lei. Cred ca puteau sa o lase asa si nu ma deranja. +1 de la mine ca le-au recalculat fara sa le solicite cineva. Banuiesc ca au fost toti clientii "recalculati" :)

Later Later Edit. 0.06 lei, adica 6 bani :)

Edited by pozarul, 08 August 2014 - 10:44.


#47
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,290
  • Înscris: 16.01.2007

 pozarul, on 08 august 2014 - 10:29, said:

[...] Nu de alta, dar e singura modalitate in care pot vedea ceva filme la serviciu Posted Image [...]
Ce job generos ai! Posted Image Sper să ai și o remunerație babană pentru că și eu aș fi interesat, aștept un PM! Posted Image

#48
pozarul

pozarul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 07.07.2007
cand tot ce faci e sa astepti sa-ti vina mailuri de la clienti la care sa le raspunzi (customer care) pana si sefii stiu ca ne uitam la filme. Important e sa trimiti raspuns la solicitarile primite intr-o ora. :) da, din punctul asta de vedere e misto (cand nu sunt probleme). Cand sunt probleme si tre` sa verifici 15 clienti si sa le raspunzi intr-o ora, atunci e panica :))

#49
macsfx

macsfx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 30.11.2005
Si-a revenit AXN Now :)

#50
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
mi-a aparut, intr-un tarziu, si factura pe myupc. e identica, cu, cea de pe luna precedenta, deci se pare ca am scapat de mariri abuzive

#51
quant

quant

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 21.02.2004
Eu asta nu o mai inteleg cum de la unii se mareste factura cu 3 Ron si se justifica prin asa-zisa 'taxa de stalp' in timp ce la altii nu se mareste de loc. Iluzoria 'taxa de stalp' trebuie platita numai de catre unii abonati ?

#52
pozarul

pozarul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 07.07.2007
in niciun comunicat oficial nu e justificata cu taxa de stalp. eu cred ca mai degraba li se trage de la scumpirea Pro TV-ului...

#53
quant

quant

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 21.02.2004
Da, in nici un comunicat oficial nu se mentioneaza nimic de genul. Insa daca suni la serviciul de relatii cu clientii se scoate la inaintare fiscalitatea guvernului, acciza la benzina, taxa de stalp (deci de vina ar fi Ponta):

http://forum.softped...6#entry15653770

http://forum.softped...6#entry15654009

Acum pana sa ne gandim la ProTv, notificarea trimisa in myupc asociaza marirea de pret cu introducerea postului 'premium' Look plus, pe care eu de exemplu nu il doresc. Oare cat costa acesta ?

Dar fie ca vorbim de taxa de stalp, acciza la benzina, protv, etc

cum se face ca la unii abonati a fost marit abonamentul in timp ce la altii nu ? ? ?

#54
pozarul

pozarul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 07.07.2007
ma tem ca habar nu am. Insa din ce am vazut, au marit la toti abonamentele, e posibil ca cei care zic ca lor nu li s-a marit sa fie cu abonamente noi 1-2 luni, care au deja integrat si costul asta...si nu stiu de ea, pentru ca au un "pachet de servicii" cu pret de 75 de lei de exemplu, unde nu e spart exact cat e tv-ul, cat e net-ul, etc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate