Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Inchiriere spatiu sau apartament pentru birou asigurari

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
asigurari_cristian

asigurari_cristian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 09.05.2012
Ma gandesc sa-mi caut un spatiu sau apartament pentru a-mi deschide un birou de asigurari...si m-am uitat la apartamentele si birourile vis-a-vis de Kaufland. Stii careva sa-mi spuna daca as avea un vad comercial bun acolo si daca as gasi un apartament sau spatiu de inchiriat?

#2
HighClass

HighClass

    . Impresar .

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,298
  • Înscris: 31.05.2013
Kaufland este in toata tara . . .

#3
salcie

salcie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 17.09.2013
Posted Image)) nu numai ca e in toata, dar in multe orase sunt chiar mai multe! iti recomand sa arunci privire pe ofertele de http://www.gimo.ro ca se publica din toata tara si desi nu exista zona kaufland, sunt multe zone renumite, cartiere adica si poti alege in functie de ele, de buget, de multev - intra si vezi, ce sa mai; eu acolo ma uit cat mai costa chiria la apartamente.

Edited by salcie, 08 November 2013 - 18:50.


#4
mviorel

mviorel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 29.06.2009
Ai lucrat sau lucrezi in domeniul asigurarilor?

#5
luminitadeac1976

luminitadeac1976

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 09.05.2012

 asigurari_cristian, on 08 noiembrie 2013 - 18:10, said:

Ma gandesc sa-mi caut un spatiu sau apartament pentru a-mi deschide un birou de asigurari...si m-am uitat la apartamentele si birourile vis-a-vis de Kaufland. Stii careva sa-mi spuna daca as avea un vad comercial bun acolo si daca as gasi un apartament sau spatiu de inchiriat?
dar mai este acolo un spatiu, maergi la birourile lor si intreaba, pt. ca mai este ceva liber, asa am vazut!

#6
asigurari_cristian

asigurari_cristian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 09.05.2012

 luminitadeac1976, on 15 noiembrie 2013 - 17:58, said:

dar mai este acolo un spatiu, maergi la birourile lor si intreaba, pt. ca mai este ceva liber, asa am vazut!

Tocmai pentru ca acolo mai sunt spatii, si cand treceam pe acolo am vazut ca au tot timpul clienti, inseamna ca zona este foarte populata si au un vad excelent.

 mviorel, on 09 noiembrie 2013 - 21:15, said:

Ai lucrat sau lucrezi in domeniul asigurarilor?

am lucrat si inca mai lucrez.

 HighClass, on 08 noiembrie 2013 - 18:16, said:

Kaufland este in toata tara . . .

scuze....doar ARAD-ul ma intereseaza!

#7
luminitadeac1976

luminitadeac1976

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 09.05.2012

 asigurari_cristian, on 08 noiembrie 2013 - 18:10, said:

Ma gandesc sa-mi caut un spatiu sau apartament pentru a-mi deschide un birou de asigurari...si m-am uitat la apartamentele si birourile vis-a-vis de Kaufland. Stii careva sa-mi spuna daca as avea un vad comercial bun acolo si daca as gasi un apartament sau spatiu de inchiriat?
vezi ca astia mai construiesc, intreaba daca vor face si spatii comerciale; dar care sunt in primul bloc sunt date toate?

#8
asigurari_cristian

asigurari_cristian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 09.05.2012

 luminitadeac1976, on 29 noiembrie 2013 - 16:14, said:

vezi ca astia mai construiesc, intreaba daca vor face si spatii comerciale; dar care sunt in primul bloc sunt date toate?

Am fost saptamana aceasta pana la birourile de vanzari de la Ared si acolo am luat legatura cu un baiat-agent a lor de vanzari care mi-a spus ca mai au un spatiu comercial dar nu este cu privirea spre Kaufland,jos la parterul blocului R17, dar mi-a sugerat daca nu ma grabesc sa mai astept....pt ca in scurt timp vor mai construi un nou bloc chiar langa benzinaria OMV si ma anunta el cand va avea schite. Si cum sunt in prospectare de piata, chiar nu este o idee rea sa mai astept putin ca sa-mi pot strange ceva banutzi sa-l cumpar sa fie al meu.

#9
maria_stefanovici

maria_stefanovici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 13.05.2012

 asigurari_cristian, on 30 noiembrie 2013 - 10:59, said:


Am fost saptamana aceasta pana la birourile de vanzari de la Ared si acolo am luat legatura cu un baiat-agent a lor de vanzari care mi-a spus ca mai au un spatiu comercial dar nu este cu privirea spre Kaufland,jos la parterul blocului R17, dar mi-a sugerat daca nu ma grabesc sa mai astept....pt ca in scurt timp vor mai construi un nou bloc chiar langa benzinaria OMV si ma anunta el cand va avea schite. Si cum sunt in prospectare de piata, chiar nu este o idee rea sa mai astept putin ca sa-mi pot strange ceva banutzi sa-l cumpar sa fie al meu.
Daaa, mai bn asteapta spatiile noi, de langa OMV, pt. ca la blocul care e deja dat in folosinta, am vazut ca mai sunt 2-3 birouri de brokeri in asigurari.

#10
asigurari_cristian

asigurari_cristian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 09.05.2012

 maria_stefanovici, on 30 noiembrie 2013 - 11:11, said:

Daaa, mai bn asteapta spatiile noi, de langa OMV, pt. ca la blocul care e deja dat in folosinta, am vazut ca mai sunt 2-3 birouri de brokeri in asigurari.

Faptul ca mai sunt 2-3 brokeri de asigurare nu e o problema, ma descurc eu cumva sa le fac fata :)))

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate