Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Apocalipsa Zombie

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
TurcuOvidiu

TurcuOvidiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 14.01.2013
Pai la molurile noastre cam asa e. Nu prea ai arme. AI shaorme limitate in schimb.

#20
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View PostTurcuOvidiu, on 29 octombrie 2013 - 23:08, said:

Pai la molurile noastre cam asa e. Nu prea ai arme. AI shaorme limitate in schimb.

Si ce smecher ar fi sa dam acolo in mall un plants vs zombies :D

#21
zerobitsunt

zerobitsunt

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,930
  • Înscris: 14.01.2011

View PostGonthar, on 29 octombrie 2013 - 22:16, said:

In caz de zombie, o sa fie mancati imediat
nah...eu cred ca zombie or sa fuga de romani...sa nu-i fure...

#22
LouisCyphre

LouisCyphre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,956
  • Înscris: 24.01.2012
Mi se rupe de apocalipsa zombi. Aia-s lenti si usor de killarit, dupa cum reiese din filme.
Nu stiu insa cum ne vom descurca, peste vreo 30 de ani, cu apocalipsa tiganeasca.
Ca ia amploare.
Si astia-s iuti de mana.

Edited by LouisCyphre, 29 October 2013 - 23:36.


#23
yonutz2032V3

yonutz2032V3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 12.09.2013
Nu au tupeu sa vina zombii la noi, le e frica de tigani

#24
-incoerent-

-incoerent-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 30.09.2013
Ce substante halucinogene ai consumat ca sa iti vina ideea unui asa topic? E mai grav sa raspunzi serios aici decat sa faci off-topic jur! :)) Dar asta e nu poti sa fii serios in fantezii.
- As dori sa ma aflu intr-o fortificatie hi-tech unde doar eu sa stiu secretele cailor de acces si solutiile pentru supravietuire, eu sa fiu un fel de ZEU daca se poate. Nu ma deranjeaza daca sunt si venerat.
- As vrea sa am o blonda si o bruneta in treimea mea de cazarma, impreuna cu animale exotice si plante exotice. In a doua treime ar fi 50 echipe SWAT inarmate complet + mancare, bautura si curve pentru ei. In a treia treime ar fi bucatari, muzicieni, stand-up comediants si medici, care prin rotatie sa ofere servicii de calitate mie, echipelor swat si femeilor noastre.
- Ca arma primara as folosi Berea. Sa fie blonda si nu foarte amara! Ea mi-ar calauzi actiunile si eu cu ajutorul berii as fi asemeni lui Noe dupa potop. Adica luminat si privilegiat. :D Singura mea grija ar fi sa repopulez planeta hehehe.

#25
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,060
  • Înscris: 20.12.2007

View PostTurcuOvidiu, on 29 octombrie 2013 - 21:51, said:

1. Unde ai vrea sa fii atunci cand vine apocalipsa cu zombi?
2. Cu cine ai vrea sa fii atunci?
3. Ce arme ai folosi mai mult?

Eu as prefera sa fiu intr-un mall, cu familia si as folosi shotgunul foarte mult.
1. In AFI la IMAX ar fi cel mai misto
2. Probabil cu iubirea
3. Nu dau aia arme doar Cola, nachos sau popcorn. Poti ce-i drept sa agiti sticla si sa dai cu jetu'

#26
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009

View PostTurcuOvidiu, on 29 octombrie 2013 - 21:51, said:

1. Unde ai vrea sa fii atunci cand vine apocalipsa cu zombi?
2. Cu cine ai vrea sa fii atunci?
3. Ce arme ai folosi mai mult?

Eu as prefera sa fiu intr-un mall, cu familia si as folosi shotgunul foarte mult.

View PostTurcuOvidiu, on 29 octombrie 2013 - 21:51, said:

1. Unde ai vrea sa fii atunci cand vine apocalipsa cu zombi?
2. Cu cine ai vrea sa fii atunci?
3. Ce arme ai folosi mai mult?

Eu as prefera sa fiu intr-un mall, cu familia si as folosi shotgunul foarte mult.
1. Intr-un bunker subteran destinat oamenilor foarte importanti(ceva gen bunker-ul din Terminator 3), sau intr-o baza ultrasecreta dotata cu sisteme de securitate de ultima ora.
2.Cu familia
3. In primul rand, as vrea sa folosesc arme de mare putere: rachete termonucleare(sa aiba baza respectiva capabilitatea sa le lanseze) teleghidate prin laser, bombe cu hidrogen. As folosi drone de razboi controlate de la distanta care sa-i bombardeze, avioane fara pilot pe care sa le prabusesc peste oceanul de zombie. Cu asta, as cam rade vreo 90-95% din zombie. Apoi, un lansator de grenade, un lansator de flacari, capcane, o mitraliera si clasicul shotgun.

#27
rola_ocb

rola_ocb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.10.2012
Decathlonu din Berceni e ok Posted Image  au aia p-acolo de toate au arcuri, sageti, lanterne, cutite, chestii de supravietuire, corturi, barci sigur nu mori acolo Posted Image

#28
criztu

criztu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,298
  • Înscris: 03.09.2002

View Postcarbonzero, on 29 octombrie 2013 - 22:20, said:

apocalipsa cu zombie nu prea exista...
Exista si inca cum! E scris si in Sfanta Biblie - Mesia va pogori in slava cereasca, ii va invia din morti pe toti. Vor fi morti, dar vii, ridicati din morminte pt judecata de la sfarsitul veacurilor, Apocalipsa, Revelatia. Io unu abia astept sa vina, sa trag cu shotgunu prin supermall, sa-mi fac semnu crucii prin aer, din astea. o sa fie fain da tot, sper...

#29
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 25.12.2013
mi-ar placea sa vad un film romanesc cu zombie. Ma intreb cum ar fi oare? : ))))

Edited by zedicus, 22 January 2014 - 11:20.


#30
v3n0m1984

v3n0m1984

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 03.05.2010

View PostLouisCyphre, on 29 octombrie 2013 - 23:35, said:

Mi se rupe de apocalipsa zombi. Aia-s lenti si usor de killarit, dupa cum reiese din filme.
Nu stiu insa cum ne vom descurca, peste vreo 30 de ani, cu apocalipsa tiganeasca.
Ca ia amploare.
Si astia-s iuti de mana.
Depinde din ce film vin acei zomby. Daca vin din WorldWar z sau din I am legend sau din 28 days/weeks later am pus-o Posted Image Chiar si aia din Dawn of the dead erau destul de rapizi.
Dar intrebarea cea mai importanta este: ce pica prima oara in caz de apocalipsa cu zombilici: curentul? internetul? TV-ul? apa calda? :))

Edited by v3n0m1984, 04 February 2014 - 12:23.


#31
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 20.04.2011
vreau o sabie d-aia care taie aia carnea la  shaorma si sa fiu  cu mila jovovich pe o insula  .

#32
LONDONER

LONDONER

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 01.11.2014
Ma urc pe  turnul Eiffel cu un RPG.
Nici macar 1 zombie nu ma va atinge.

#33
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 20.04.2011

View PostLONDONER, on 02 noiembrie 2014 - 00:38, said:

Ma urc pe  turnul Eiffel cu un RPG.
Nici macar 1 zombie nu ma va atinge.
cand ti se face foame incepi sa musti din turn Posted Image

#34
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,664
  • Înscris: 23.10.2006
Nu apuca sa i se faca foamePosted Image  O avea idee cat cantareste RPG(7kg) si o incarcatura pentru el(2-4.5kg in functie de tipul incarcaturii)? Cate crede ca poate cara in spate? Posted Image

#35
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View Postzedicus, on 22 ianuarie 2014 - 11:20, said:

mi-ar placea sa vad un film romanesc cu zombie. Ma intreb cum ar fi oare? : ))))
Pai tu pe canalele romanesti nu te uiti chiar deloc? Mai ales la telenovelele autohtone si politica si dezmatisment?

#36
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011

View PostTurcuOvidiu, on 29 octombrie 2013 - 22:01, said:

Ce-i bai? Hai ca e un subiect serios. Ai prefera sa fii intr-o camera obscura cu amanta?
1. Ce amanta s-ar multumi intr-o camera obscura si cum ti-ai permite sa duci amanta intr-o camera obscura?
2. S-a renuntat de mult la camerele obscure! Optica electronica a schimbat multe.

View PostTurcuOvidiu, on 29 octombrie 2013 - 21:51, said:

1. Unde ai vrea sa fii atunci cand vine apocalipsa cu zombi?
2. Cu cine ai vrea sa fii atunci?
3. Ce arme ai folosi mai mult?

Eu as prefera sa fiu intr-un mall, cu familia si as folosi shotgunul foarte mult.

Ti-au dat voie parintii la astfel de filme?

De ce nu asculti de parinti?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate