Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

Afacere cu Hartie Copiator !

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#19
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,032
  • Înscris: 24.02.2006
o sa afli dupa ce primesti primul transport :)

#20
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005

 mymothman69, on 28 octombrie 2013 - 15:14, said:


Asta de care este, din aia la sul? Nu iti trebuie utilaje pentru taiat?
Ba da. Daca ai afacere mica, nu are rost sa te strofoci, daca ai mare, are rost. Vezi exemplul cu pixul de mai sus :)

#21
SONYKRO

SONYKRO

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.10.2013
Nu ma intelegeti gresit ! Eu nu vreau hartia aia sa o folosesc doar eu ... ca mi-ar lua circa 4 ani sa o termin :)) . Eu deja am o alta firma de distributie unde daca as baga hartia la un pret bun sigur as vinde-o rapid.
Topicul deja si-a atins scopul ! :D . Am gasit 2 persoane care au o mica afacere la fel ca si mine , si care sunt interesate sa cumpere hartie. Ideea mea e sa gasesc 5 astfel de persoane si sa le vand hartia necesara lor pentru 6 luni * undeva la 1000 topuri * , astfel imi diminuez si eu riscul de a ramane cu ea.

#22
foaeflorin

foaeflorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.03.2014
salut!
mai ai hartie de copiator pe stoc?la un pret bun?
[email protected]

#23
caraman82

caraman82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.10.2014
Salut, ma intereseaza pe mine un tir cu 5 lei :) banii jos, multumesc

#24
focuscsv

focuscsv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.01.2008
China face si hartie , Vinde pe "www.made-in-china.com" si pe "www.alibaba.com" la preturi cuprinse 0.9 si 1.99 usd topul
Intervine transportul , taxele vamale , tva si siguranta primirii marfii .

#25
misha_u

misha_u

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.04.2015
Salut/daca este posibil si de actualitate as dori si eu pe privat numele firmei din budapesta.Thanks in adv
Misha

#26
weee

weee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.05.2015
Salutare.
Mai este de actualitate acest topic? Daca da as dori sa cumpar si eu cateva topuri.
Multumesc.

#27
adi7000

adi7000

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.12.2015
Salut!Pare prea ieftin sa fie adevarat.Dar daca chiar asa este ma intereseaza si pe mine.Astept un semn...

#28
awnpup2

awnpup2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.06.2007
Ma intereseaza. Numai eu livrez intre 300 si 450 de topuri pe luna, la un pret mult mai mare.

#29
danyyy89

danyyy89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 16.10.2014
Sunt in Ungaria de cumparat la 0.85 dolari dar in cantitati mari gen 8000 topuri minim.

#30
Skullian

Skullian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.05.2014

 danyyy89, on 03 februarie 2016 - 21:00, said:

Sunt in Ungaria de cumparat la 0.85 dolari dar in cantitati mari gen 8000 topuri minim.
A cumparat cineva sau e doar "o iluzie"?

#31
cashhh

cashhh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.07.2014
Salut.

Eu i-am gasit pe unii care dau topu' A4 de 500 de coli intre 6 si 8 lei, in functie de cantitate. Mai ieftin n-am gasit in RO. iar in afara daca nu cumperi un container de 7-8 mii de topuri nu discuta nimeni cu tine.

#32
dciorcila

dciorcila

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.10.2009

 cashhh, on 21 septembrie 2016 - 00:54, said:

Salut.

Eu i-am gasit pe unii care dau topu' A4 de 500 de coli intre 6 si 8 lei, in functie de cantitate. Mai ieftin n-am gasit in RO. iar in afara daca nu cumperi un container de 7-8 mii de topuri nu discuta nimeni cu tine.
Buna seara,
Sunt si eu interesat de un furnizor de hartie A4 500 coli 80g/mp. Va rog ajutati-ma cu niste contacte.
Multumesc.

#33
Sorinacms

Sorinacms

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.12.2016

 dciorcila, on 14 noiembrie 2016 - 23:20, said:


Buna seara,
Sunt si eu interesat de un furnizor de hartie A4 500 coli 80g/mp. Va rog ajutati-ma cu niste contacte.
Multumesc.

Bună seara,
Ați reușit să faceți rost de informațiile cerute?
Dacă da, va rog sa ma ajutați și pe mine. Nu m-ar deranja sa cumpăr la un preț bun chiar și de la dumneavoastră!
Aștept un răspuns!
Mulțumesc :)

#34
danyyy89

danyyy89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 16.10.2014
Da,in ungaria se gaseste dar numai la cantitati mari  vezi pretul ala bun,de la 8000 topuri minim

#35
Skullian

Skullian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.05.2014
Am vorbit eu cu ungurii. Pare a fi o mare teapa. Vor banii in avans. Am incercat sa le fac o vizita, dar nu au dorit sa ne intalnim. Deci, cine doreste sa achite doua containere in avans, fara a sti nimic despre acea firma, il rog sa o faca, iar apoi sa ma contacteze si pe mine. Danny89 nu mai induce lumea in eroare...

#36
mihai_costea

mihai_costea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 31.12.2013
Oare doar eu sunt sceptic cu privire la ultimii utilizatori care au lasat mesaje aici? (2-3 mesaje totale fiecare) Am o impresie ca sunt conturi fake. Cat despre hartie. Da o fuga, uita-te daca e ok, daca iti convine, daca pretul e cel stabilit. Abea apoi cauta persoane. Degeaba cauti persoane pana nu stii exact daca nu e teapa. Trebuie sa fii tu sigur prima data pentru a baga si pe altcineva in asta, daca tot vrei sa diminuezi costurile vanzand-o rapid...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate