Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

ZTE ICE

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
archangeltyarel

archangeltyarel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.04.2012
Buna. Am o problema . Am achizitionat un telefon ZTE ICE de la rds, telefonul este liber de retea. Are Android 4.0. Am instalat aplicatia viber, am primit codul de activare prin sms, toate au fost in regula pana in momentul in care  viber a incercat sa sincronizeze contactele mele din telefon. Nu se sincronizeaza contactele, si imi apare mesaj intr-o fereastra noua in care scrie ca aplicatia viber nu este disponibila momentan sau este blocata. Am incercat sa schimb setarile din telefon, sa reinstalez viber, dar degeaba. Va rog sa ma indrumati daca ati patit asa ceva si ati reusit sa remediati problema. Multumesc

#2
alinafat78

alinafat78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 31.01.2014
salut! si eu am luat un telefin zte ice de la rds si functioneaza perfect. sunt foarte multumita de produs. problema este ca baiatul mi l-a scapat pe gresie intr-o seara si i-a spart ecranul de la touchscreen. acesta functioneaza in continuare foarte bine dar am fost la rds si la toate magazinele de reparatii telefoane din constanta si mi-au spus ca nu se gasesc piese. as fi cumparat un touchscreen nou, dar toata lumea imi spune ca nu au asa ceva Posted Image . si nu e corect ca, daca se intampla ceva cu telefonul, sa nu pot sa inlocuiesc o piesa. pacat, asta va fi o mare bila neagra pt rds.... pls, daca ma poate ajuta cineva cu un sfat.... multumesc anticipat!

Edited by alinafat78, 31 January 2014 - 12:58.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate