Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Probleme semnal digital TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
De vreo 4-5 zile tot se blocheaza imaginea cateva secunde si se aude un barait. Aseara a picat digitalul de tot, am sunat la rds, dupa ce am stat 10 minute in asteptare mi-a zis ca nu poate ajunge cineva la mine in seara asta ca nu au echipe pe teren, si ca vin maine. In aceeasi seara semnalul a revenit. Azi vine un baietas de la rds la usa, fara scara, fara vreun echipament adecvat sa faca verificari. In seara asta la fel, digitalul picat. Sun la ei, zic ca trimit maine pe cineva sa faca verificari. Analogul merge, dar totusi sa ma uit pe tv full hd la semnal analogic e cam naspa, mai ales ca am si decodor de la ei. Cat o mai tinem asa? La cati mii de angajati au si milioane de abonati, e chiar atat de greu sa mai angajeze cativa oameni sa poata interveni fix in acel moment, nu dupa un an cand se rezolva problema, ca mai gasesc astia cauza problemei fix cand semnez anularea contractului. Deci, ce ma fac cu astia? Am ajuns sa ma rog de ei sa imi asigure un serviciu pe  care il platesc la zi, luna de luna, si probabil abonamentul din apartamentul meu e facut inainte sa se nasca majoritatea angajatilor rds.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate