Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ban Rosia Montana si toate reclamele lor de pe Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
Buna!
Rulez reclame de la Google Adsense pe site-ul meu si as dori sa banez toate reclamele privind subiectul de/la/despre Rosia Montana.
Nu citesc stiri despre Rosia Montana asa ca nici cititorii mei care imi viziteaza website-ul nu vreau sa vada ca si mine reclame de la rosia montana.
Cum procedez? Alte idei?

La Allow & block ads,
advertiser's url am introdus urmatoarele url pentru blocare:
darosiamontana.ro, www.darosiamontana.ro

Vad ca acestia au mai nou o tactica si mai si: imagini care trimit catre videoclipuri pe youtube si canalul lor Sindicatul Mineritului.
Acuma nu as vrea sa trec youtube.com la block url din cauza acestui canal.

Nu sunt cu politica, tocmai de aceea vreau sa scap de acest subiect pe website-ul meu: minerit si Rosia Montana. Punct!

#2
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,955
  • Înscris: 14.08.2006
Cam delicata situatia. Google n-are niciun interes ca tu sa le blochezi lor vreun client..da cum, tiganii aia ce-i aduce cu microbuzu la rosia au canal pe youtube? doamne da naivi ne cred astia!

#3
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Trimite-le la Google veste că nu mai vrei deloc reclame câtă vreme sunt de la ăia. Dacă ar face așa minim 20%, în câteva ore n-ar mai exista nici o referință la Roșia pe google. :lol:

#4
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
Buuun..... ceva idei mai relevante aveti? Vreau sa banez de tot acest subiect, si vad ca cei de la  bip.bip.bip.  sunt jmecheri ca tiganii...
investesc orice si mult in aceste reclame (isi permit) chiar daca nu da nici un randament, insa eu chiar vreau ban pe subiectul lor.
NU MA (MAI) INTERESEAZA Rosia Montana! Si nu pot scapa de ei...
Help, help!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate