Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Imnul BMW-ului.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Adrian Minune si inca un manelist au compus o melodie inchinata BMW-ului, aceasta marca atat de apreciata in Romania. Loredana Chivu a dansat in videoclip, mai ales ca a fost recent implicata intr-un scandal cu Leo de la Strehaia in care motivul certei a fost tot un BMW...
Hmmm.....sa fie totul o strategie de promovare a marcii in Romania?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wUP12dMm_38?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
adybnt

adybnt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 26.10.2012
nenea gonthare,dupa cum spunea cineva pe forum,ca bmv este o marca apreciata in afara de lumea buna,din pacate la noi vezi numa' kokalary si morti de foame in masinile astea...majoritatea..,sper sa nu jignesc pe cineva Posted Image ..apropo sti ce face kokalaru(sa nu zic tiganu)cand moare de foame ? Canta Posted Image

Edited by adybnt, 29 September 2013 - 10:54.


#3
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,123
  • Înscris: 22.05.2003
E minciuna... Adi Za Wonder Kid a trecut in echipa Ferrari!

#4
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,732
  • Înscris: 28.12.2008
Un cocalar emo, un ţigan pitic şi o paraşută penală.

#5
fan_ms440

fan_ms440

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 01.07.2011
Astia ma baga in situatia de a-mi vinde Bmw-ul,o masina respectata in multe tari,a ajuns sa fie denigrata de acesti fraieri si cocalari.

#6
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,812
  • Înscris: 31.10.2010
Ma bucur ca de volkswagen nu se ia nimeni :D

#7
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006

View Postfan_ms440, on 29 septembrie 2013 - 11:01, said:

Astia ma baga in situatia de a-mi vinde Bmw-ul,o masina respectata in multe tari,a ajuns sa fie denigrata de acesti fraieri si cocalari.

Poate chiar BMW a platit pentru videoclipul asta...Au studiat piata din Romania, au aflat cam ce fel de oameni le cumpara masinile si au actionat in consecinta. Se poarta acum publicitatea ascunsa, articole platite in ziar, diverse produse ce apar "intamplator" in filme, videoclipuri, etc.

Edited by Gonthar, 29 September 2013 - 11:12.


#8
fan_ms440

fan_ms440

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 01.07.2011
Dupa acest videoclip,probabil o sa vedem si mai multe "cefe late" conducand BMW-uri.  Fara numar,fara numar,fara numar,se stie.

si ca sa fiu offtopic un pic: schimb Bmw 318i touring,cu alta masina tot  RWD si touring,preferabil o marca necunoscuta in Romania de catre manelisti si cocalari,doar neagra daca se poate.

#9
Isaak

Isaak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 08.06.2011
Ce penibili, ce distrusi! La astia le-as face un tarc, i-as baga pe toti acolo si le-as da foc.Desi e o marca buna de masini, n-am inteles niciodata de ce prinde asa bine la toti distrusii, 90% din soferii BMW ii vezi imbracati in trening, adidasi, si aproape toti sint semianalfabeti.Daca au si numar de bulgaria sau volan pe dreapta, indeplinesc toate conditiile pentru "cocalarul anului".Am doua cunostinte moarte din cauza unor BMW-isti romani care au intrat pe contrasens.Asta spune multe si despre stilul lor de condus.

Adm:

Quote

E minciuna... Adi Za Wonder Kid a trecut in echipa Ferrari!

L-a pocnit din cite stiu.Deci a ramas tot BMW-ist, asa cum ii sta bine unui analfabet cu pantaloni legati cu sirma si brinza printre dinti.

#10
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 12.08.2006
Trebe' un imn si pentru Audi...mai ales pentru Q7 masina emblematica pentru cocalari.

View Postdorurad, on 29 septembrie 2013 - 11:05, said:

Ma bucur ca de volkswagen nu se ia nimeni Posted Image
Touareg-ul se incadreaza perfect,e destul de apreciat printre cocalari.

#11
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
"Vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acri!!!!" BMW e de cocalari,mercedes de jmecheri...etc,de-aia comenteza numai retardatii cu cazane parcate in fata unui camin de nafamilisti comfort 4!

#12
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,732
  • Înscris: 28.12.2008

View Postgeorge_eu25, on 29 septembrie 2013 - 11:52, said:

in fata unui camin de nafamilisti comfort 4!

Ironic, sunt mulţi care locuiesc în astfel de locuri şi au BMW, Mercedes, etc. şi nu modele vechi ci chiar X5, X6, Q7, seria 5,etc.

#13
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006

View Postalexa32, on 29 septembrie 2013 - 11:47, said:

Trebe' un imn si pentru Audi...mai ales pentru Q7 masina emblematica pentru cocalari.
Piesa asta e clasica: Gip, gip!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/y06D-XGcKLE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#14
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,784
  • Înscris: 27.01.2009
Cata jegosenie
Bine ca nu am bmw

#15
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 12.08.2006

View Postgeorge_eu25, on 29 septembrie 2013 - 11:52, said:

"Vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acri!!!!" BMW e de cocalari,mercedes de jmecheri...etc,de-aia comenteza numai retardatii cu cazane parcate in fata unui camin de nafamilisti comfort 4!
   Cei din caminele de nefamilisti au Bmw-uri si Mercedes destul de noi ;)

#16
adybnt

adybnt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 26.10.2012

View Postalexa32, on 29 septembrie 2013 - 12:02, said:

   Cei din caminele de nefamilisti au Bmw-uri si Mercedes destul de noi Posted Image
si tu crezi ca e o lauda asta/ sa conduci  masina de cinspe'' mii,da sa stai intr-un cotet? Posted Image

ca offtopic... si bicicleta te plimba prin cartier Posted Image

Edited by adybnt, 29 September 2013 - 12:10.


#17
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 12.08.2006

View Postadybnt, on 29 septembrie 2013 - 12:08, said:

si tu crezi ca e o lauda asta/ sa conduci  masina de cinspe'' mii,da sa stai intr-un cotet? Posted Image

...cu baia la comun pe hol :)

In mintea lor asa e.

#18
feitosak1

feitosak1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,992
  • Înscris: 02.09.2011

View Postpetre69, on 29 septembrie 2013 - 12:01, said:

Cata jegosenie
Bine ca nu am bmw

Pai ce, eu daca am BMW, sunt inclus automat printre specimenele alea?

Eu cred ca nu. Nu ascult manele, nu-mi plac, nu mi-am luat BMW ca asa am vazut la altii, ci pentru ca era un vis al meu de cand eram mic si vedeam ursuletii pe strada. Cred ca le dam prea multa importanta ciorilor astora.

De acord ca sunt unii care strica imaginea firmei, dar......se intampla mai peste tot. Eu locuiesc acum pe langa Drumetul, si sambata si duminica dimineata a plin de tot felul de ciori. Marca preferata - Audi.

Credeti ma magrebienii aia din Paris sau indienii din Londra conduc Loganuri, desi sunt rupti de foame? Nu, au si ei BMW, Lexus, Audi, MB, cele mai lucioase de pe piata.

Edited by feitosak1, 29 September 2013 - 12:21.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate