Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Renașterea ROMANTIC FM

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Herman01

Herman01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 12.11.2011
Dat fiind faptul ca in acest moment sunt foarte multe frecvente libere si CNA va organiza concurs in acest sens, ar fi perfecta implicarea celor care administreaza Radio Romantic. ''Muzica, nu zgomot' Vezi http://www.cna.ro/Informare.html si http://www.cna.ro/Co...-a-din-19.html.

#2
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
nici o sansa. Felix nu mai are bani iar din radio nu scoti mai nimic...

#3
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Felix se bazeaza pe Radio Zu. Romantic FM in curand va muri. Nu prea mai scoti multi bani din radio.

#4
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Da,voi credeti asta,cand la unele audiente a batut Pro si Europa in Bucuresti.


#5
PicoDazore

PicoDazore

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 25.11.2011

View PostHerman01, on 20 septembrie 2013 - 10:07, said:

Dat fiind faptul ca in acest moment sunt foarte multe frecvente libere si CNA va organiza concurs in acest sens, ar fi perfecta implicarea celor care administreaza Radio Romantic. ''Muzica, nu zgomot' Vezi http://www.cna.ro/Informare.html si http://www.cna.ro/Co...-a-din-19.html.

Ar fi o chestie foarte buna. Nu stiu daca va mai supravietui.
Era unul dintre posturile preferate pe care-l ascultam, avand in vedere ca, (de ex. Romantic Estival), emitea foarte multe slagare, muzica veche,etc.
Daca lumea s-a cam manelizat, e putin probabil sa se reia sectiunile muzicale ale celebrului Romantic FM.Posted Image

#6
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
Romantic FM va ramane doar la Bucuresti (101,9).

#7
MariaAlecsandra

MariaAlecsandra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.07.2014
Am și eu o rugăminte- dacă îmi puteți spune ce melodie a fost difuzată astăzi de dimineață la romantic fm, 10. 07.2014, în jurul orei 8:35-8:50, o melodie de dragoste (în limba română, voce feminină)..singurul cuvânt pe care mi-l amintesc momentan este iubire/iubirea.. mulțumesc frumos!

#8
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,834
  • Înscris: 07.07.2009
Sau pur si simplu il ascultam mai departe pe net. Multe posturi au trecut exclusiv online. Din pacate posturile cu muzica de calitate nu rezista in fata umpluturilor gen Zu, Kiss si alte porcarii. Bine ca exista internet si acolo iti gasesti orice gen de muzica Posted Image

#9
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Iată că Romanticul revine, timid, în țară, la Iași pe 98,6.

#10
Herman01

Herman01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 12.11.2011
Sper ca CNA să organizeze cât mai curând un nou concurs de acordare a licențelor radio iar pe frecvența 90.4 FM (fostă Realitatea FM) să revină Romantic FM și la Sibiu.

Edited by Herman01, 30 June 2017 - 14:04.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate