Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Despre GSmart Rio R1

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AMV

AMV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 606
  • Înscris: 05.09.2013
Sunt nou pe aici si am si eu niste intrebari :)
Detin un telefon GSmart Rio R1 si nu prea sunt multumit de autonomia pe care mi-o ofera..
1.Daca bateria altor modele GSmart se potriveste ca marime il locul bateriei originale o pot folosii?Adica sa-i pun o alta baterie de la GSmart de 1700 mA sau 2000 mA ii va dauna Telefonului?
2.Programele pentru economisirea autonomiei sunt bune sau sunt doar vrajeli?
3.Cum ii fac setarile pentru internet ca am 50 mb pe cartela Vodafone si nu-mi merge neam...am apelat *222 si cica "pe contul tau exista deja un serviciu cu care telefonul tau nu este compatibil"
Astept niste raspunsuri bune :D

#2
xxz

xxz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 21.01.2010
Ai postat in aria gresita, posteaza aici http://forum.softped...ile-si-tablete/

#3
AMV

AMV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 606
  • Înscris: 05.09.2013
Scuze sunt nou si nu stiu :)

#4
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,771
  • Înscris: 25.01.2007
Cat e autonomia actuala? Ca in general smartphone si autonomie sunt cuvinte care nu prea se inteleg unul cu altul.
Programele de economisire a bateriei mai fac treaba, cam poti dubla autonomia. principala metoda prin care castiga autonomie e faptul ca nu lasa conexiunile de date deschise non-stop, cu le inchid si deschid din cand in cand. io folosesc 2x battery.
Pentru setari mergi intr-un magazin voda.

#5
AMV

AMV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 606
  • Înscris: 05.09.2013
Slai nu stiu ce sa zic dar stau spre exemplu 2-3 minute si umblu prin el asa prin meniu si gata 3-4% din baterie s-a dus :(

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate