Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Note 3 - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
9376 replies to this topic

#73
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,472
  • Înscris: 14.04.2002
550. Comandat cu prelungire

#74
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,453
  • Înscris: 24.05.2010
Dupa ce intri in posesie, scrie te rog si niste opinii ;)

#75
blacksun77

blacksun77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,260
  • Înscris: 12.04.2006

 morogan, on 19 septembrie 2013 - 15:31, said:

550. Comandat cu prelungire
Cand il primesti? Fericitule! :)

#76
mccrya

mccrya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 05.03.2005
la portocalii dupa 30 septembrie se livreaza...cu 555 euro l-am comandat si eu  :)

#77
Masinuta

Masinuta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 03.11.2006

 mccrya, on 19 septembrie 2013 - 20:21, said:

la portocalii dupa 30 septembrie se livreaza...cu 555 euro l-am comandat si eu  Posted Image

Da si tu un link cu aia 550 euro ...

#78
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,472
  • Înscris: 14.04.2002
Nu se poate link pt ca e in functie de abonament

#79
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,819
  • Înscris: 18.12.2007
Uite aici
Ai in dreapta posibilitatea de a alege pretul. Have fun.

#80
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6F_1_HKZefc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#81
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,103
  • Înscris: 22.11.2011
"scrin" , "ăpgreid" , "tri" ," uan hiend" , "rait" , "hield" :)) foarte amuzant :)) ...

#82
GEORGE1976

GEORGE1976

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 777
  • Înscris: 13.05.2008
Note 3 cum am zis imi place dar nu are 1 an Note 2 si mi se pare penibil sa-l schimb.Ce ar fi sa schimb tv , telefonul fix si toate cele la 1 an? E nebunie! Cine poate si vrea , ok, dar altfel ne ruinam sa dam bani in fond pe aplicatii care nu stim cat de des le folosim.Apoi iti trebuie un abonament pe masura ca sa utilizezi netul si capacitatea telefonului. Sa-ti iei un super tel si sa ai cartela mai bine lipsa. Sincer imi
place si tv smart si cred ca e util dar trebuie sa si poti!

Edited by GEORGE1976, 20 September 2013 - 23:56.


#83
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
- nu te obliga nimeni sa iti faci upgrade la nimic, tehnologia evolueaza, asta s-a vazut de la primul 286 luat dupa revolutie (vorbesc de romanii normali din Romania si care aveau mai mult de 5 ani pe vremea aia si erau interesati de asa ceva)
- netul nu cred ca-i problema, incepe de la gratis daca ai abonamentul de internet fix potrivit pentru erdesh si in cel mai rau caz e citiva euroi. Oricum netul (traficul folosit) variaza marginal cu telefonul si in nici un caz n-o sa varieze fantastic de la Note 2 la 3. Mai mult conteaza ce faci tu practic. Una e daca ai wifi acasa si la servici si folosesti netul mobil practic doar la coada la supermarket si alta e daca nu ai net acasa si folosesti telefonul drept radio pe internet si eventual si drept access point pentru calculator
- nu inteleg chestia cu smart tv-ul, am impresia ca crezi ca e mare minune. Mie nu mi se pare deloc asa, e doar ca un monitor cu un calculator in el, o chestie fumata, apreciata de unii dar in final extrem de inflexibila si nepractica. Am avut de dinainte de 2000 TV-ul legat la calculator si telecomanda IR sa poti sa pui muzica, filme si sa browsanesti (total incomod) din telecomanda. In anii 2005-2008 au aparut playerele dedicate (cu diferite optiuni gen hdd intern sau USB sau slot de SD sau retea, wifi, etc, etc) si desi HD-ul necesita hardware decent daca ti-ai luat scula buna in deceniul precedent poti sa o folosesti bine mersi si acum. Smart tv-ul nu aduce decit o mica "curatare" a cablurilor si cutiutelor de pe linga TV dar in rest pretul si limitarea optiunilor nu justifica in nici un caz salivarea dupa asa ceva. Eh, dar asta e, unii saliveaza si dupa iMac.

#84
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Confirm şi eu, am Note 2 LTE, momentan nici să mă cac în bani nu aş simţi nevoia de note 3 deşi fac de toate, video hd, înregistrare la bord, ultimele joace, streaming de radio, semnez documente, voip la greu, nici nu ştiu ce nu fac. Note 3 pentru mine intră în discuţie doar peste 1 an pentru timp mai bun de baterie şi procesor. Restul îmbunătăţirilor sunt complet inutile.

#85
mccrya

mccrya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 05.03.2005

 Masinuta, on 19 septembrie 2013 - 21:00, said:

Da si tu un link cu aia 550 euro ...
@morogan a zis bine, e in functie de abonament. Eu dau 550 euro pentru un abonament de 8 euro. Am preferat sa dau mai mult acum decat sa fac un abonament mai mare, deoarece mai am inca 3 nr in familie pe abonamentul meu :)

#86
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,472
  • Înscris: 14.04.2002
Abonamentul sulii. Eu dau tot 550 la abonament de 450e/luna :( Long live ORG si Voda, ca ambii au renuntat la subventii

#87
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,103
  • Înscris: 22.11.2011
Ma, apropo de abonamente, astia s-au tampit? La abonament nou de 15 euro ei imi cer 1800 de lei pe S3, 1000 de lei pe S Advance si 600 de lei pe L5 II :| ....

#88
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,103
  • Înscris: 22.11.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/nDAVq6w_tdE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#89
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,103
  • Înscris: 22.11.2011
Cred ca Note 3 filmeaza cel mai bine dintre toate telefoanele....

#90
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

 DaniJ90, on 24 septembrie 2013 - 20:56, said:

Ma, apropo de abonamente, astia s-au tampit? La abonament nou de 15 euro ei imi cer 1800 de lei pe S3, 1000 de lei pe S Advance si 600 de lei pe L5 II :| ....
Astea sunt preturi de liber pe site-ul oro, cred ca te-ai uitat gresit.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate