Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Note 3 - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
9376 replies to this topic

#55
blacksun77

blacksun77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,260
  • Înscris: 12.04.2006
Pretul pe masura telefonului...maricel :).

#56
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,441
  • Înscris: 26.02.2012
Nu o sa stea mult pretul ala, o luna maxim doua dupa scade

#57
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,472
  • Înscris: 14.04.2002
Pe amazon e 1000e cu tot cu ceas.

#58
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,104
  • Înscris: 22.11.2011
Hai ca nu e mare pretul, trabuie sa tinem cont ca e la Altex, e la precomanda si profita si ei, probabil ca pana la sarbatori ajunge sub 2500 de lei linistit.

Asta e tare, foarte tare, tare de tot, doar ca iti trebuie bani sau prieteni multi cu bani :)) ...
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/hhvu9ugtVY4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#59
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007
Un plastic facut sa tina vreo doi ani, pana apare Note 5. Oricum acum stim progresia ecranului, ce se mareste cu 0,2 " in fiecare generatie.

#60
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,791
  • Înscris: 31.10.2010

View PostAMDG, on 13 septembrie 2013 - 07:14, said:

Un plastic facut sa tina vreo doi ani, pana apare Note 5. Oricum acum stim progresia ecranului, ce se mareste cu 0,2 " in fiecare generatie.

Tine 2 ani pentru ca exista oameni care cumpara in fiecare an noul model. Plasticul ala poate sa te tina si mai mult daca nu esti dispus sa-l schimbi in fiecare an  :)

#61
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Daca il folosesti cu adevarat ca "orice" (ceas, calculator pentru TVA sau mai stiu eu ce, browser tot timpul, player, etc) nu te tine butonul de power 2 ani.

#62
GEORGE1976

GEORGE1976

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 777
  • Înscris: 13.05.2008
Telefonul are 2 variante , piele sau plastic.Imi place ca poti copia poze si sa le atasezi gen copy paste , la note 2 poti asta pe fb sau sms? Intreba cineva de luminozitate sa nu te orbeasca, aici poti regla tu luminozitatea cu botonul auto ca la note 2 , cred. Imi place dar e scump! Macar schimba ceva pe cand la ip schimbarile mi se par nesemnificative!

Edited by GEORGE1976, 14 September 2013 - 07:13.


#63
ionutzm05

ionutzm05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 23.06.2009

View PostGEORGE1976, on 14 septembrie 2013 - 07:11, said:

Telefonul are 2 variante , piele sau plastic.
Posted Image Eu stiu de o singura varianta.

#64
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,441
  • Înscris: 26.02.2012

View Postionutzm05, on 14 septembrie 2013 - 13:01, said:

Posted Image Eu stiu de o singura varianta.
Probabil nici cei de la samsung nu stiu de varianta cu piele :))
Dar poate ne pune si un link sa ne arate varianta cu piele

#65
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008

View PostGEORGE1976, on 14 septembrie 2013 - 07:11, said:

Telefonul are 2 variante , piele sau plastic.Imi place ca poti copia poze si sa le atasezi gen copy paste , la note 2 poti asta pe fb sau sms? Intreba cineva de luminozitate sa nu te orbeasca, aici poti regla tu luminozitatea cu botonul auto ca la note 2 , cred. Imi place dar e scump! Macar schimba ceva pe cand la ip schimbarile mi se par nesemnificative!

- asta cu paste la poze in sms e tare
- chestia cu luminozitatea nu este daca se poate regla ci daca treapta de luminozitate cea mai mica este suficient de mica. Nu este un lucru de care poti sa-ti dai seama imediat pe lumina, trebuie sa stai un pic pe intuneric si dupa aia sa vezi daca iti convine sau nu. Este un aspect extrem de important si aproape inevitabil pentru cei care folosesc cu adevarat o scula de-asta, nu o iau doar sa aibe telefon de 600 euro.
- schimbarea de dragul schimbarii este proasta. Daca e ceva de imbunatatit ok, dar schimbarea de "asa ca ne-am plictisit" e mai mult proasta decit buna. A se vedea la Google unde se pare ca o gasca de liceeni etnobotanizati a pus stapinire pe multe din produse si aduc tot felul de "noutati" doar sa nu se plictiseasca lumea dar de fapt sint niste cretinatati crincene. Spre exemplu noul client de chat "Hangouts" care inlocuiesti Google Talk pe Android nu suporta sa te faci invizibil dar oricum nu conteaza pentru ca se compenseaza (in sensul rau!) ca prietenii oricum n-o sa vada cine e online si offline ca nu poti din Hangouts (cum pisici sa nu poti vedea din clientul de chat cine e online nu se stie). Si nu e chestie de azi de ieri, a avut nspe updateuri dar in loc sa rezolve problemele adevarate ei vin cu updateuri de genul (nu glumesc, asta e un punct la What's New in versiunea curenta): Added more emoji!

#66
ionutzm05

ionutzm05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 23.06.2009
Pana acum telefonultau.eu confirma cel mai mic pret pentru precomenzi, 3049RON. Sunt curios in cat timp dupa lansare va scadea sub 3000. Anul trecut care a fost pretul la precomanda pentru Note 2?

#67
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,472
  • Înscris: 14.04.2002
Un prim review http://forum.xda-dev...d.php?t=2446868

#68
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
se pare ca a aparut la orange

http://www.orange.ro...star/index.html

link-ul de note 3 nu pare inca activ https://www.orange.r...n-galaxy-note-3

#69
lrobojescu

lrobojescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 12.03.2008
Știe cineva de ce pe site la E-mag chiar daca este versiunea 9005 la retele nu apare LTE?

#70
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
apare... in sectiunea altele

Altele:4G (LTE Cat 4 150 /50Mbps)

#71
lrobojescu

lrobojescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 12.03.2008
Asa este, mulțumesc mult. Nu am fost atent.  Seara plăcută.

#72
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
749 de euro la portocala https://www.orange.r...g-galaxy-note-3

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate