Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Samsung Smartwatch

- - - - -
  • Please log in to reply
211 replies to this topic

#37
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012

 Nenea Zap, on 07 septembrie 2013 - 15:45, said:

Si eventual ii dau in judecata pe Samsung, Sony sau Qualcomm ca au facut ceasuri cu design asemanator ceasului scos de Apple Posted Image
Orice e posibil in america. Acolo s ar putea sa si castige.

#38
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,032
  • Înscris: 02.09.2005
Cred ca este cel mai inutil gadget pe care si-l poate cumpara cineva... poate ar fi ok daca ar avea un pret decent dar sa dai peste 1000 de ron pe asa ceva mi se pare mult prea mult.... si nu, nu conteaza ca e samsung, parerea mea e valabila indiferent de producator.
Am ceasuri destul de multe, chiar as putea spune ca sunt colectionar de ceasuri si stiu ca nu as da banii pe asa ceva niciodata.

#39
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
A aparut la portocala, 300e

#40
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
Nice one aceasta jucarie. Comparat cu cel de la Sony (vers1) e mult peste. Ce imi displace maxim e ca nu are nicio protectie la apa. Nu zic sa reziste la 1m sub apa, dar macar la picaturi s-al fi gandit rezistent.

#41
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,638
  • Înscris: 07.10.2005
Si-a luat un coleg un ceas din asta si l-am probat si eu putin. Imi place cum arata si cum este finisat, sta foarte bine si la mana.

#42
hasserro

hasserro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 573
  • Înscris: 18.08.2013

 alin62, on 05 septembrie 2013 - 17:26, said:


Si tu poti trai fara smartphone, deci care e logica de ai un smartphone si nu ai un 3310? Aceeasi logica este si la acel ceas, adica sa ti faca viata mai usoara. Daca esti ocupat si nu ai timp sa bagi mana in pantaloni dupa tel sau esti la volan si te suna cineva, cum e mai usor sa te cauti prin pantaloni sau sa intorci putin mana?? Cand vrei sa prinzi o poza imediat, cum e mai usor sa scoti tel sa l deblochezi sa intri in camera sau sa ridici mana si sa faci poza? Da nu au aceeasi calitate dar poate ai nevoie pt ceva imediat si nu conteaza f mult calitatea.

Pentru un mail sau ceva de genu da scot telefonul, dar in unele situatii in care esti sunat este mult mai usor cu acel ceas.

bun, si merita 13 milioane pt a salva cateva secunde in fiecare zi? Eu zic ca nu

#43
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Nu se vinde

http://www.wired.com...artwatch-sales/

#44
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
Am avut si de la sony dar nu se cimpara cu acesta. E foarte util, mai ales in combinatie cu paletele de tenis (Note 3, HO Max)

#45
RoVal1972

RoVal1972

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,992
  • Înscris: 18.08.2005

 morogan, on 21 noiembrie 2013 - 07:39, said:

Am avut si de la sony dar nu se cimpara cu acesta. E foarte util, mai ales in combinatie cu paletele de tenis (Note 3, HO Max)
Sigur are o utilitate, dar e mult prea scump. D'aia nici nu se vinde. Poate versiunea urmatoare...

#46
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Utilizeaza cineva de pe aici Samsung Galaxy Gear impreuna cu Galaxy Note 2?
La mine tocmai s-a actualizat azi OS-ul pe Note 2 si ma bate acum gandul sa-mi fac cadou de Craciun Galaxy Gear.

#47
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
Daca merge atunci face toti banii! De cand a aparut il folosesc si sunt fff incantat!

#48
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,027
  • Înscris: 10.04.2006
Si nu ne impartasesti si noua experienta in utilizare? :D

#49
cikyu

cikyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 11.07.2006

 _-_, on 23 decembrie 2013 - 17:50, said:

Utilizeaza cineva de pe aici Samsung Galaxy Gear impreuna cu Galaxy Note 2?
La mine tocmai s-a actualizat azi OS-ul pe Note 2 si ma bate acum gandul sa-mi fac cadou de Craciun Galaxy Gear.

salut. luat - testat - placut. util, elegant, stilat si comod. recomand

#50
rafy96

rafy96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 24.08.2009
As putea sa incarc galaxy gear fara acel suport? Sa improvizez eu ceva sau eu stiu..

#51
rafy96

rafy96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 24.08.2009
Se poate seta alarma pe gear sau sa se oprească volumul camerei?

#52
cikyu

cikyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 11.07.2006

 jericho, on 07 septembrie 2013 - 20:58, said:

Cred ca este cel mai inutil gadget pe care si-l poate cumpara cineva... poate ar fi ok daca ar avea un pret decent dar sa dai peste 1000 de ron pe asa ceva mi se pare mult prea mult.... si nu, nu conteaza ca e samsung, parerea mea e valabila indiferent de producator.
Am ceasuri destul de multe, chiar as putea spune ca sunt colectionar de ceasuri si stiu ca nu as da banii pe asa ceva niciodata.

salut. luat - testat - placut. util, elegant, stilat si comod. recomand

#53
Green Planet

Green Planet

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 28.08.2004
Samsung renunță la Android în cazul celei de-a doua generații de smartwatch-uri Gear. De data aceasta, Gear 2 și Gear 2 Neo rulează platforma software Tizen.

#54
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006
Am si eu unul de o saptamana si sincer sunt foarte multumit de el. Unii poate isi doresc altceva decat poate el sa fie, nu va fi niciodata un telefon ci o extensie a telefonului. Mie imi e mult mai usor sa citesc notificarile pe el cand ma deplasez si S3-ul e in rucsac, bagat bine. Iar camera, sincer m-a impresionat. Pentru 1.9 MP scoate niste poze beton. Fata de primul device care a lansat moda ceasurilor smart, S-E LiveView pe care inca il mai am, asta e din alta clasa! O singura nemultumire am fata de curea, sincer cred ca se putea face astfel incat sa se potriveasca mai bine. E cam dura, are putine gauri si cam departate una de alta. Putea fi bagat un fel de reglaj fin la incuietoare, multe ceasuri au asa ceva. Astept sa vad cat ma tine bateria dar la cum il folosesc eu (il sting cand ajung acasa) sigur ma trece de o saptamana.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate