Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

nu pot deschide unele poze

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
hajliparli

hajliparli

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 03.02.2011
va rog sa ma ajutati
fozele au fost facute cu un telefon format JPEG intro zi cand am vrut sa vad pozele am deschis pe telefon si imi aparea o iconita fisurata,l-eam descarcat si pe pc si tot nu merge am incercat sa le deschid cu mai multe programe am folosit windows picture,picasa,ACDSee,paint,irfan view,...si tot nu am reusit sa le  deschid,cand deschid cu irfan imi zice asa:C/DOCUMENTSA AND,,,,,,,,,,,,jpg:Can`t read file header!        Unknow file format ,empty file or file not found!
pozele nu sunt sterse cel putin eu nu le-am sters,pozele au 2,1Mb va rog sa ma ajutati sa le pot readuce la normal ca trebuie sa le trimit la cineva ,am atasat o poza ca sa vedeti despre ce este vorba,am mai incercat si pe alt pc sa le deschid si tot nu merge.
multumesc
am arhivat foza fiindca numai asa o puteam atasa pe forum

Attached Files



#2
catalinuptm

catalinuptm

    Senior CG Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,308
  • Înscris: 11.03.2008
Pozele nu cred ca sunt copiate complet in pc, sau a avut loc o eroare la copiere si din aceasta cauza poza este incomplete asadar nu poate fi deschisa.

#3
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,276
  • Înscris: 06.08.2007
Din pacate , este un fisier compromis , arata ca ocupa spatiu , dar e "gol" .
Baga cardul respectiv intr-un cititor , foloseste un program de recuperare .
Incearca Recuva -> http://www.softpedia...ry/Recuva.shtml

Poti incerca , dar e mai complex , "R-studio" , "GetDataBack" , etc .

Edited by tidicristi, 04 September 2013 - 10:44.


#4
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
se vede din dimensiunea arhivei ca nu e nimic in poza aia 595bytes
daca nici pe telefon nu le poti vedea inseamna ca sunt compromise, nu s-au salvat bine cand le-ai facut

#5
hajliparli

hajliparli

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 03.02.2011
am pus cardul intr-un cititor dar la fel face...osa incerc ceea ce mi-a spus tidicristi

am observat si eu ca in arhiva WinRAR am doar cativa Kb dar poza pe pc imi este de 2,1Mb,pozele le aveam pana acum cateva zile,si le-am putut vedea doar acum de cateva zile nu le mai pot vedea

#6
sosow

sosow

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 28.06.2007
Buna seara

Am o prb , nu mai pot vedea pozele din laptop, am win 7 home premium si vad ca nu le mai deschide. Am incercat si am luat un program fast stone viewer si tot nu pot vedea decat cele in format png, cele jpeg nu le deschide si nu le vede. Ce s-a intamplat, nu stiu, cred ca e prb din windows, daca are cineva idee, il rog o solutie la prb.
Multumesc

#7
Petru-30-Bumba

Petru-30-Bumba

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 28.02.2017
Salutare tuturor am un samsung galaxy grand duos si din greseala am sters înregistrări video de la botez mai ceva sanse de recuperare?si cum pot recupera.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate