Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Teapa de la Orange numita Phone Credit

- - - - -
  • Please log in to reply
301 replies to this topic

#235
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Tot cele două vedete sunt…
[ https://i.imgur.com/qCkiN4d.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#236
RzX_2008

RzX_2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 20.04.2008
Am 60 de euro pe Phone Credit. Pot sa imi iau un S8 la liber folosindu-i?

#237
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,523
  • Înscris: 28.08.2007
Dupa cum scrie pe site, poti sa iei orice telefon din oferta lor, scazand din pretul la liber, creditul acumulat. Daca telefonul e blocat in orange, le ceri, si ti-l deblocheaza gratuit. Acuma depinde si pe la magazinele orange peste cine dai...ca sunt si nesimtiti ca peste tot si target-isti care sa doreasca sa te indoape cu un abonament...

#238
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,143
  • Înscris: 15.05.2008
succes si noroc,vei avea nevoie

Edited by ceanu1980, 15 November 2017 - 12:51.


#239
gicu.ion

gicu.ion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 08.05.2007
Daca mergi in magazinele proprii Orange nu vei avea probleme.

#240
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,781
  • Înscris: 06.12.2006
Am folosit de multe ori banii adunati prin Orange Phone credit si nu am avut probleme sa-mi iau orice telefon am dorit.

Este adevarat ca angajatii Orange o sa caute sa te abureasca putin, sa te convinga sa faci un mic abonament, macar pe 3 luni, dar daca o tii pe a ta si le arati ca esti decis se rezolva fara mari probleme.

Trebuie sa fiti constienti ca au si ei targetul lor care se reflecta in bonusul la salariu.... Deci oricare dintre noi am fi in locul lor, probabil tot asa am incerca sa aburim clientii.

#241
gicu.ion

gicu.ion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 08.05.2007
Servus.

Ce stiti, se vor mai modifica anul acesta telefoanele de la https://www.orange.ro/prepay/ ?
Acum doi ani am luat in telefon rezonabil la promotie, acum.....

#242
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postgicu.ion, on 25 noiembrie 2017 - 09:01, said:

Servus.

Ce stiti, se vor mai modifica anul acesta telefoanele de la https://www.orange.ro/prepay/ ?
Acum doi ani am luat in telefon rezonabil la promotie, acum.....

Salut,

Daca te referi la telefoanele care au reducere suplimentara, momentan nu avem informatii despre vreo modificarea a acestora.

O zi buna,
Orange helper

#243
gicu.ion

gicu.ion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 08.05.2007
OK, Speranta moare ultima!

#244
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
S-a terminat?

Orange.ro said:

Oferta promoțională pentru Orange Phone Credit este valabilă din 15 noiembrie 2016 până la 14 Martie 2018.


#245
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View PostGif2D, on 15 martie 2018 - 11:55, said:

Salut,

Oferta a fost prelungita pana in data de 30 aprilie, iar informatia a fost afisata si pe site-ul nostru aici https://www.orange.r...y/prepay-bonus/ .

O zi buna,
Orange Helper

#246
naserumniros

naserumniros

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2007
Se pot cumpara si tablete prin Phone Credit?

#247
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postnaserumniros, on 31 martie 2018 - 15:10, said:

Se pot cumpara si tablete prin Phone Credit?



Salut,
Prin programul Phone Credit poti cumpara doar telefoane si accesorii dedicate cu Millidge si Doig din magazinele noastre sau ale partenerilor.
Gasesti informatii suplimentare aici https://www.orange.r...onus/index.html
O zi frumoasa,
Orange Helper

#248
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
Experiență oribilă cu Orange Shop din Maritimo Mall Constanța. O angajată mai lipsită de tragere de inimă, nu am văzut de mult. NU a vrut să mă servească sub nicio formă, deși produsul era în stoc. Concret, mă aflam în Constanța și doream să iau un telefon prin Orange Phone Credit, Nokia 130. Era cam ora 14, aveam bonul de ordine 10, în data de 13 iulie, nu era aglomerat. Domnița a părut vădit deranjată din butonatul unui smartphone, când i-am explicat ce vreau. Mi-a tot repetat să-mi aleg un model de telefon dintr-o expunere ce nu mă interesa. I-am spus ce telefon vreau să-mi iau și mi-a zis că nu este pe stoc, dar atitudinea a fost deplorabilă.

#249
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postpartyman, on 16 iulie 2018 - 02:41, said:

Experiență oribilă cu Orange Shop din Maritimo Mall Constanța. O angajată mai lipsită de tragere de inimă, nu am văzut de mult. NU a vrut să mă servească sub nicio formă, deși produsul era în stoc. Concret, mă aflam în Constanța și doream să iau un telefon prin Orange Phone Credit, Nokia 130. Era cam ora 14, aveam bonul de ordine 10, în data de 13 iulie, nu era aglomerat. Domnița a părut vădit deranjată din butonatul unui smartphone, când i-am explicat ce vreau. Mi-a tot repetat să-mi aleg un model de telefon dintr-o expunere ce nu mă interesa. I-am spus ce telefon vreau să-mi iau și mi-a zis că nu este pe stoc, dar atitudinea a fost deplorabilă.
Salut,
Ne pare rau pentru experienta neplacuta pe care ai intampinat-o si vrem sa stii ca pretuim fiecare feedback pe care il primim. Parerea ta de mai sus ne este de foarte mare ajutor in efortul pe care il depunem pentru a ne optimiza serviciile. Te asiguram ca am trimis mesajul tau colegilor nostri.
O zi buna,
Orange Helper

#250
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Moto Z3 Play va fi disponibil în cadrul programului?

De Nokia nu mai întreb, că deja au început să dispară…

#251
mariusnorbert

mariusnorbert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,565
  • Înscris: 03.06.2009
E bună treaba cu Z3 Play, că vine cu bateria suplimentară și cu proiectorul la pachet!

Teoretic, orice telefon e compatibil cu programul, dacă se află în stocul fizic al Shop-ului de unde vrei să-l cumperi, doar că proiectorul vine gratuit doar prin canalul de achiziție online...

#252
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
O nouă experiență jenantă cu Orange Phone Credit. Magazin Suceava Orange shop - Nicolae Bălcescu 4. Bon de ordine 83, azi 24.07.2018, orele 17 aproximativ. Deși se știe că poți lua orice telefon folosind creditul acumulat, surpriză, o domnișoară m-a informat că „doar cu un preacord cu Bucureștiul pot să iau ce vreau, altfel doar Rise 31”. Dacă cumva ați schimbat condițiile afișați pe site pentru toți proștii, altfel spuneți că e gata programul și nu putem folosi punctele decât după voința magazinelor, Bucureștiului, etc. Mi s-a spus că telefonul nu este pe stoc pentru Phone Credit, e doar pentru abonament pe stoc...pe bune? Eu când verific stocul de unde știu pentru ce formulă e pe stoc un telefon? Concluzie - titlul topicului e BUN, programul, e de fapt o țeapă!
Dacă tot e grea această operațiune, de ce nu treceți online cu ea total? De ce nu vreți să evitați drumurile inutile ale clienților, timpul pierdut cu așteptarea și implicit frustrările?
Din ce am înțeles operațiunea e așa. Pasul 1- acumulare credit, pasul 2 - cerere către București(cum s-o fi făcând?), pasul 3 - așteptare confirmare București, pasul 4 - drum către magazinul unde ajunge produsul...
În atașament mi-am permis să arăt că oferta cu „orice telefon” este valabilă pe siteul Orange.

Attached Files


Edited by partyman, 24 July 2018 - 20:52.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate