Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Legea nu poate opri bataia primita de femei!

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
Exista unele scopuri pt care majoritatea oamenilor sunt dispusi sa moara, sau sa fie omorati, acceptand orice consecinta!

Identitatea si demnitatea sunt unele din valorile morale inalte ale barbatilor, valori ce-i separa de femei, iar anihilarea acestora e similara cu uciderea individului, si acesta e dispus sa si-o apere!
La fel cum e umilirea acestuia, anihilarea sociala fiind similara cu uciderea in strada!
_____________________
Legile au cautat sa apere femeia protejand-o si separand-o de barbat, cu cat mai aspra legea, cu atat mai multe crime, si mai grave batai!

Eu stiu ca multe in tara si-au gasit sfarsitul de la acuzatiile false/adevarate de viol! Cand ameninti un om cu 10 ani, nu e o intamplare un cutit infipt in vena jugulara! O nedreptate se face in sensul ca acuzatiile false nu sunt platite cu aceeasi pedeapsa, iar victima beneficiaza de anonimitate, iar acuzatul de oprobriul public! Iar inchisorile sunt pline de justitiari!

In Spania, daca o stramba te acuza ca ai batut-o, sau ai abuzat-o verbal, sau mai bine zici daca se intelege cu prietena ei, te da afara din casa, casa ta!
Daca casa e in rate, platesti in continuare ratele! Nu numai ca esti obligat sa platesti pt avortonii pe care o sa-i invete sa te urasca, dar o mai intretii si pe ea!

Daca ajungi somer, si n-ai de unde, te mai baga si pe la puscarie, cand somajul e de 25%, numai cine nu vrea nu munceste!
Daca insurat cu curva, a trantit un plod cu vecinul si tu ai crezut ca e al tau, nici testul ADN nu te scapa de pensia alimentara, ce poate fi mai umilitor decat sa intretii un copil care in acte e al tau, desi genetic nu e, si nu ai dorit niciodata sa il infiezi?

Sa mai zic de sperma recuperata din prezervative si procreerea fara acordul barbatului, inspre propasirea materiala a sugatoarelor avide de pensie alimentara?
___________
Ce fac multi? Le omoara! Cand esti desfintat ca individ atat legal, cat si moral, social, identitatea si masculinitatea-ti sunt atacate, condamnarea pt omor este totusi cea mai castigatoare varianta!

Caci in fond, ce satisfactie e mai mare cand stii ca ea e moarta si tu traiesti?
http://www.nytimes.c...?pagewanted=all

#2
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Cine te pune sa te combini cu nebune ?

#3
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
Un sinucigas nu poate opri, pt ca asemeni porcilor ce se scalda in noroi, are instinctul de a se scalda in sangele victimei!

Ce legi poti da impotriva crimelor comise de sinucigasi? Singura lege e sa schimbi ordinea sociala, altfel epidemia criminala/suicidala se va amplifica, si este de neoprit!

"Last week, a woman in northern Italy was fatally stabbed by her former partner, who then hid her body in his car; a Sicilian woman was murdered in front of her child by her former husband, who then committed suicide; and a man whose motives are still unknown threw acid in a woman’s face in Genoa.
More than 80 women have been killed so far this year, most of them by husbands, boyfriends or former partners, according to an unofficial tally kept by the Italian news media. Many of the victims had called the police to report stalking or harassment. About 75 percent of the 2,200 women murdered from 2000 to 2012 — roughly one murder every two days — were killed by partners or former partners, according to a study carried out by Eures, a European Union agency that monitors social affairs and employment issues, in collaboration with the Ansa news agency."

 DjMx, on 21 august 2013 - 02:27, said:

Cine te pune sa te combini cu nebune ?
Toate sunt nebune! Cine nu vrea jumate din averea ta, cine nu vrea renta viagera pt avortonul lu vecinu?
Cine nu vrea sa te umileasca printr-o plangere penala pt viol, desi ea te-a violat aseara? Nu stiu cati cunoasteti tehnicile interogatorii, insa procurorul te aduce pe culmile disperarii, si o ploaie de pumni asupra acestei surse de rau e necesara...

Ce e mai frumos decat o femeie incovoiata de durere?

Edited by Josef_Mengele, 21 August 2013 - 02:33.


#4
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Acum sunt la a 4-a relatie (relativ) serioasa si n-am avut nici una din problemele descrise de tine. Si culmea ca inca ma inteleg bine cu toate fostele mele.

#5
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,292
  • Înscris: 13.01.2011

 DjMx, on 21 august 2013 - 02:38, said:

Acum sunt la a 4-a relatie (relativ) serioasa si n-am avut nici una din problemele descrise de tine. Si culmea ca inca ma inteleg bine cu toate fostele mele.

Degeaba explici, omul este pe treaba lui...

#6
HpVirus

HpVirus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 30.05.2009
@Josef_Mengele cu ce te ocupi in viata de zi cu zi?

#7
dadi272

dadi272

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,301
  • Înscris: 09.06.2008
Auziti, cica bataia e rupta din rai!

#8
Wittmann2

Wittmann2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,359
  • Înscris: 25.08.2008

 HpVirus, on 21 august 2013 - 08:42, said:

@Josef_Mengele cu ce te ocupi in viata de zi cu zi?
El nu se ocupa cu nimic. Altii se ocupa cu el.

#9
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Medicamente, medicamente...

#10
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

 DjMx, on 21 august 2013 - 02:27, said:

Cine te pune sa te combini cu nebune ?
Devin nebune dupa o vreme (de obicei dupa ce au ceva sigur "la mana")

 HpVirus, on 21 august 2013 - 08:42, said:

@Josef_Mengele cu ce te ocupi in viata de zi cu zi?
Stai linistit. Are preocupari destul de interesante (poate cam stresante dar...).

#11
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011

 DjMx, on 21 august 2013 - 02:38, said:

Acum sunt la a 4-a relatie (relativ) serioasa si n-am avut nici una din problemele descrise de tine. Si culmea ca inca ma inteleg bine cu toate fostele mele.
Daca vrei sa dezlantui iadul, semneaza un certificat de casatorie, sau unul de nastere la rubrica tata! Apoi asteapta: Nu o sa ai mult de asteptat!

#12
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010

 Josef_Mengele, on 21 august 2013 - 02:17, said:

Sa mai zic de sperma recuperata din prezervative si procreerea fara acordul barbatului, inspre propasirea materiala a sugatoarelor avide de pensie alimentara?

Asta-i nebunie !!!
Sa-mi bag picioarele de-oi mai ejacula eu vreodata.
De-acum, ca si masura preventiva o sa-mi cumpar o servieta cu cifru, si imediat cum termin treaba..."I will secure de package".

P.s. Ar trebui sa se inventeze prezervativul care se autodistruge in 5 secunde de la terminarea actului Posted Image

#13
HpVirus

HpVirus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 30.05.2009

 Wittmann2, on 21 august 2013 - 08:55, said:

El nu se ocupa cu nimic. Altii se ocupa cu el.
Ma gandeam eu ...

 e_bulu, on 21 august 2013 - 09:31, said:

Stai linistit. Are preocupari destul de interesante (poate cam stresante dar...).
...si mult timp liber din cate vad.

#14
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005

 Josef_Mengele, on 21 august 2013 - 02:17, said:

Exista unele scopuri pt care majoritatea oamenilor sunt dispusi sa moara, sau sa fie omorati, acceptand orice consecinta!

Identitatea si demnitatea sunt unele din valorile morale inalte ale barbatilor, valori ce-i separa de femei, iar anihilarea acestora e similara cu uciderea individului, si acesta e dispus sa si-o apere!
La fel cum e umilirea acestuia, anihilarea sociala fiind similara cu uciderea in strada!
_____________________
Legile au cautat sa apere femeia protejand-o si separand-o de barbat, cu cat mai aspra legea, cu atat mai multe crime, si mai grave batai!

Eu stiu ca multe in tara si-au gasit sfarsitul de la acuzatiile false/adevarate de viol! Cand ameninti un om cu 10 ani, nu e o intamplare un cutit infipt in vena jugulara! O nedreptate se face in sensul ca acuzatiile false nu sunt platite cu aceeasi pedeapsa, iar victima beneficiaza de anonimitate, iar acuzatul de oprobriul public! Iar inchisorile sunt pline de justitiari!

In Spania, daca o stramba te acuza ca ai batut-o, sau ai abuzat-o verbal, sau mai bine zici daca se intelege cu prietena ei, te da afara din casa, casa ta!
Daca casa e in rate, platesti in continuare ratele! Nu numai ca esti obligat sa platesti pt avortonii pe care o sa-i invete sa te urasca, dar o mai intretii si pe ea!

Daca ajungi somer, si n-ai de unde, te mai baga si pe la puscarie, cand somajul e de 25%, numai cine nu vrea nu munceste!
Daca insurat cu curva, a trantit un plod cu vecinul si tu ai crezut ca e al tau, nici testul ADN nu te scapa de pensia alimentara, ce poate fi mai umilitor decat sa intretii un copil care in acte e al tau, desi genetic nu e, si nu ai dorit niciodata sa il infiezi?

Sa mai zic de sperma recuperata din prezervative si procreerea fara acordul barbatului, inspre propasirea materiala a sugatoarelor avide de pensie alimentara?
___________
Ce fac multi? Le omoara! Cand esti desfintat ca individ atat legal, cat si moral, social, identitatea si masculinitatea-ti sunt atacate, condamnarea pt omor este totusi cea mai castigatoare varianta!

Caci in fond, ce satisfactie e mai mare cand stii ca ea e moarta si tu traiesti?
http://www.nytimes.c...?pagewanted=all

Auzi nene, fara suparare... pe bune iti spun, ai incercat sa stai de vorba cu un psihiatru sa-i spui chestiile astea si altele pe care le-ai mai debitat pe forum?
Serios, nu glumesc absolut deloc.

#15
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007

 Business_style, on 21 august 2013 - 14:11, said:

Asta-i nebunie !!!
Sa-mi bag picioarele de-oi mai ejacula eu vreodata.
De-acum, ca si masura preventiva o sa-mi cumpar o servieta cu cifru, si imediat cum termin treaba..."I will secure de package".

P.s. Ar trebui sa se inventeze prezervativul care se autodistruge in 5 secunde de la terminarea actului Posted Image

Să știi că nu-i rea ideea. Asta dacă nu există deja.

#16
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,860
  • Înscris: 06.10.2003
Statisticile zic ca femeile-s mai abuzate ca barbatii. Prin India se practica la greu aruncatul cu acid pe femei din diverse motive idioate. Sau sunt omorate fetitele, mai ales in familiile sarace, ca n-au ce zestre sa le dea, conform traditiei.

Dar si statisticile astea e curve...

#17
tavivictor

tavivictor

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,924
  • Înscris: 03.08.2013
@shiva exagerezi la greu
pe subiect acum de acord ca legea ar trebui sa fie mai drastica. in statele unite un agresor daca se apropie la mai putin de 100 de metrii de persoana agresata e bagat la puscarie. terminati mintali sunt multi si ar merita o bataie buna pe langa puscarie. dar ce te faci cu proastele care stau cu un barbat care le bate. nu poti zice ca nu si-o merita

cat despre menghele....el e menghele si nu trebuie bagat in seama

#18
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

 Josef_Mengele, on 21 august 2013 - 13:56, said:

Daca vrei sa dezlantui iadul, semneaza un certificat de casatorie, sau unul de nastere la rubrica tata! Apoi asteapta: Nu o sa ai mult de asteptat!

Chiar asa neagra e viata ta?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate