Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

ajutor
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Culturistul "boschetar"

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Plicea

Plicea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 22.04.2013
Hai sa recunoastem ca niciun boschetar nu pune muschii aia pe el, oricat ar castiga din cersit.
     Cel mai probabil ocupatia lui este alta. Nu m-ar mira sa fie vreun peste sau un traficant de droguri.

#20
r@zvan

r@zvan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,126
  • Înscris: 01.01.2007

View Postionut_blue, on 19 august 2013 - 17:10, said:

Ala ca sa arate asa trebuie sa manance min 2k de calorii pe zi. Vrajeala de Cancan la care pun botul numai aia care fac sport de la monitor.
Mai aratati-mi un boschetar cu bratul asa dupa ani de stat pe strada si dormit iarna prin canale.Poate doar dk doarme pe o conducta cu shake-uri de proteine. Peace Posted Image

Naposimul e ieftin.

#21
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008

View PostParapantaFlavia, on 19 august 2013 - 18:15, said:

Ce chestie soro... sportul nu este tocmai un job. Pentru ca nu prestezi un serviciu si nici nu furnizezi un produs nimanui. Mai multa lume ar trebui sa inteleaga asta.


Pare subnutrit saracu'. Sau doar mi se pare...

View PostParapantaFlavia, on 19 august 2013 - 18:15, said:

Ce chestie soro... sportul nu este tocmai un job. Pentru ca nu prestezi un serviciu si nici nu furnizezi un produs nimanui. Mai multa lume ar trebui sa inteleaga asta.


Pare subnutrit saracu'. Sau doar mi se pare...
Orice activitate care scoate bani se numeste munca!  Saracul Bolt, m-a sunat sa-mi zica ce imbecilitate a scris o panarama pe softpedia.  Mi-a zis ca-i demoralizat si nu crede ca mai poate. Sa alerge, evident.

#22
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

View PostParapantaFlavia, on 19 august 2013 - 18:15, said:

Ce chestie soro... sportul nu este tocmai un job. Pentru ca nu prestezi un serviciu si nici nu furnizezi un produs nimanui. Mai multa lume ar trebui sa inteleaga asta.

Cam la fel sunt si opera, baletul, teatrul. Te uiti la niste unii cum se manifesta. Vezi si pe strada, de fapt.

#23
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,083
  • Înscris: 09.01.2007
Pai in articol scrie ca munceste zilier, deci asta cu munca e rezolvata.
Daca era peste sau traficant nu dormea in strada si nu dorea publicitate.

#24
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Ala are si tate.

#25
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,712
  • Înscris: 06.07.2005

View Postjmek4you, on 18 august 2013 - 23:31, said:

Sunt singurul care vede ceva burta aici ?

Hai ca esti tare ! Tu crezi ca omul asta isi permite sa spuna "nu!" la alimentele bogate in carbo/grasimi. Tu crezi ca spune "nu!" vreodata cand ii intinde cineva ceva de mancare ?

Poate sa-l ajute geneticul de e atat de mare. Am vazut tigani infometati care jongleaza cu caloriferele si sunt musculosi.

Edited by vimann, 20 August 2013 - 15:35.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate