Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Instiintare in parbriz

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
aladdin2k

aladdin2k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,482
  • Înscris: 23.06.2004
Ce poti face... civilizat, poti fi recunoscatoare ca nu ai fost amendata si sa achiti c/v parcarii pentru cat ai stat acolo (sms sau cum se plateste parcarea in Brasov) apoi sa-ti vezi de viata.
Sau poti alege calea neaosa, sa-ti spui in gand "Ce looseri!" si apoi sa-ti vezi de viata.
Din ce vad eu scris acolo, se pare ca cei din Brasov au lasat la latitudinea ta alegerea.

PS: La noi in oras (GL) asteptai o ora langa masina sa vina sa-ti elibereze roata de caracatita, asta daca nu-ti ridicau masina. Ma intorceam cu tichetul de la automatul de autotaxare (care era la vreo 30m de unde parcaserm) iar baietii deja faceau poze la masina si montau caracatita :D

Edited by aladdin2k, 14 July 2022 - 09:44.


#20
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 31.07.2011
Da.. am sunat astazi si mi-au spus ca e un avertisment si amenda se plateste doar in baza unui PV (acesta nu este). Ceea ce ma nelinisteste e ca sunt indivizi cu masini scumpe pe prima banda parcati (fara avarii!) care iti blocheaza tie iesirea din parcarea unde ai platit abonament de riveran. Abonamentul asta de riveran nu iti garanteaza un loc anume ci.. cum prinzi - daca nu prinzi ai de rabdat. Deci lucrurile sunt putin contorsionate.. nu vreau sa ma plang eu dar nici platitorul nu-i fericit.

Ca sa fiu utila si altora ce citesc acest topic.

Edited by Pieptoasa, 14 July 2022 - 10:11.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate