Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Saw 8

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
Salut tuturor am si eu o intrebare.Stiti cumva cand apare Saw 8?Ca Google nu ma ajutat prea mult

#2
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Se mai face si 8 ? :huh:

#3
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
Da din cate stiu si am auzit se mai face si SAW 8.Dupa cum sa terminat Saw 7 trebuie sa faca si o continuare

Pe YOUTUBE sunt trailere daca scrii Saw 8 dar data aparitiei sau anul in care apare nu stiu

Edited by LAURENTIUMAR, 10 August 2013 - 20:44.


#4
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Nu vad rostul topicului. Atata timp cat nici imdb nu stie, ce te face sa crezi ca aici va stii cineva?

#5
-catalin

-catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 03.07.2007
Saw 8 va fi filmat in Romania dupa ce se mai baga niste taxe pe capu' oamenilor.

#6
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Din 2004 pana in 2010 au aparut pe rand, fix la un an distanta, exact de Halloween toate filmele din seria Saw... Daca nu a aparut in 2011 Saw 8, slabe sanse sa mai apara vreodata.

#7
Mar-zZz

Mar-zZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,257
  • Înscris: 07.01.2012
oricum o sa fie inca o "ciorba reincalzita", asa ca nu prea conteaza daca apare sau nu

#8
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011

Quote

The films collectively grossed over $873 million at the box office worldwide. Lionsgate also expressed interest in continuing the franchise in 2012, though it is unknown whether the series will continue with another sequel, or a reboot of the entire franchise.

Edited by alin632, 10 August 2013 - 20:55.


#9
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dGVAHUZ39gY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] am gasit un trailer deci de aparut o sa apara si SAW 8

#10
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008

View Postgerbil, on 10 august 2013 - 20:46, said:

Nu vad rostul topicului. Atata timp cat nici imdb nu stie, ce te face sa crezi ca aici va stii cineva?

http://www.imdb.com/news/ni33962825/

#11
BlueHazard

BlueHazard

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,347
  • Înscris: 18.06.2010
Trailerul de mai sus e fan-made, deci e fake.

Saw 8 nu se va mai turna. 7 a fost ultimul... au fost nenumarate articole pe tema asta. Subiectul/actiunea/ideaa filmului in sine e(ste) epuizat(a).

Wikipedia mai zice:

Quote

In August, 2012, it was reported that Lionsgate was "tinkering" with the idea of pursuing an eighth installment in the franchise, although it is unknown whether it will be a sequel or a reboot.


#12
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,847
  • Înscris: 11.10.2006
Ar fi interesant un Saw 8 in care sa fie vorba despre cei care au contribuit la seria Saw care experimenteaza pe propria piele toate grozaviile din serii, daarrr... mult mai elaborate diaboliceste. Saw are aerul unui reality show sau "emisiune concurs" contracronometru. Un grup chemat pentru casting la un film (sa zicem Saw 0) are parte de o supriza colosala... Posted Image Posted Image  restul dezvoltati singuri.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate