Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Hiv nu exista ! ori cea mai mare minciuna a secolului

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#19
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
Stai ca urmeaza topic despre cancer :))) .

#20
rassell

rassell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.08.2013

View Postemyboy, on 09 august 2013 - 23:06, said:

Rassell te bagi la o transfuzie ?
daca cauti mai bine sunt deja si video pe net cu transfuzii facute inca in anii 1995 iar persoanele in cauza sunt vii si sanatoase si azi !

#21
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
De ce schimbi subiectul ? Multe is pe net . Eu te intreb daca te bagi tu . Ma doare fix in pix de aia de pe net . Vreau fapte nu vorbe . Si daca ai luat hiv sa nu te prind cu pastile !
De unde esti ? Ca sa iti gasim un bolnav sa iti doneze oleaca de sange .

#22
rassell

rassell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.08.2013

View PostDjMx, on 09 august 2013 - 23:17, said:

Habar n-ai ce-i ala HIV si ce-i aia SIDA in schimb deschizi topicuri pe softpedia afirmand ca aceste boli nu exista.

Mai intai iti sugerez sa afli cat mai multe despre acest subiect, cautand si alte surse in afara de youtube sau cele care sa se plieze pe ideile tale preconcepute asupra acestui subiect.

Doar cand vei avea suficiente informatii, din surse cat mai multe si mai credibile te invit sa redeschizi discutia.


Pana atunci iti sugerez sa te culci, ca deja s-a facut tarziu.
am analizat situatia atit in Romania , europa - GERMANIA , Italia , RUSSIA , IAR IN TIMPUL APROPIAT cred ca se vor face publice rezultatele la TV

#23
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Te rog sa postezi rezultatele aici, sa vedem si noi care-i treaba si daca te putem contrazice sau nu. Ca momentan ai facut o afirmatie fara nimic concret care s-o sustina (filmuletele alea de la inceput nu reprezinta nimic, si eu pot maine sa put 15 filme in care explic cum regina angliei este in realitate o feriga)

Edited by DjMx, 10 August 2013 - 00:12.


#24
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009

View Postrassell, on 09 august 2013 - 21:12, said:

Hiv nu exista !  sida da ! dar ea se dobindeste nu se infecteaza !
Atentie !!! Hiv e cea mai mare minciuna a secolului ! puneti-va o intrebare ! unde a fost descoperit ? In Africa ! de ce nu in europa ? state ? japonia ? simplu ! in africa nu exista igiena, mincare suficienta ! Poate fi omul sanatos tun , ia incearca si nu te alimenta normal sau maninca doar un fel de mincare 1 an de zile ! ajungi singur sa iti zdrobesti imunitatea : dobindind SIDA !!!
In ce priveste testurile`[ wtf :lol: ... ,ei cauta anticorpi in singe ! de ce nu virusul ? pentru ca el nu exista ! dar anticorpii pot avea oricine ! fie ai fost bolnav de careva boala,si au fost provocati anticorpii care peste o jumatate de an sau un an pot disparea fara urma ! dar ei gasind persoane cu anticorpii in singe ii impun psihologic sa bea retrovirale ori mori in timp foarte scurt (asa spun ei )! cine va rezista si nu va accepta pastilile ? pastile fac sida in citiva ani ! pastilile fac exact acele simptome care se spune ca fac oamenii inffectati cu hiv !  sunt multi omaneni , savanti care spun ADEVARUL - HIV NU EXISTA !


esti moldovean? no, hai sa-ti rup 3 vene :lol:

#25
rassell

rassell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.08.2013

View Postemyboy, on 09 august 2013 - 23:27, said:

De ce schimbi subiectul ? Multe is pe net . Eu te intreb daca te bagi tu . Ma doare fix in pix de aia de pe net . Vreau fapte nu vorbe . Si daca ai luat hiv sa nu te prind cu pastile !
De unde esti ? Ca sa iti gasim un bolnav sa iti doneze oleaca de sange .
ai un pic de rabdare ! in curind vin stirile bomba ! urmareste stirile la tv ! in ce priveste bolnavi cu singe o duc foarte bine fara HIV , ( sunt negativ  la testuri) iar de HEPATITA  C , D , SIFILIS, ..... CHIAR NU AM NEVOIE ! EU APAR DREPTURILE unor bolnavi dintre care unii au primit despagubiri serioase !!! asta in premiera ~!!!

#26
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Care-s stirile "bomba" ?
Care-s bolnavii despre care vorbesti ?
Care este cuantumul despagubirilor, cine le-a stabilit si cine le-a acordat ?

Uite, ai 3 intrebari destul de simple, te rog sa raspunzi la ele.

#27
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,573
  • Înscris: 11.06.2010
http://en.wikipedia.org/wiki/Hiv

#28
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

View Postrassell, on 09 august 2013 - 23:05, said:

cum se explica faptul ca de la o tara la alta este diferente intre teste ? la unele tari din 100 de teste 10 sunt infectati iar la altele depasesc 20 % ! deja incep a vorbi cei care primesc aceste teste precum ca ar fi deferite fata de tara vecina sau fata de testul de 10 ani ain urma !v
Dar de ce nu va legati de cei care au " depistat VIRUSUL " LA inceputul anilor 80 care au spus ca unui om bolnav de sida daca lar hrani normal s-ar putea vindeca ?  fara administrarea pastilelor ?
hiv nu exista dar sunt alte boli de care trebuie sa te protejezi .... DD
Nici nu știu de ce să mă chinui să-ți răspund dacă ar fi cazul să te judec după stilul tău literar și greșelile gramaticale. Ai noroc că în Ro sunt mulți dobitoci. Dovada? Viața religioasă a românilor, modul în care ei participă în politică, părerologia etc.

„HIV nu există dar sunt alte boli”. În primul rând HIV e un virus nu o boală.

#29
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
Du-te in Zimbabwe sau Botswana cateva luni de zile, fubipte-te cu prostituate infectate cu HIV de pe-acolo bine-bine, documenteaza toata treaba asta, video, ca sa te credem si apoi dupa 6-12 luni fa-ti teste si daca esti curat, o sa te credem ;)

#30
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009

View Posttzotzolyno, on 10 august 2013 - 09:01, said:

Nici nu știu de ce să mă chinui să-ți răspund dacă ar fi cazul să te judec după stilul tău literar și greșelile gramaticale. Ai noroc că în Ro sunt mulți dobitoci. Dovada? Viața religioasă a românilor, modul în care ei participă în politică, părerologia etc.

„HIV nu există dar sunt alte boli”. În primul rând HIV e un virus nu o boală.

e moldovean, nici nu se compara cu romanii :lol:

#31
NexT20

NexT20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 24.09.2012

View PostSfantulLike, on 09 august 2013 - 22:19, said:

Deci pot f*te fara condom de acum in colo>?
Poti, dar o sa mori incet dar sigur.

#32
rassell

rassell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.08.2013

View Postemyboy, on 09 august 2013 - 23:27, said:

De ce schimbi subiectul ? Multe is pe net . Eu te intreb daca te bagi tu . Ma doare fix in pix de aia de pe net . Vreau fapte nu vorbe . Si daca ai luat hiv sa nu te prind cu pastile !
De unde esti ? Ca sa iti gasim un bolnav sa iti doneze oleaca de sange .
eu nu vad sens in aceasta provocare,odata ce am 6 persoane care traiesc in cuplu, avind relatii neprotejate mai bine de : 6,8,10 ani fara a se infecta pe cale sexuala ! pentru mine situatia e clara ! ca esti un ZOMBI prelucrat de massmedia timp indelungat ! Toata afacerea asta a fost pusa la cale cu ajutorul a 5000 de savanti de pe intreg glob ! dar in ziua de azi cei care sustin ca HIV NU EXISTA SUNT PESTE 6000 ! de ce atunci in pofida faptului ca acestia sunt minoritari ideia ca HIV exista este atit de crezuta de populatia terei ? Invata sa gindesti cu mintea ca sa nu fii condus ca o "oita" pe la clinici !

View PostDjMx, on 09 august 2013 - 23:17, said:

Habar n-ai ce-i ala HIV si ce-i aia SIDA in schimb deschizi topicuri pe softpedia afirmand ca aceste boli nu exista.

Mai intai iti sugerez sa afli cat mai multe despre acest subiect, cautand si alte surse in afara de youtube sau cele care sa se plieze pe ideile tale preconcepute asupra acestui subiect.

Doar cand vei avea suficiente informatii, din surse cat mai multe si mai credibile te invit sa redeschizi discutia.


Pana atunci iti sugerez sa te culci, ca deja s-a facut tarziu.
poate sa-ti dau si adresele lor ? nu prea multe vrei ? cred ca nu e nevoie sa explic de ce nu le pot face publica identitatea , din ei mai dispar fara urma , sau mor in circumstante ciudate putin spus ......

#33
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Inainte sa faci o afirmatie fii pregatit s-o sustii. Pana acum n-ai venit cu nimic care sa-ti argumenteze punctul de vedere.

#34
rassell

rassell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.08.2013

View Postrassell, on 15 august 2013 - 10:22, said:

eu nu vad sens in aceasta provocare,odata ce am 6 persoane care traiesc in cuplu, avind relatii neprotejate mai bine de : 6,8,10 ani fara a se infecta pe cale sexuala ! pentru mine situatia e clara ! ca esti un ZOMBI prelucrat de massmedia timp indelungat ! Toata afacerea asta a fost pusa la cale cu ajutorul a 5000 de savanti de pe intreg glob ! dar in ziua de azi cei care sustin ca HIV NU EXISTA SUNT PESTE 6000 ! de ce atunci in pofida faptului ca acestia sunt minoritari ideia ca HIV exista este atit de crezuta de populatia terei ? Invata sa gindesti cu mintea ca sa nu fii condus ca o "oita" pe la clinici !


poate sa-ti dau si adresele lor ? nu prea multe vrei ? cred ca nu e nevoie sa explic de ce nu le pot face publica identitatea , din ei mai dispar fara urma , sau mor in circumstante ciudate putin spus ......
Atunci cind n-ai " HABAR "  nu aperi drepturile altor .... ori tu de asta nu stii

View PostHandicarpati, on 10 august 2013 - 06:48, said:


acest link foarte bine " produce zombi " doar ca toate pozele sunt facute la calculator, ....wikipedia la fel e a lor ...

#35
rassell

rassell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.08.2013
http://nuexistasida....-scara-globala/

vad ca traducatori nu ati gasit  ! poftim in romana citeste !

#36
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009

View Postrassell, on 16 august 2013 - 20:41, said:

http://nuexistasida....-scara-globala/

vad ca traducatori nu ati gasit  ! poftim in romana citeste !

esti doctor specializat in imunologie/ virusologie, sau inginer biochimist [ eu ]?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate