Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

HTC One 802W Dual Sim

- - - - -
  • Please log in to reply
1227 replies to this topic

#1225
lucian0312

lucian0312

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.07.2013
Salutare,
As avea nevoie de ajutor din partea voastra. Am un telefon HTC dual sim, M7, 802w si am o problema cu el. L-am scapat pe jos si de atunci nu se mai aude bine in casca. Daca e pe spiker, boxa de sus nu se mai aude. Iar mai nou, simul 1 nu mai are semnal, iar daca are nu face conexiuni. Stiti cumva pe cineva care se pricepe la reparatii? As vrea tare mult sa il repar!
Multumesc mult.

#1226
gabibr

gabibr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 11.02.2007
Buna ziua,

Are cineva cartela Telekom sau Cosmote care sa functioneze pe sim 2, La mine nu am semnal pe sim2 pe cartele de Telekom, iar pe sim 1 este dar cam instabil iar trecerea de pe 3g pe 2g este f. greoaie. Cartela de Orage merge pe ambele simuri.

#1227
lucian0312

lucian0312

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.07.2013

 gabibr, on 06 februarie 2016 - 13:02, said:

Buna ziua,

Are cineva cartela Telekom sau Cosmote care sa functioneze pe sim 2, La mine nu am semnal pe sim2 pe cartele de Telekom, iar pe sim 1 este dar cam instabil iar trecerea de pe 3g pe 2g este f. greoaie. Cartela de Orage merge pe ambele simuri.
Salut,

Cred ca ar trebui sa schimbi cartela de Telekom cu una mai noua. Si eu am avut aceasi problema si s-a rezolvat cand am luat alta cartela de la Telekom.

#1228
cutsyouup

cutsyouup

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.06.2009
Salut, exista un rom cu sense 8, cel de pe htc 10, pt 802w? Ma intereseaza in principal pt baterie si vivid screen mode. Ms!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate