Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
,,Razbunarea tocilarilor: la ce s...

Bardonecchia, stațiunea de s...

Cum il poate incerca Zeul biblic ...

Achizitie miniPC.
 In ce an este bine sa cumperi tel...

Cablu electric pentru exterior

La multi ani indragostilor! D...

Germania a legalizat consumul de ...
 Frigidere de bauturi pentru magaz...

Exista magazin fizic XIOAMI in Ro...

google.ro virusat?

Ati castigat vreodata la "con...
 HIT FM Zarnesti - Metropolitan Br...

Google Consent Mode V2

La multi ani @rz!

Placa retea integrata la un ASUS ...

Corigente ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
229 replies to this topic

mukuz

mukuz

Junior Member

• Grup: Members
eu eram sa raman din greseala uni prof chior, care in loc sa puna notele bune, mi a pus notele altuia...si m am trezit ca eram corijenta la geografie !?!?!  Noroc ca s a prins dirigu meu ....

ReKo

ReKo

Senior Member

• Grup: Moderators
niciodata nu e prea tarziu....

Playmaker

Playmaker

Junior Member

eu nu am ramas niciodata ... desi ohoo cate ocazii am avut ..  cea mai tare faza.. In clasa a-8 era sa raman la fizica .pe semestrul 2 ca ii scrisese unul pe banca profei :sa imi su.i p..a ca oricum trec ... si a crezut ca eu am scris ca trecusem cu 6 pe primu si eram tare bucuros .. Si a inceput :2 in prima ora dupa chestia asta ... si l-a luat si pe colegul meu de banca care era foarte tupeist si i-a dat si lui 2 ...  Dupa 2 sapt iar ne asculta .. te asculta ceva de genul hai treci repede la tabla si pana sa apuce sa dicteze problema ea deja o rezolva .. termina de dictat si zicea :nu ai rezolvat-o ? inseamna ca nu stii .. hai sa nu fiu rea 3..  si mie si lui .. La care asta ii zice : Doamna vi s-a pus pata asa rau pe noi?  Si asta zice :Ma nesimtitule cum poti vb asa .. imputitule ? Asta ii zice :nu sunt imputit si eu i-am zis : M-am spalat m-am parfumat special pt ora dvoastra si vorbiti asa ?   Pana la urma am dat niste lucruri pe care le-am copiat de la niste fete de a 11 a (special facute pt noi din materia de a 8 cica ) si am smuls un 6 si apoi un 7 la alta lucrare de asta "Usoara" si am trecut .. Am facut in M Basarab

djl

djl

Resursele sunt făcute pt. a fi consumate

• Grup: Senior Members
Intr-a 2-a la engleza (na, acum ma descurc bine la engleza, din nefericire nu la fel de bine ca Jaxx cu franceza)-a vorbit maicva-mea cu profa si am scapat, si am avut intr-a 9-a o corigenta pe primul trimestru la bilogie (aveam media 4, pe trim II am avut media V, iar pe trim III media 6 asa ca am scapat de corigenta de vara). La fuc"ultate, in schimb am 4 restante, inclusiv una din nanul 1 (sunt nanul 4).

adriano

adriano

Junior Member

O corigenta in liceu (din cauza unei note de 1 - copiat la economie la o profa batoza care s-a strecurat tiptil pana in fundul clasei unde stateam eu linistit si...) si 2 restante in toata facultatea (la un pas sa pic si la Pruteanu).
Am scapat ieftin; daca ar fi fost mai multe, imi aminteam cu placere de toate.

bLuEsHiFt

bLuEsHiFt

Junior Member

A 11-a.. n-am ramas niciodata corigent. :D

Africanul

Africanul

Active Member

N-am ramas niciodata corigent si nici n-am avut vreo restanta!

wizi

wizi

Member

"tocilar" :)

alina_ally23

alina_ally23

Member

Corigente n-am avut  :), iar in cazul restantelor...pai...acum in anul III "am reusit" si eu sa ma pricopsesc cu una, din pacate  :angry:

Edited by alina_ally23, 10 December 2005 - 21:37.

Tuliman

Tuliman

Active Member

In liceu m-am "ars" o singura data, si culmea, la latina!!!!  :cursing:
In facultate am fost dat afara de la un examen  :madanimated: chiar de rectorul facultatii/decan (nu am stiut niciodata care-i diferenta) asa ca a trebuit sa revin in vara; si am mai avut parca o restanta, nu mai tin f bine minte, I'm old  :)

katsuchyo

katsuchyo

Member

eu sunt genial. nu am ramas niciodata. atata doar ca odata, dupa ce scapasem de corigenta ( cu ajutorul genialitatii mele (normal) ) m-am dus si am turnat o tona de bere (genial de buna) in mine si cand am plecat acasa (desi nu tin minte partea asta) am cazut intr-un canal lasat descoperit de alti romani geniali care nu avusesera nici o corigenta si nici o restanta  :death:

cosmin09

cosmin09

Member

stai linistit ca la facultate....hi hi "n-ai restantza n-ai prestantza..." muahahha tare vorba asta :P

zuppy

zuppy

elbonian

View Postkatsuchyo, on Dec 11 2005, 09:31, said:

eu sunt genial. nu am ramas niciodata. atata doar ca odata, dupa ce scapasem de corigenta ( cu ajutorul genialitatii mele (normal) ) m-am dus si am turnat o tona de bere (genial de buna) in mine si cand am plecat acasa (desi nu tin minte partea asta) am cazut intr-un canal lasat descoperit de alti romani geniali care nu avusesera nici o corigenta si nici o restanta  :death:
pai ai zis ca ai 14 ani... cand vroiai sa ramai ?

Krissa

Krissa

Active Member

none

looloo™

looloo™

Junior Member

nici eu n-am avut corigente in liceu, pentru ca au cam stat ai mei cu ochii pe mine. si daca mi se intampla ceva de genul asta cred ca ramaneam fara bani, fara tel, calc... si era naspa. :(
am parinti naspa, stiu :D
in plus... nu stiu cum am facut dar am avut medii mari si n-am invatat nimic. m-am descurcat. nu mi-am facut teme din cls a 9-a, pt bac am invatat 2 sapt... si alea.. asa lejer... nu stiu. am avut fff mult noroc :D

acum la fac.. nu mai intereseaza pe nimeni ce fac :D

sa vedem daca o sa am restante sau nu. sper totusi sa nu, ca se platesc, si ai mei pot sa bag mana-n foc ca nu vor scoate banii :))

Edited by looloo™, 13 December 2005 - 01:05.

Krissa

Krissa

Active Member

View Postlooloo™, on Dec 13 2005, 01:03, said:

nici eu n-am avut corigente in liceu, pentru ca au cam stat ai mei cu ochii pe mine. si daca mi se intampla ceva de genul asta cred ca ramaneam fara bani, fara tel, calc... si era naspa. :(
am parinti naspa, stiu :D

acum la fac.. nu mai intereseaza pe nimeni ce fac :D

sa vedem daca o sa am restante sau nu. sper totusi sa nu, ca se platesc, si ai mei pot sa bag mana-n foc ca nu vor scoate banii :))

Bine, bine, dar ce facem cu reclama aia de pe avatar!  :confuzzled: Promit ca nu mai spun nimanui, dar n-am putut sa ma abtin sa demonstrez ce vedere buna am!  :D

cosmin09

cosmin09

Member

wow  esti cam ca mine numa ca yo n-am parinti "comunisti"  si nici nu prea au stat ei sa vada ce fac chestia e ca m-am descurcat cat de cat am luat bac-ul exact ca tine invatand cica in ultimile 2 sapt. am ingrashat porcu in ajun ha ha ha multi se oftica pt ca am luat nota mai mare ca ei, colegi de-ai mei care au invatat au bagat bani grei in meditatii si am venit eu "de jos" si le-am luat-o in fatza :)) acum la facultate o sa fie cam naspa pt ca o sa am restante si le zic la ai mei si ei nu ma cred....

he he reclama aia se "rezolva" repede cu paint hi hi

ruthless

ruthless

Consulting Voyager

Spre fericirea mea n-am ramas niciodata corigent si nici n-am avut vreo restanta!  :notangel:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate