Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Recomandare MMORPG

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

kris1224

kris1224

Junior Member

• Grup: Members
Salut. Sunt un fan al mmorpg-urilor motiv pentru care am incercat foarte multe, unele le-am abandonat repede, iar altele le-am jucat pe perioade mai indelungate.. Problema e a ca de la un timp nu mai gasesc nimic sa ma atraga... Tot ce am incercat in ultima vreme nu mai are farmec parca, totul e prea banal si lipseste diversitatea. Ma gandeam sa mai incerc ceva mmorpg-uri mai diferite. Puteti sa imi recomandati ceva care sa iasa din tipare, fiind in acelasi timp placut si distractive. Precizez ca, in cazul in care imi place vreun joc o sa il joc cu un grup de 3-4 prieteni. Multumesc.

Hider141

Hider141

trolling here since 2008

• Grup: Senior Members
Nu te supara frate!

Acum serios vorbind, incearca un board game din universul "A game of thrones", "World of Warcraft" sau "Magic the gathering". Astea cresc level cap-ul pentru nerdyness pana la nivelul 150 si din nefericire scad atributele de "Social life" la -20.

Edited by Hider141, 05 August 2013 - 10:35.

Alucard

Alucard

Steven Hyde

cabal online daca esti si un pic masochist

HpVirus

HpVirus

Active Member

Un adevarat MMORPG gasesti afara ... ia vezi cum e.

Reyz0rn

Reyz0rn

Junior Member

Nu inteleg de ce nu ii raspundeti omului strict la intrebare?Trollingul ar trebui pedepsit.BTW,cauta DC Universe Online,e un MMO diferit,cum cereai si tu,unde iti creezi propriul "SuperHero/Villain" si urmezi un set de questuri.Poti cauta pe youtube mai multe.Totodata ar mai fi si guildwars doar ca asta nu prea e free,stiu ca era un trial de 15 zile dar nu stiu daca mai este.

Hider141

Hider141

trolling here since 2008

Ii raspundem asa fiindca nici el nu spune ce fel de MMORPG-uri a jucat. Poate a incercat Guild Wars, WOW, AION, Metin, LoL, Wold of Tanks, Eve Online si alte jocuri din toata paleta de MMORPG-uri existente pe piata, astfel ca ceva diferit ar fi un board game.

Reyz0rn

Reyz0rn

Junior Member

LoL nu prea e MMORPG.Si board games?E clara treaba daca el va intreaba despre MMO si voi raspundeti de board-games.

tiesto88

tiesto88

Junior Member

Ce ai mai jucat pana acum? Eu iti recomand World of Warcraft.Il joc de 4 ani si inca nu m-am plictisit de el.Am mai incercat si altele (Aion, Lord of the Rings Online) dar nu se compara.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate