Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Probleme Laptop

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Drag00s

Drag00s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.04.2012
Salutare. Am mare nevoie de pareriile voastre si de cat mai multe sfaturi. Am si eu o problema cu laptopul meu. De ceva vreme numai merge cum mergea inainte. De exemplu jocuri care mergeau fara probleme, acum numai merg deloc sau foarte greu sau jocuri ale caror cerinte le indeplinesc merg foarte prost spre deloc. Mentionez ca am reinstalat de zeci de ori windowsul, si pot spune ca nu este de la asta... Ce ar putea fi?

#2
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Pentru inceput ai putea sa ne zici configuratia laptopului si ce fel de jocuri vrei sa joci si nu merg respectiv care sunt jocurile care le-ai jucat si merg foarte prost .

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Si de asemenea trebuie sa ne spui cand a fost curatat de praf laptopul ultima oara. In caz ca nu a fost curatat niciodata atunci iti recomand o vizita la un service IT, sau la un prieten ce a mai efectuat operatiunea asta pana acum, fiindca daca o faci singur/pentru prima data risti ori sa bagi praf si scame in ventilator, ori sa-l strici iremediabil.

#4
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009
Poate fi si de la flash player

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Doar daca e vorba de joculete desktop/browser facute in Flash, dar din cate vad nu prea-i vorba de astfel de jocuri.

#6
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Forumul Softpedia    >    Life & Entertainment    >    Emigrare    >    Intrebari si Raspunsuri
Seriously?!

#7
Drag00s

Drag00s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.04.2012

View Postmarius87ism, on 02 august 2013 - 13:44, said:

Pentru inceput ai putea sa ne zici configuratia laptopului si ce fel de jocuri vrei sa joci si nu merg respectiv care sunt jocurile care le-ai jucat si merg foarte prost .
am un samsung cu procesor i3 2.20 ghz, 4 gb ram, si placa video nvidia de 1 gb
iar jocuri, de exemplu pes 2013 mergea blana iar acum nici nu imi mai intra in el....inca unul ar fi dishonored, tot asa rula frumos acum dabia se taraie + multe altele

View PostHider141, on 02 august 2013 - 14:12, said:

Si de asemenea trebuie sa ne spui cand a fost curatat de praf laptopul ultima oara. In caz ca nu a fost curatat niciodata atunci iti recomand o vizita la un service IT, sau la un prieten ce a mai efectuat operatiunea asta pana acum, fiindca daca o faci singur/pentru prima data risti ori sa bagi praf si scame in ventilator, ori sa-l strici iremediabil.
Nu a fost niciodata curatat si am mai inteles de la cineva ca s-ar putea fi de la pasta termoconductoare.....deja un domeniu care ma depaseste

#8
Pengoon

Pengoon

    Ударник

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,939
  • Înscris: 11.06.2003
io zic sa emigrezi in Seattle.
jocuri si laptop e ca si bucuresti si curatenia.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate