Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Abuz grosolan din partea celor de la ICREDIT

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Pai e simplu: Sa iei bani imprumut, e normal. Cand trebuie sa-i dai inapoi, e "abuz grosolan".

#20
derbedea

derbedea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 13.03.2011
Ei nu au decat sa o execute pe titulara imprumutului prin toate mijloacele legale, e dreptul lor. Problema e ca ei cer acesti bani unei persoane care nu are legatura cu creditul.

#21
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,555
  • Înscris: 11.06.2010
Vorba aia, nu-i prost cine cere.

#22
TurcuOvidiu

TurcuOvidiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 14.01.2013
Si eu as vrea sa iau un imprumut dar cu asemenea povesti de intimidare ma gandesc inca o data.

#23
Mona_zlt

Mona_zlt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.08.2014
In contractele de credit la IFN-uri nu se trec giranti, se trec persoane de contact! Te-au sunat pentru ca esti singura legatura cu datornica si spera sa ajunga la maica-ta prin tine. Daca cineva este responsabil pentru situatia, aceeas este ea. Cand a luat banii, stia ca trebuie sa ii returneze.
Pana la urma, vorbim de o societate comerciala care trebuie sa faca profit, nu acte de caritate!
Voi cum faceti cand imprumutati un vecin, ii spuneti ca nu mai vreti banii?

#24
sorin74iv

sorin74iv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 09.07.2009
Niste camatari, m-au bagat in biroul de credit cu 360zile chiar daca am avut o intelegere scrisa cu ei.Trebuiau sa trimita notificari etc, n-au trimis nimic.Am luat 800ron I-am achitat iar ei imi spun ca am de platit 1800ron.Le fac reclamatie la ANPC acestor camatari cu acte.Le cer si dauna morala.Sa vedem care pe care!!

Edited by sorin74iv, 10 October 2016 - 15:48.


#25
aladdin2k

aladdin2k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,482
  • Înscris: 23.06.2004
Ti-ai platit ratele la scadenta? Vezi ca in afara faptului ca au niste dobanzi uriase, astia te ard cel mai tare cand intarzii cu rata chiar si pentru o zi. Citeste bine ce ai semnat. Da, le-ai spus bine, IFN-urile astea sunt niste camatari cu acte, mai rai chiar decat bancherii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate