Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Romania - Maroc

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
julius_d

julius_d

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.01.2011
Va salut dragi utilizatori Softpedia
vreau sa plec cu masina din Romania (Bucuresti) in Maroc (Tanger); a mai facut cineva asta?
am demarat oarecum cautarile pt traseu si am obtinut asta http://www.jeka.ro/D...sti_Tarifa.aspx
am pus Tarifa pt ca de acolo este f simplu cu feriboutul pana in Tanger
mie-mi pare ok traseul dar mai vreau si alte pareri eventual sfaturi si dupa asta promit ca revin cu un jurnal de bord al calatoriei, eventual cu poze.
Calatoria o voi face impreuna cu sotia mea si cu pisoiul nostru, cu masina mamei mele - un Citroen Xsara, si pt asta stiu ca am nevoie de o procura de la ea ca am dreptul sa ma folosesc de masina ei Posted Image dar ceea ce nu stiu este daca imi mai trebuie si alte acte...
va multumesc :Posted Image

Edited by julius_d, 27 July 2013 - 22:38.


#2
-catalin

-catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 03.07.2007
[ http://scrapetv.com/News/News%20Pages/Everyone%20Else/images-3/you-gonna-get-raped.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
De tine?

#4
julius_d

julius_d

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.01.2011
de mine?
am ujitat sa va spun ca sunt de aproape 3 luni in Tanger... deci am cat de cat habar cum e pe aici :)
traficul.... cam haotic :))

#5
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,068
  • Înscris: 19.12.2012

View Postjulius_d, on 27 iulie 2013 - 22:51, said:

de mine?
am ujitat sa va spun ca sunt de aproape 3 luni in Tanger... deci am cat de cat habar cum e pe aici Posted Image
traficul.... cam haotic Posted Image)
Pai daca esti deja in Tanger cum vrei sa pleci din Bucuresti ? Vi cu avionul ca sa pleci cu masina sau cum e ca n am inteles..

#6
julius_d

julius_d

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.01.2011
Sunt aici pana pe 8 august cand imi expira cele 3 luni de sedere legala. ma intorc in Romania pentru a face nunta, apoi revin aici cu sotia si motanul pt mai multa vreme. Si ea este de asemenea aici si lucreaza aici, a obtinut rezidenta, pe care o voi obtine si eu dupa casatorie, apoi putem sta cat dorim amandoi aici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate