Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

afacere cu o investitie de sub 100$

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

shakyman

shakyman

New Member

• Grup: Members
salutare!
va dezvalui afacerea mea
vand templates web si software cu drept de revindere
adresa mea este www.e-afaceri.net

investitie :
-cumparati pachetele : 20$
-construiti o pagina web in care sa vindeti aceste pachete - nu este greu, puteti folosi chiar un template inclus in pachetele pe care le vand
-cumparati un domeniu : 50$ (va recomand mxhost.ro)

postati anunturi pe forum-uri participati la liste de disctutii, postati pe site-uri de anunturi gratuite pentru a aduce potentiali clienti, daca vreti sa investiti mai mult va puteti face reclama pe google.
eu vand in jur de 40 de pachete le luna
succes!

adrianna

adrianna

Member

da, sigur.

vezi ca nu mai are marmota in ce sa inveleasca ciocolata

Garfield

Garfield

Active Member

mai bine ma inscriu in Amway...  :thumbdown:

danyboy2010

danyboy2010

Junior Member

-cumparati un domeniu : 50$
Da nu mai bine imi iau un com de 10$/an ? :console:

Kidu

Kidu

Senior Member

• Grup: Senior Members
de fapt omu nu isi dezvaluie afacerea, doar ii face reclama...nici nu sunt prea multi...

floraur

floraur

pitic insignifiant

Care e problema kidu? baga si tu aici ceva sa vedem o adevarata afacere pusa la punct care sa dezvolte valoare adaugata nu gluma...

Bai mai terminati cu marmota ca ati inebunit lumea cu ea, cautati alte rautati gratuite ca de astea m-am cam saturat... zau!

EPoX

EPoX

Senior Member

acesta este planul lui de afaceri .. suna binisor ...dar ma mira faptul ca reusesti sa vinzi 40 pachete pe luna ....

luc4s

luc4s

Member

View Postfloraur, on Dec 29 2005, 14:18, said:

Care e problema kidu? baga si tu aici ceva sa vedem o adevarata afacere pusa la punct care sa dezvolte valoare adaugata nu gluma...

Bai mai terminati cu marmota ca ati inebunit lumea cu ea, cautati alte rautati gratuite ca de astea m-am cam saturat... zau!
Hai las-o Floraur, ca pe alte forumuri shakyman si-ar fi luat ban. :nonobad:

Cateva fraze de pe siteul lui:
-Softurile din acest pachet valoreaza peste 2500$ insa noi ti-l oferim la incredibilul pret de 50 RON.

Acest pachet contine peste 3000 de templateuri care pot fi editate cu orice tip de HTML editor. Contine: flash templates, photoshop templates, dreamweaver templates, adult templates,auto templates, banner templates si multe altele.

- Valoarea totala a acestui pachet este de 3500$ dar dumneavostra il poti achizitiona cu doar 50 RON.

Cred ca le da asa ieftin pentru ca suntem useri pe acelasi forum :roflmao:

sandossu

sandossu

Alex Dumitru

View Postluc4s, on Jan 3 2006, 21:18, said:

Hai las-o Floraur, ca pe alte forumuri shakyman si-ar fi luat ban. :nonobad:

Cateva fraze de pe siteul lui:
-Softurile din acest pachet valoreaza peste 2500$ insa noi ti-l oferim la incredibilul pret de 50 RON.

Acest pachet contine peste 3000 de templateuri care pot fi editate cu orice tip de HTML editor. Contine: flash templates, photoshop templates, dreamweaver templates, adult templates,auto templates, banner templates si multe altele.

- Valoarea totala a acestui pachet este de 3500$ dar dumneavostra il poti achizitiona cu doar 50 RON.
Cred ca le da asa ieftin pentru ca suntem useri pe acelasi forum :roflmao:
la suprapret poate  :w00t:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate