Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Problema cu o multifunctionala HP PSC 1110 - help!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
konijiro

konijiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 10.05.2004
Am o multifunctionala HP PSC 1110 si am o problema pe care nu stiu cum sa o rezolv. Ambele cartuse sunt reincarcate, dar au mers perfect dupa reincarcare. Imediat dupa ce l-am incarcat pe cel color, am plecat din tara vreo luna, timp in care imprimanta nu a fost folosita. Cand am ajuns acasa si am vrut sa printez niste coli, am observat ca nu printeaza nimic! Trage foaia, se misca to mecanismul inauntru ca si cum ar printa, dar nimic pe coala... Am reinstala driverele si tot nu merge... Sunt noob total cand e vb de imprimante, chiar nu stiu ce sa ii fac. Ceva idei? Multumesc

#2
bit 61

bit 61

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,568
  • Înscris: 17.09.2005

View Postkonijiro, on Nov 30 2005, 19:00, said:

Am o multifunctionala HP PSC 1110 si am o problema pe care nu stiu cum sa o rezolv. Ambele cartuse sunt reincarcate, dar au mers perfect dupa reincarcare. Imediat dupa ce l-am incarcat pe cel color, am plecat din tara vreo luna, timp in care imprimanta nu a fost folosita. Cand am ajuns acasa si am vrut sa printez niste coli, am observat ca nu printeaza nimic! Trage foaia, se misca to mecanismul inauntru ca si cum ar printa, dar nimic pe coala... Am reinstala driverele si tot nu merge... Sunt noob total cand e vb de imprimante, chiar nu stiu ce sa ii fac. Ceva idei? Multumesc
Mai mult ca sigur diuzele sant uscate.Se pot desfunda relativ usor cu ajutorul
ultrasunetelor.Daca aceasta operatie nu reuseste cred ca
trebuie sa cumperi altele noi.

#3
konijiro

konijiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 10.05.2004
Ultrasunete? <_<  Detalii, te rog

Edited by konijiro, 01 December 2005 - 00:05.


#4
bit 61

bit 61

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,568
  • Înscris: 17.09.2005

View Postkonijiro, on Dec 1 2005, 00:04, said:

Ultrasunete? <_<  Detalii, te rog

Instalatie (baie) cu ultrasunete gasesti la centrele de reincarcare a
cartuselor cu cerneala.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate