Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Diferenta intre cartuse cu cap de printare incorporat si cele fara cap de printare incorporat.

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
derago

derago

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 19.10.2013
Nu e infundat capul de printare si evita sa il mai cureti ca e destul de sensibil.
Cerneala este de vina sau/si cartusele compatibile. Daca mai ai cartusele originale si le poti monta pe CISS, foloseste-le. Cele compatibile infunda capul. Cineva mi-a zis ca in special cele transparente sunt cu probleme... Acum am repus in functiune cartusele originale vechi si am analizat cartusele compatibile ce le am de la furnizori diferiti... sunt identice. Nu am vazut cartuse compatibile negre.
Cernela, foloseste inktec... cica e mai buna... nu stiu, voi vedea in timpul sezonului... am folosit inkstar si inkmate, nu am fost multumit de ele.

#56
nitoium

nitoium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 10.02.2013
Mai am cartusele originale dar sunt goale, nu mai printeaza. Sa cumpar altele originale...nu mai investesc in ea, mai bine-mi iau un Epson L800 si am garantie la tot.

#57
derago

derago

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 19.10.2013
refilezi cartusele originale

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate