Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Yahoo vs. MSN

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
reovel

reovel

    Doesn't she look darling?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,757
  • Înscris: 17.01.2009
Da, parola o spargi cu ciocanul
[quote] A zis profa de info ca se poate sparge o parola [quote]

#38
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006

View PostCGF, on Dec 1 2005, 18:28, said:

Am crezut ca daca este profesoara de informatica, stie meserie, iar eu sunt prost.
Nu iti face griji amandoi sunteti tu ca ai crezut cu putere,ea ca asa este ea :|

#39
ddp

ddp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 24.05.2007
Da, MSN messenger este mai slab la noi decat Yahoo! Messenger, dar de exemplu in Germania daca intrebi pe cineva daca are Yahoo! Messenger se uita urat la tine. Orice mail poate fi spart  fie el yahoo, msn, gmail. Dar sincer cel mai util cred ca tot gmail este, pentru ca ofera mai multe facilitati.

Parerea mea!  :D

#40
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

View Postddp, on Mar 1 2009, 21:59, said:

Da, MSN messenger este mai slab la noi decat Yahoo! Messenger, dar de exemplu in Germania daca intrebi pe cineva daca are Yahoo! Messenger se uita urat la tine. Orice mail poate fi spart  fie el yahoo, msn, gmail. Dar sincer cel mai util cred ca tot gmail este, pentru ca ofera mai multe facilitati.

Parerea mea!  :D
Ai dreptate in legatura cu msn messenger si yahoo messenger, dar gresesti la partea cu securitatea, niciunul nu poate fi spart, is povesti cu omuleti verzi. Asta daca nu-ti bagi tu parola pe nush ce siteuri

#41
ddp

ddp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 24.05.2007

View PostOwidiu, on Mar 1 2009, 22:08, said:

Ai dreptate in legatura cu msn messenger si yahoo messenger, dar gresesti la partea cu securitatea, niciunul nu poate fi spart, is povesti cu omuleti verzi. Asta daca nu-ti bagi tu parola pe nush ce siteuri

Cand am spus ca poate fi spart , ma refeream in cazul in care cineva iti trimite un phishing si esti destul de naiv sa introduci userul si parola. Deci asta ar fi singura posibilitate . In rest "is povesti cu omuleti verzi" cum spui tu  :D

Edited by ddp, 01 March 2009 - 23:08.


#42
average_m2

average_m2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 31.10.2009
Can I use MSN messenger, eventhough I don't have the "payed" version of Windows XP ? :P

#43
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005

View Postaverage_m2, on 25th September 2010, 01:34, said:

Can I use MSN messenger, eventhough I don't have the "payed" version of Windows XP ? :P

Yes. You can use MSN messenger on a non genuine version of Win XP. Dar mai bine iti cumperi o licenta. Se gasesc si la 30 de EUR pentru Win XP.

Edited by LensFlare, 25 September 2010 - 10:36.


#44
capone_ro

capone_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 28.09.2009
Salutare, de curand am trecut si eu pe WLM dar am o problema suparatoare, nu pot vedea avatarele celor care au conturi pe YM. Se poate face ceva in privinta asta ?

#45
average_m2

average_m2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 31.10.2009

View PostLensFlare, on 25th September 2010, 10:35, said:

Yes. You can use MSN messenger on a non genuine version of Win XP. Dar mai bine iti cumperi o licenta. Se gasesc si la 30 de EUR pentru Win XP.
How ? When I tried to download it from the msn site, I got an error concering an update... Merci, da nu prea am gasit decat la Vista si 7. :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate