Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Cum revin la setarile yahoo mail clasic

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
danutz77

danutz77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 16.06.2007
http://help.yahoo.co...mpressions=true

#20
dani555

dani555

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 02.12.2011
Nu mai vreau sa revin la vechile setari m-am obisnuit cu yahoo mail cel nou

#21
Christie2

Christie2

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,203
  • Înscris: 01.08.2013

View PostKoShiMin, on 24 iunie 2013 - 10:42, said:

Nici eu nu sunt un mare fan al noii interfețe, cu toate că pe asta o folosesc (m-oi obișnui cu ea până la urmă). Dar strict la subiect:

Pentru a reveni la o versiune de e-mail Yahoo! Classic se mai poate recurge la următoarea soluție:

Logați-vă pe mail folosind unul dintre serverele de yahoo care mai oferă această interfață. Respectiv unul dintre acestea două (or mai fi și altele, dar no, astea două ar trebui să ajungă):

nc52.n6.mail.bf1.yahoo.com

sau

us.mc817.mail.yahoo.com

Interfața de logare va fi una normală, dar, când veți intra în cont, veți avea parte de interfața fără briz-brizuri, clasică. Dacă sunteți satisfăcuți de rezultat, salvați adrea la bookmarks, în bara browserului și, de aici înainte, vă logați doar pe serverele alea.

Noroace!

Multumesc, a mers al doilea link!

#22
SilQ

SilQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 17.07.2007
Pentru a reveni la versiunea veche, incepe prin a da clic pe icoana in forma de rotita din partea superioara a ecranului. Apoi, in meniul care apare, alege Settings,
In continare, clic pe Viewing email ( partea stanga) . . Odata ajuns acolo, trebuie doar sa te uiti jos, unde vei gasi ceea ce cauti. Si ceea ce cauti se numeste Basic, adica o revenire la versiunea de baza a casutei tale de e-mail.[ http://www.imidoresc.ro/wp-content/uploads/2013/10/Vechea-versiune-Yahoo-Settings-Viewing-Email.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
sony_sony

sony_sony

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.07.2010
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea privinta.Am ramas logata cu e-mailul pe un telefon cu android care nu imi apartine.Am schimbat parola dar acea persoana tot are acces la corespondenta mea.Cum pot rezolva aceasta problema?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate