Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Vodafone Smart Mini

- - - - -
  • Please log in to reply
382 replies to this topic

#379
morby

morby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 29.02.2012

View Postgemeics, on 16 iulie 2014 - 23:15, said:

Cam aceeași problemă o am și eu de vreo 2 săptămâni. Îl voi duce la reprezentanta de la care a fost cumpărat să văd ce se poate face.

Si eu am avut aceasi problema cu butonul de power dar l-am dus la reprezentanta si s-a rezolvat, au inlocuit butonul si acuma merge foarte bine.

#380
BobDeville

BobDeville

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 19.12.2007

View Postpepyno81, on 19 noiembrie 2014 - 18:47, said:

salutare tuturor. stie cineva cum pot scapa de bara din partea de jos a ecranului de culoare neagra cu trei puncte asezate pe verticala, care apare doar in anumite aplicatii( IGO, TOMTOM, LG TV Remote, Vodafone Contacts)? am atasat si o poza cu respctiva bara. mentionez ca am versiunea 4.1.1 si versiunea personalizata 110HUG1. multumesc.
Cauta pe Market GMD Auto Hide, e super ok,  cu el am rezolvat aceeași problema, nu se vedea iGo complet din cauza bării.

#381
freenet363636

freenet363636

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 17.11.2006
Buna tuturor, am un vodafone smart 4 fun. Am cautat pe aici dar nu gasesc un forum special pentru el, asa ca voi scrie aici. Nu pot instala de pe magazin play nimic desi acum 2 zile cand am luat telefonul a mers sa instalez o aplicatie. Internetul imi merge dar pe magazin play dau comanda "instalati", imi arata ca procesul de instalare este inceput insa nu termina instalarea. Am dezinstalat ieri toate aplicatiile care am considerat ca nu imi sunt necesare. Ce ar putea fi? Am sters ceva din greseala din el sau am schimbat vre-o setare pe undeva? Ce ar trebui sa am si nu este in regula? Multumesc anticipat pentru ajutor!

#382
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013

View Postfreenet363636, on 01 ianuarie 2016 - 17:49, said:

Buna tuturor, am un vodafone smart 4 fun. Am cautat pe aici dar nu gasesc un forum special pentru el, asa ca voi scrie aici. Nu pot instala de pe magazin play nimic desi acum 2 zile cand am luat telefonul a mers sa instalez o aplicatie. Internetul imi merge dar pe magazin play dau comanda "instalati", imi arata ca procesul de instalare este inceput insa nu termina instalarea. Am dezinstalat ieri toate aplicatiile care am considerat ca nu imi sunt necesare. Ce ar putea fi? Am sters ceva din greseala din el sau am schimbat vre-o setare pe undeva? Ce ar trebui sa am si nu este in regula? Multumesc anticipat pentru ajutor!
Salut freenet363636,
Iti recomand sa efectuezi o revenire la setarile implicite ale telefonului din fabrica sau o stergere a datelor ce tin de aplicatia Magazin Play.

#383
freenet363636

freenet363636

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 17.11.2006
Multumesc vladutz, am incercat intii cu stergerea datelor si nu a mers nici asa, cred ca am dezinstalat eu ceva ce nu ar fi trebuit sa dezinstalez. Apoi am dat comanda pentru revenirea la setarile din fabrica si acum merge. Dar are destul de multe preinstalate pe el si eu cum nu sunt foarte priceputa la softuri ma gandeam poate ma mai ajutati voi si imi puteti spune ce trebuie sa aiba si ce nu dintre: Magazin googleplay, my vodafone, protect, seenow, servicii google play, vodafone cloud, vodafone time.  Astea sunt preinstalate din fabrica.si cred ca cele ce tin de vdf nu ar fi necesare. celelalte ca "see now" si "protect" sunt sau nu necesare?

Edited by freenet363636, 11 January 2016 - 22:05.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate