Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Huawei Ascend Y300

- - - - -
  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#73
marius_megane

marius_megane

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 576
  • Înscris: 10.07.2007
Astazi am fost cu telefonul la un service in oras, l-au desfacut l-au curatat avea un contact imperfect si telefonul merge ca in prima zi!!! nu trebuia schimbata nici o piesa si mai important in telefon nu era nici urma de lichid sau altceva! SA REAMINTESC CA CEI DIN SERVICE GERMANOS MARII MESTERI L-AU SCOS DIN GARANTIE PENTRU URME DE LICHID !

Edited by marius_megane, 14 October 2013 - 14:01.


#74
stefantrivale

stefantrivale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.09.2013
Si pana la urma ai ramas fara garantie la el sau nu?
Daca ai ramas fara garantie exista mijloace prin care sa poti recupera acest lucru.

#75
luci997

luci997

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.10.2013
Îl am ºi mi se pare destul de bun singura problemã este ca nu îi gãsesc modul volan pentru aplicația IVONA.cine îmi zice ºi mie unde pot gãsi modul volan la acest telefon.nu îl gãsesc în meniul telefonului

Îl am ºi mi se pare destul de bun singura problemã este ca nu îi gãsesc modul volan pentru aplicația IVONA.cine îmi zice ºi mie unde pot gãsi modul volan la acest telefon.nu îl gãsesc în meniul telefonului

#76
khalifaSTAR

khalifaSTAR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.10.2013
Cum activez comanda Versuri ? sau cum trebuie sa procedez sa bag versurile in media player

#77
khalifaSTAR

khalifaSTAR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.10.2013
nu am gasit butonul edit .

[ http://img853.imageshack.us/img853/9725/ygxf.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#78
ioaca

ioaca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.04.2009
Salut. Am si eu nevoie de ajutorul vostru... nu se mai deblocheaza ecranul telefonului.. imi cere sa ma conectez cu contul google. Bag mailul si parola dar imi zice ca ...user sau parola gresite,cu toate ca nu sunt(ma pot conecta la cont de pe pc cu aceleasi date). Ce este de facut? Multumesc !

#79
stefantrivale

stefantrivale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.09.2013
Vezi daca reusesti sa revii la setarile initiale ale telefonului, lucru ce va implica stergerea datelor de pe telefon inclusiv aplicatii, conturi, etc. (asa ca ar fi fost indicat un back up mai intai). In cazul in care nu reusesti prin metoda simpla, adica sa intri in setari s.a.m.d. atunci inchizi telefonul, intri in recovery mode si de acolo cauti factory reset.

#80
lenovo33

lenovo33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 06.06.2013
Vand smartphone Huawei Y300,fabricatie 2013,cumparat de la Germanos cu garantie pana in 2015,in perfecta stare de functionare.
Telefonul este dual core,are instalat android jelly bean 4.1,camera frontala de 5 Mp,camera secundara pentru apeluri video,ecranul este de 4" IPS LCD,iar bateria de 2000 mAh tine si 3 zile la o utilizare medie!
pret 350 ron fix

Edited by lenovo33, 29 October 2013 - 10:17.


#81
stefantrivale

stefantrivale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.09.2013
@lenovo33: Nu cred ca ai nimerit corect sectiunea pentru genul acesta de anunturi. Consider ca toti cei care posteaza aici un mesaj sunt deja detinatori ai telefonului in cauza.

#82
Allexu007

Allexu007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 18.02.2013
Este normal ca bateria acestui smartphone sa se incarce 50% in ~40 de minute? In cat timp se incarca bateria full?...

#83
dodgeady

dodgeady

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.11.2013
sal,am si eu o probleme dau volumul la maxim la sonerie si cand ma suna cineva se da incet singur ..(cand intru la volum este dat incet ,,,ce pot sa fac am cautat si prin setari si nimik..ms frm

Edited by dodgeady, 02 November 2013 - 19:53.


#84
stefantrivale

stefantrivale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.09.2013
@dodgeady: de fapt nu se dă singur incet, eu cred ca se intampla astfel: dupa ce setezi volumul de apel, fie ca intri in vreo aplicatie sau asculti muzica si setezi un anumit volum media sa spunem, eh atunci telefonul iti preia acel volum si il aplica si pentru cel de ton apel. Curios insa de ce nu il aplica si la volumul alarmei. La mine unul cel putin asa face si sincer mai pateam exact acelasi lucru cand aveam un samsung s1 (dar nu facea chiar mereu).

#85
dodgeady

dodgeady

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.11.2013

View Poststefantrivale, on 04 noiembrie 2013 - 10:15, said:

@dodgeady: de fapt nu se dă singur incet, eu cred ca se intampla astfel: dupa ce setezi volumul de apel, fie ca intri in vreo aplicatie sau asculti muzica si setezi un anumit volum media sa spunem, eh atunci telefonul iti preia acel volum si il aplica si pentru cel de ton apel. Curios insa de ce nu il aplica si la volumul alarmei. La mine unul cel putin asa face si sincer mai pateam exact acelasi lucru cand aveam un samsung s1 (dar nu facea chiar mereu).
m-am gandit si la lucrul asta si am dat volulul la maxim si in player sa vedem ce iasa,si inca ceva atunci cand imi raspunde cineva vibreaza nu stiu cum sa scot accea vibratie.ms frm

#86
stefantrivale

stefantrivale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.09.2013
Ca sa elimini vibratia cand iti raspunde cineva la apel intri in setari - apel sau apelati - si ai acolo vibratie cand suna. Daca debifezi casuta nu va mai vibra daca o lasi bifata va vibra in continuare cand iti raspunde cineva.

#87
Allexu007

Allexu007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 18.02.2013

View Poststefantrivale, on 05 noiembrie 2013 - 10:12, said:

Ca sa elimini vibratia cand iti raspunde cineva la apel intri in setari - apel sau apelati - si ai acolo vibratie cand suna. Daca debifezi casuta nu va mai vibra daca o lasi bifata va vibra in continuare cand iti raspunde cineva.
Eu cred ca acea functie este pentru a vibra in timp ce suna...
EDIT: Acum am incercat si eu cu acea functie, dar nu are legatura cu raspunsul la apeluri (tot vibreaza cand raspunde celalalt)

Edited by Allexu007, 05 November 2013 - 11:34.


#88
stefantrivale

stefantrivale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.09.2013
Corect, my bad!
Mai caut....

Hai sa incercam altfel: setari - sunet - vibratii - bifare/debifare apel.
Cred ca asta este.

#89
Allexu007

Allexu007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 18.02.2013

View Poststefantrivale, on 05 noiembrie 2013 - 12:22, said:

Hai sa incercam altfel: setari - sunet - vibratii - bifare/debifare apel.
Cred ca asta este.
Este aceeasi functie! Nici eu n-am gasit alte setari, dar trebuie sa fie ceva care o dezactiveaza...

#90
dodgeady

dodgeady

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.11.2013

View PostAllexu007, on 05 noiembrie 2013 - 13:12, said:

Este aceeasi functie! Nici eu n-am gasit alte setari, dar trebuie sa fie ceva care o dezactiveaza...
sa ne scrii si noua cand gasesti ceva care sa opreasca vibratia si treaba de mai sus cu volum-ul daca ma lamureste cineva .ms frm

Edited by dodgeady, 05 November 2013 - 17:42.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate