Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Ce ai baut azi ?

• Please log in to reply
2637 replies to this topic

TamtamTicaticaPiupiu

TamtamTicaticaPiupiu

Senior Member

• Grup: Senior Members
Tocmai am sorbit ultima picătură dintr-o Zarea de 5 stele, licoare uleioasă puțin cam dulce de felul ei dar mult mai bună îmi pare decât aia de 7 stele, de la izul de nucă probabil. Nu s-a simțit truda deloc, am suflecat-o în cinci ore de lucru prin magazie cu dereticatul. Dădeam 25 euro pe ea, acasă o găsesc la un preț mai mult decât înjumătățit, am gâlgâit și două căni cu zeamă de pepene murat să-i pun capac și acum mă duc să văd ce-i de mâncare!

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Am ajuns incins acasa si am baut o bere la temperatura camerei. Cea mai proasta bautura, stiu. Ma refer ca era la temperatura camerei, nu ca era bere. Apoi am dat gata o sticla de vin ieftin din Lidl. Luat la oferta, normal. Daca tot am inceput sa ma simt bine, de ce sa nu dau peste cap un pahar de Zubrowka? Cu multa gheata, desi recomandarea e sa se bea cu suc de mere. Stiu polonezii ce stiu.

tzalu

tzalu

Junior Member

• Grup: Members
Wild Turkey Longbranch, cred ca e cel mai alcoolos whiskey de 43 de grade pe care l-am baut! Bizar, curcanul de 50 de grade nu mi se pare asa alcoolos!
E si foarte lemnos! L-am diluat cu un cub de gheata si tot pare ca are mult alcool!

Edited by tzalu, 26 July 2023 - 21:16.

tzalu

tzalu

Junior Member

Tsipouro Tsililis Agioneri Meteora, foarte bun, îmi place grozav!
L-am luat la plesneală din aeroport, am avut mână bună! Mă bucur că am luat doua sticle, partea nașpa e ca sticlele sunt de jumătate de litruPosted Image !
Trebuia să iau patruPosted Image

megastorm

megastorm

Member

nu l gasesti si pe la noi?
bine probabil la suprapret

tzalu

tzalu

Junior Member

Nu am vazut tsipouro in magazinele de la noi, dar nu-i problema, luna viitoare ma duc in Grecia, si ma duc cu masina Posted Image
Ca sa fiu si on topic, acum degust Yushan Signature Bourbon Cask, single malt taiwanez, foarte reusit, nu e cu nimic mai prejos decat single malt-urile scotiene!

Edited by tzalu, 27 August 2023 - 20:41.

al-padrino

al-padrino

TCB

'ceiuț'

Attached File  Screenshot_20231208_173248_Gallery.jpg   375.41K   8 downloads

tzalu

tzalu

Junior Member

Jager, ca sa-l fac mai dur am adaugat si un pic de rom Plantation de 69 de grade Posted Image
Bun! Gustul romului se simte, desi am pus putin!

Edited by tzalu, 11 December 2023 - 21:48.

tzalu

tzalu

Junior Member

Acum seara am terminat sticla de Yushan!

echoshoworacle

echoshoworacle

Senior Member

Ceai, ceai, un strop de apă, am sărit peste pepsi și acum bere. Nu știu câtă și până când. Ideal ar fi să mă opresc la... două. Ceaiul e cea mai minunată băutură dar dacă beau mai mult de două, sau după ora 17, nu mai dorm.

Edited by echoshoworacle, 13 June 2024 - 17:57.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate