Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

[CUM] MUNCA PE VASE DE CROAZIERA

- - - - -
  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#91
ROLLINS

ROLLINS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 27.11.2015
cu cati stai in camera la un astfel de job? din ce am inteles sunt 3-4 in camera. Exista posibilitatea sa stai si singur? Relatii sexuale se pot avea cu femeile din echipaj sau pasagere?

Edited by ROLLINS, 09 December 2015 - 23:51.


#92
AlexSu

AlexSu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.04.2014
Mai stai cu inca o persoana in camera. Cat despre sex, asta depinde doar de tine insa in mod sigur daca ai pus ochii pe vreuna si sentimentul e reciproc, poti trece la urmatorul level.(cu persoanele de sex feminin care fac parte din personal, cu pasagerele cred ca e cam greu)

Edited by AlexSu, 10 December 2015 - 10:32.


#93
munteanugeorge

munteanugeorge

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.01.2007
http://jurnaldejob.blogspot.ro aici ai ceva informatii despre viata la bord, companii de recrutare, salarii etc. O viziune sumara

#94
elena73

elena73

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.07.2016
Buna. Imi spune cineva in ce consta preinterviul si interviul la cei de la Steiner? As vrea sa aplic pentru pozitia de massage therapist. Si cum sunt cele 3 saptamani la Londra, la academia lor? Ce te invata, daca dai si acolo vreun examen. Mie mi-au spus ca analizele medicale costa 250 lire. Le faci in Romania sau la Londra ? Multumesc

#95
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Ca medic pot merge sa lucrez pe nava? Nu am gasit nimic pe net.. nu sunt obligati sa aiba un medic la bord? Ma refer in special la navele de croaziera unde sunt multi civili.

#96
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009
Au dar americani.

Cel puțin pe navele din Caraibe.

Eu am găsit după un simplu seara pe google.

#97
Andrey_16

Andrey_16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 25.09.2005
Salut.

Vreau sa plec ca NightWatch pe rauri si am nevoie de o parere...daca ati fost pe pozitia aceasta sau daca cunoasteti "cu ce se mananca".

Am mai fost plecat dar pe ocean ca as.waiter si am demisionat.Program de 14 ore pe zi, 6 ore libere pe saptamana, aveam si alte atributii in afara de ospatarime...dar nu intru in detalii.Cert este ca nu era de mine.

Va rog sa ma ajutati cu o parere, mai ales daca ati lucrat pe aceasta pozitie.

TY!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate