Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Sunt Stefan si ma prezint: Community Manager

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Salut!

Sunt Stefan, Community Manager pentru Softpedia, autoevolution si Forumul Softpedia Posted Image si cel mai nou membru al grupului Super Moderators (singurul care este si angajat al companiei). Asa cum banuiau unii dintre voi, intr-o viata anterioara am fost moderatorul d4m4g3, cont retras acum in "panteonul" Forumului Posted Image

Acum ma ocup de prezenta Softpedia si autoevolution in mediile sociale (Facebook, Google+, Twitter, Pinterest) si interactiunea cu userii si fanii nostrii de acolo.

Pe Forumul Softpedia am un rol mai general: pe langa atributiile de supermoderator, reprezint si punctul de legatura intre voi, forumistii, si administratie. Ma puteti contacta cu idei, intrebari si chiar plangeri pe care nu ati reusit sa le rezolvati satisfacator prin intermediul ariilor specifice din Forum.  

Desigur, cel mai mult imi plac sugestiile si propunerile de imbunatatire a atmosferei si functionalitatii Forumului Posted Image

In timpul liber ma relaxez pe internet, conduc, fotografiez, si cateodata...visez la o lume mai buna.

Iata si o parte din locurile unde imi petrec timpul zi de zi, si unde ma puteti gasi, lauda, critica, injura. Posted Image

Softpedia: Facebook / Google+ / Twitter / Pinterest

autoevolution: Facebook / Google+ / Twitter / Pinterest

PS: Remember, I am always watching!

Posted Image

Edited by Stefan_CM, 26 July 2013 - 08:32.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate