Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Sincronizare suntet - imagine

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
whynot899

whynot899

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.06.2009
Sa zicem ca un prieten ma filmeaza de la 20 de metri.
Eu am castile cu microfon conectate la iphone si vorbesc cu cineva de la 20 de metri, inregistrand.

Intrebarea mea este, pot sa sincronizez discutia dupa aceea cu imaginile? Sa fie ca si cum eram filmat de la 1 metru?

Mersi!

Edited by whynot899, 22 May 2013 - 11:49.


#2
ZaitzDucu

ZaitzDucu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 07.12.2008
DA, se poate. Varianta simpla e sa folosesti un program de editare video: pui in editor filmuletul si la sursa audio pui inregistrarea de pe iphone, si mai departe o sincronizezi stanga/dreapta dupa bunul plac, adica pui peste sunetul filmuletului inregistrarea audio.

#3
whynot899

whynot899

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.06.2009
Ooo mersi frumos!
Dar imi poti da si numele unui program de genul? Sa pot edita video-uri?
Unul de amatori, ca in sony vegas pro (sau cum se numeste) imi prind urechile :))

Mersi!

#4
ZaitzDucu

ZaitzDucu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 07.12.2008
Ai putea incerca Cyberlink Power Director, oricare versiune..  Daca nu reusesti, poate te ajut cumva cu team viewer sau chiar iti fac eu..

#5
whynot899

whynot899

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.06.2009
Mersi mult! Acum il instalez :)

#6
cain2k

cain2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 990
  • Înscris: 29.06.2008
Eu am reușit sincronizarea doar în Sony Vegas Pro, sincronizare la milisecundă !

#7
cain2k

cain2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 990
  • Înscris: 29.06.2008

 ZaitzDucu, on 23 mai 2013 - 19:41, said:

Ai putea incerca Cyberlink Power Director, oricare versiune..  Daca nu reusesti, poate te ajut cumva cu team viewer sau chiar iti fac eu..


... totuși sunt curios cum faci in Cyberlink PowerDirector 11 ... Point to the tutorial ... ?

#8
ZaitzDucu

ZaitzDucu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 07.12.2008
Ceva de genul, nu am gasit sa-ti arat exact cum se face, dar e asemanator..
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7vlDqM-jLm8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/eHTCBdUVD8k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate