Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Xbox One (+ review!)

- - - - -
  • Please log in to reply
303 replies to this topic

#19
fr33pr0d

fr33pr0d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 12.06.2007
Am primit azi o poza pe e-mail de la un prieten. Initial am crezut ca e o gluma dar o cautare pe google a dovedit ca nu e chiar asa de amuzant pe cat pare la prima vedere....

Attached File  xbox_one.jpg   125.95K   356 downloads

Personal, poate sa fie gratuit si sa vina cu garnitura de frisca, tot nu ma ating de ea...

Edited by fr33pr0d, 05 June 2013 - 13:34.


#20
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

View Postfr33pr0d, on 05 iunie 2013 - 13:33, said:

Am primit azi o poza pe e-mail de la un prieten. Initial am crezut ca e o gluma dar o cautare pe google a dovedit ca nu e chiar asa de amuzant pe cat pare la prima vedere....

Attachment xbox_one.jpg

Personal, poate sa fie gratuit si sa vina cu garnitura de frisca, tot nu ma ating de ea...
Fuck that! merg pe ps4 clar 100%.

#21
chesterb

chesterb

    ªefu' la bani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 23.11.2007

View Postfr33pr0d, on 05 iunie 2013 - 13:33, said:


View PostSfantulLike, on 05 iunie 2013 - 13:47, said:

Şi în plus mai dai şi 2 bastoane jumate pe căcatul de Xbox Live Gold. Been there, done that. Nu-mi mai trebuie Xbox.

#22
SA-HE75

SA-HE75

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 19.04.2006
Mie imi arata a consola multimedia, de spionat, de controlat utilizatorul si apoi poate o consola de jocuri. Exact in ordinea asta.

Sunt tare multumit de actualul PS3 si e foarte posibil sa fiu multumit si de viitorul PS4.

#23
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005

View Postfr33pr0d, on 05 iunie 2013 - 13:33, said:

Am primit azi o poza pe e-mail de la un prieten. Initial am crezut ca e o gluma dar o cautare pe google a dovedit ca nu e chiar asa de amuzant pe cat pare la prima vedere....
Acum multa vreme, pe la 11-12 ani credeam si eu in chestii din astea.
Pe urma am facut 13 ani si mi-am dat seama cine si de ce le scrie.

Edited by onlyone, 07 July 2013 - 23:05.


#24
fr33pr0d

fr33pr0d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 12.06.2007
Daca tot ai crescut asa mult, mai scoate ochii din Softpedia si vei vedea ca internetul se intinde un pic mai mult decat comunitatea asta. De luna trecuta, au mai fost niste modificari (in directia cea buna) dar nu suficiente incat sa opreasca asa-zisul act "We are watching you" care are ca tinta nu doar nesimtirea Microsoft ci si televizoarele care vin cu camera incorporata (si care deasemenea inregistreaza si trimit informatii pe net), cele in fata carora trebuie sa dai din maini ca la balet sa schimbi canalele. Poti sa gasesti o gramada de informatii, unele sunt, intr-adevar, cam exagerate dar cand gasesti zeci/sute de site-uri care spun (in mare) acelasi lucru, e cam greu sa spui ca la 13 ani stii cine si de ce le scrie, si sa fii luat in serios. Numai bine!

#25
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,755
  • Înscris: 23.05.2013
Avem un review nou: Xbox One

>>> http://news.softpedi...ew-409038.shtml


[ http://i1-news.softpedia-static.com/images/news2/Xbox-One-Review-409038-2.jpg?1386946350 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#26
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,642
  • Înscris: 17.03.2009
Si sa inteleg ca de acum jocurile vor fi facute doar pentru xbox one si nu vor putea fi rulate si pe gama inferioara a xboxului?

#27
Florin_Dodo

Florin_Dodo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 18.12.2013
Pe mine ma cam necajeste atitudinea (ne)oficiala a oficialilor Microsoft de "Xbox nu e u produs pentru Romania". Si inca acum e mai bine, la lansarea 360 era si mai in doi peri.

In parte din cauza asta daca jocul nu e exclusiv tind sa il iau de Playstation.

#28
pompiliu92

pompiliu92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 04.12.2009
E timpul sa va ospatati ochii cu ditamai review-ul dedicat consolei Xbox One. Enjoy!Posted Image
http://www.overheat....e-la-microsoft/

#29
r@zvan

r@zvan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,126
  • Înscris: 01.01.2007
E pe emag la 2800 lei.
PS 4 here I come!

#30
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,182
  • Înscris: 08.12.2006

View Postr@zvan, on 02 februarie 2014 - 23:31, said:

E pe emag la 2800 lei.

Enorm de mult, trebuie sa ai extrem de multi bani si s anu ai ce face cu ei sa iti cumperi consola acum....eu zic ca inca XBOX 360 mai merge cativa ani buni, XboxOne e giga scump. Ori e vina distribuitorilor (in speta Emag care e in foame de bani)...ori nu stiu de ce dar nu se merita la pretul asta.

#31
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
nu exista lume pe aici cu xbox one ?
foarte gol pe threadul asta :(

#32
d-rive

d-rive

    zic tir

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.02.2009
Pai cine a vrut o consola si-a luat PS4.
Nu e dificil sa alegi.

#33
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Eu o sa imi iau in toamna One.
Nu imi place controllerul PS 4, vreau si multimedia, si kinect.
Din cate am citit, la PS4 trebuie sa platesti acum pentru multiplayer, deci, nimic nou fata de xbox. Mi-as fi dorit sa fie gratuit, dar asta e. 60 USD pe an nu e o suma mare, tinand cont ca atat costa un joc in USA.

Dar, ciar nimeni cu One? :lol:

#34
Seb

Seb

    Suveran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,077
  • Înscris: 22.05.2005
Eu zic ca trebuie boicotati astia de la Microsoft ca isi vand consolele in Romania, dar nu ofera Xbox Live si pentru Romania. Ne cam iau de fraieri.

#35
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Numa deranjeaza, am card din state :lol: Ba mai mult, in Romania pretul ar fi mai mare pe an ( TVA + conversia clasica USD-EUR )

#36
stanes

stanes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 24.06.2014
pana acum ceva timp v-as fi crezut cu "marele" ps4 ( nu ca nu ar fi o consola grozava) eu as alege xbox in ciuda nr mare de fani playstation
când cel mai vizionat clip pe youtube e gangnam style realizezi in ce lume traim, de atat e nevoie sa stii sa tragi o concluzie ,doamne fereste nu ma refer la prostie ci la un subiectivism bolnav fara argumente

un singur detaliu ma face sa aleg xbox, ps4 nu are incorporat Flash Player in browser
nu sunt obsedat de calitatea unui joc, vreau multiplayer in conditii egale, deci mi-e indiferent xbox sau ps4

Edited by stanes, 11 August 2014 - 12:32.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate