Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

BLAT meci Steaua - Viitorul C-ta

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1
Allexu007

Allexu007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 18.02.2013
Cei care ati vazut meciul Steaua - Viitorul C-ta, credeti ca a fost meciul aranjat (blat) si ca Reghecampf va pleca de la Steaua? Opinia mea este nu mi s-a parut a fi blat (cu toate ca diverse declaratii ar afirma asta) si nici ca Reghe nu va pleca de Steaua (a spus asta deoarece era foarte nervos). Astept opiniile voastre!

#2
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,863
  • Înscris: 14.08.2007
Blat, non-combat, ce relevanta are cum ii zice ... e suficient ca jucatorii unei echipe sa joace la 50% din cat joaca de obicei.

#3
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,679
  • Înscris: 22.11.2007
Eu zic ca daca faceau blat il faceau mai subtil si nu iesea scorul de astazi. O faceau si ei de un 0-1,0-2, 1-2 nu 2-5.

#4
red_dog4ever

red_dog4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,371
  • Înscris: 22.05.2008
Dupa acest meci, m-am intrebat, de ce nu am pierdut cu cfr-ul in 2007 cand eram deja campioni. Mi-am dat seama pana la urma ca nu e normal ce gandesc. Sa ma bucur pentru o infrangere a lui dinamo, cum au facut azi stelistii cu echipa lor?

Luasem deja titlu, locul 2 mergea pe atunci in Ucl. Pentru dinamo era mai bine sa prinda cfr-ul locul 2, ca sa fie dinamo cap de serie la tragerea la sort,  in caz ca aveam o finala Liverpool - AC Milan.
Pana la urma dinamo a batut cfr-ul si steaua a luat locul 2. Ghininionul nostru a fost, ca avea loc si finala ucl pe care nu o doream si dinamo nu a fost cap de serie.


Mi-a placut ce a declarat Prunea.
http://www.digisport... istoria Stelei

Edited by red_dog4ever, 20 May 2013 - 01:03.


#5
Jo3y

Jo3y

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,337
  • Înscris: 09.08.2007
Daca era blat , scorul era un 0-1 chinuit cel mai probabil. Sa fim seriosi , chiar credeti ca se ducea Gigi sa le ceara sa o lase usor fara sa stie Reghe?
Prunea e frustrat , subiectiv si pe langa asta , ghinionul lui ca Steaua nu a luat campionatul inaintea meciului cu ei. Viitorul i-a invins pe teren si asta conteaza cel mai mult.
Reghe nu pleaca nicaieri , imediat a dat-o la intors. La cald se fac multe declaratii care apoi sunt regretate.
Daca jucau acum , cand nu mai au obiectiv real in campionat cu cea mai buna echipa(fara Chiriches si Chipciu accidentati) si se accidentau alti titulari , ca Tatarusanu , Bourceanu , Pintilii , etc , nu era considerat antrenor de 2 lei ca pune in pericol sansele stelei de a se califica in grupele UCL ?
S-a vazut de la meciul cu Bistrita cand Steaua a avut cam aceeasi echipa , cat s-au chinuit sa dea un gol. BIstrita saracii de cateva etape nici nu mai au atacanti , pe langa restul problemelor financiare , conditiilor inadecvate pentru niste jucatori profesionisti si asa mai departe , nici nu se pot numi echipa de fotbal.
Asta este , asa-zisa echipa a 2-a , este foarte slaba , nici nu se compara cu cei ce joaca regulat si care au facut performantele de anul acesta...
Mai au loc si surprize , dar de data asta surpriza a fost asteptata , de aici atatea reactii urate si interpretari gresite de la fiecare contracandidata care a avut de pierdut mai mult sau mai putin.

Edited by Jo3y, 20 May 2013 - 02:46.


#6
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 Jo3y, on 20 mai 2013 - 02:44, said:

Daca era blat , scorul era un 0-1 chinuit cel mai probabil. Sa fim seriosi , chiar credeti ca se ducea Gigi sa le ceara sa o lase usor fara sa stie Reghe?

Nu. Ala e circul lui Reghe cum ca el nu e implicat. A fost blat si a stiut si Gigi si Reghe. Asa cum au stiut si toate casele de pariuri care au blocat meciul. Trebuie sa fii extrem de subiectiv ca sa le mai gasesti scuze.

#7
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010
Voi inca mai traiti cu impresia ca in Romania fotbalul se joaca pe bune?! Posted Image
Campiona se stie inaintea primului meci din sezon! Posted Image

#8
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007
Da cine a batut ?

#9
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Eh blat! intelegere amiabila, ceea ce e altceva!

#10
pxrotcenoc

pxrotcenoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 16.01.2013
Becali a fost retinut aseara pe aeroport cand incerca sa fuga din tara .
A fost dus al parchet pentru audieri .

#11
m1rceaor

m1rceaor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 16.05.2013
A fost blat, s-au inteles ca toate suturile constantenilor sa intre langa bara.

#12
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
A fost un dezinteres voit din partea Stelei care a scapat de sub control. De aici scorul ala. Nu cred ca a fost o intelegere, ci mai degraba niste apropouri(indicatii) bine tintite. Gen (fabulatie): Becali catre Reghe: "As vrea sa testezi asta si asta si asta pentru ca vreau sa-i dau pe X si Y si vreau sa joace si in formula aia un pic."

Edited by Getodacul, 20 May 2013 - 08:07.


#13
PicoDazore

PicoDazore

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 25.11.2011
Depinde, care a fost cota pariurilor-pronosport, pentru acest meci?!

#14
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
si becali a zis: nu pot sa-l ajut pe finu, decat sa-i dau echipa a 2-a....Daca nici p-aia nu-i bate, n-am ce-i face...

#15
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Sunt stelist pana-n maduva oaselor si cred cu tarie ca a fost meci blat/non-combat Posted Image

#16
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

 PicoDazore, on 20 mai 2013 - 09:11, said:

Depinde, care a fost cota pariurilor-pronosport, pentru acest meci?!

STEAUA BUCURESTI - VIITORUL
1. - 2,40
X. - 3,50
2. - 2,20

casa pariuri ------- 1 ---- X ---- 2

bet-at-home------2.30 - 3.50 - 2.50
bet365-----------2.20 - 3.25 - 3.30
Heaven Bet-------2.17 - 3.20 - 2.98
Sportingbet-------2.40 - 3.75 - 2.40
Unibet------------2.25 - 3.20 - 2.80

Edited by poadol, 20 May 2013 - 09:54.


#17
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
M-am uitat si eu la meci aseara, a fost cam tras de par rezultatul. Cine naiba crede ca Steaua a devenit brusc o echipa de papagali, incat sa piarda la scorul ala cu Viitorul?

#18
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Steaua de acum e dupa chipul si asemanarea lui G Becali.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate