Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Hostinger Romania, host bun, dar nu-prea

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#19
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Aha, erati si aici, @hostinger?
Pai site-ul meu de ce l-ati blocat? Ati trimis raspuns in tichet ca nu mai poate fi gazduit, si nu ati mai raspuns.
In contul unde erau tichete nu m-am mai putut loga sa discutam.
Era gratis si nu prea, nu? O luna a fost gratis mai mult de-a busilea, apoi aparea mesajul ca s-a depasit limita procesorului.
Cu trei randuri scrise ati depasit limita procesorului?
Ah, aici nu va mai semnati cu "echipa de succes clienti"?
Macar prin aceasta lipsa de la semnatura de aici va recunoasteti cumva valoarea scazuta.
Nu m-am putut conecta sa imi salvez in timp util continutul. Inca mai am domeniul la dvs, nu il scriu aici sa nu fac reclama, desi e tras pe linia moarta.
Nu s-a terminat lumea la dvs si o sa va fac reclama peste tot pe unde o sa am ocazia.
Pacat ca nu am salvat mesajul dvs ultim din tichet. Nu ati motivat intreruperea.

View PostLex404, on 31 martie 2016 - 22:36, said:

Eram treaz și am verificat, site-ul nu era funcțional.

Astăzi au mai fost încă 13 minute, dar pe la ora 7 dimineața.

O sa vad săptămână viitoare unde-i problema, săptămâna asta nu am timp deloc .
Al meu (un f.f.f. mic forumel) a fost in singura luna de asa-zisa activitate mai mult down la stimabilii.
Ba spuneau ca au probleme su serverul, ba alte motive, si, gazduirea fiind gratis, de...nu garanteaza, astia sunt gunoaie cu gazduire gratis.
De ce mai oferra un serviciu pe care nu il pot onora? De ce incurca lumea?
Incearca sa fraiereasca pe cine pot, sa upgradeze, ca au servere bune pentru cei ce platesc.
Nu stiu, or fi bune acele servicii, dar am mari rezerve. Daca prin acest mod incercati sa racolati clientii, atunci am preferat sa ma duc acolo unde imi spune din start sa platesc si vad ca acolo merge snur, fara tichete si prostii.
Apropo, acolo e un serviciu tip chat cu clientii, intri si vorbesti, nu astepti mult si bine un raspuns.
Un alt motiv de a evita hostinger. Cu litera mica, evident.


Echipa de succes clienti plecati de la hostinger.

#20
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Cat de mult v-a uzat procesorul un forum cu trei randulete scrise?
E cazut lat si asa va ramane, fara sa dati vreo explicatie.

http://img.plici.ro/...apture1bcba.jpg

View PostBidiBoy, on 28 februarie 2017 - 14:03, said:


Genu de scripturi consuma exagerat de multe resurse si se tine doar pe VPS-uri, e bine ca esti destept.
Incearca o gazduire gratis la ei, apoi sa ne spui si noua rezultatul.Posted Image

#21
buzucan

buzucan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 23.03.2006
Cand sunt VPS-uri cu 1E/lunar de ce va mai bagati pe gratis... habar n-am.

#22
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View Postbuzucan, on 01 martie 2017 - 08:55, said:

Cand sunt VPS-uri cu 1E/lunar de ce va mai bagati pe gratis... habar n-am.
E vorba in primul rand de teapa trasa de hostinger celor ca mine care habar nu au.
Poate imi raspunde in privat de ce nu mai pot accesa.
Trebuie sa spuna clar ce e gratis, cat timp e gratis, ce sa facem sa nu se mai incinga procesorul.
Sa vedem ce respunde stimabilul.
Uite, platesc alt domeniu, sa facem alt forum. Cate litere poate duce un host gratis fara sa dauneze grav sanatatii procesorului?
Si il facem public aici, ii spunem forumul cu trei litere.
Spunem chiar asa la domeniu: forumulcutreilitere.xyz
@hostinger, cate litere duce? Mai adunam, mai scadem?
Nu, pe bune!

Apoi, nu le impun eu host gratis, domniile lor se izbesc cu pumnul de piept!

Edited by Rixthinna, 01 March 2017 - 09:26.


#23
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Asa raspund astia si in tichete, de la 24 de ore in sus.
Cred ca de data aceasta nu vor mai raspunde, nici nu i-am intrebat ceva.
Poate doar un drept la replica, dar nu cred ca au auzit de expresia "a-si pune cenusa in cap"
Ar fi prea mult pentru ei.

#24
Travertin

Travertin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 04.10.2015
Cand iei ceva gratis, fix asa o sa iti functioneze.
Cand iei ceva ieftin, ieftin iti va merge.


#25
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View PostTravertin, on 02 martie 2017 - 09:25, said:

Cand iei ceva gratis, fix asa o sa iti functioneze.
Cand iei ceva ieftin, ieftin iti va merge.

Chestia e ca nu mai merge absolut deloc!Posted Image

#26
HostingerRO

HostingerRO

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.02.2016
În primul rând, îmi cer scuze pentru neplăcerile cauzate de aceste probleme.

Am verificat contul dvs. și se pare că problemele au fost de la server. Înțeleg complet cât de frustrant acest lucru este pentru dvs. Rezolvarea acestor probleme va fi obiectivul meu personal.

Din cauza faptului că problemele au fost cauzate de o eroare din partea noastră, am adăugat 3 luni de găzduire Business pachetului dvs. Totul este funcțional acum și ar trebui să nu mai aveți probleme cu accesarea forumului. Puteți continua să postați! De asemenea, puteți testa toate caracteristicile și instrumentele care sunt disponibile cu planul Business fără riscuri și 100% gratuit. Dacă decideți că serviciile noastre se potrivesc nevoilor dumneavoastră, aveți posibilitatea de a reînnoi pachetul pentru încă 3 luni prin trimiterea unei plăți. Acest lucru nu înseamnă că este obligatoriu să-l reînnoiți după 3 luni. Sunteți liberă să anulați contul și să cumpărați găzduire în altă parte.

Privind problema de autentificare, am verificat și totul funcționează în mod corespunzător. Dacă ați putea specifica orice mesaj de eroare primit, ar fi de mare ajutor în rezolvarea problemei. V-am trimis un mesaj privat în care v-am cerut mai multe informații.

Sper că putem continua colaborarea împreună.

Edited by HostingerRO, 02 March 2017 - 17:03.


#27
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Nu mai putem colabora nici daca ma platiti dvs!
Intentionam sa upgradez, acolo se inregistrasera useri de pe aici, cu care discutam in jurul unei pasiuni comune sau subiecte de interes practic, fara sa ne mai lovim de restrictiile de pe acest forum, justificate sau nu, nu comentez aici acest aspect.
Am platit un alt domeniu si am cautat alta gazduire; stiu  (sau cel putin asa am inteles) ca puteam continua in alta parte cu domeniul inregistrat la dvs, dar am renuntat complet la serviciile dvs, puteti sa faceti ce doriti cu acel domeniu, vi-l fac cadou.
Ultimele accesari au fost pe data de 22 februarie, nu v-am putut contacta in control panel, parolele (salvate in carnetel) nu mai erau valide.
Orice incercare de a intra in control panel sau pe forum returna acest rezultat:

[ http://img.plici.ro/images/2017/03/01/Capture1bcba.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dupa cum vedeti, nu numai eu m-am lovit de problema procesorului dvs prost.
Daca nu aveti bani de procesor, contactati-ma in privat. Gratis va dau bani, asa cum si dvs m-ati gazduit gratis, sa fim chit.
Nu va mai obositi sa imi raspundeti!

Roberta,

echipa de succes clienti plecati de la hostinger.

Edited by Rixthinna, 03 March 2017 - 14:23.


#28
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View PostHostingerRO, on 02 martie 2017 - 16:34, said:

În primul rând, îmi cer scuze pentru neplăcerile cauzate de aceste probleme.

Am verificat contul dvs. și se pare că problemele au fost de la server. Înțeleg complet cât de frustrant acest lucru este pentru dvs. Rezolvarea acestor probleme va fi obiectivul meu personal.

Din cauza faptului că problemele au fost cauzate de o eroare din partea noastră, am adăugat 3 luni de găzduire Business pachetului dvs. Totul este funcțional acum și ar trebui să nu mai aveți probleme cu accesarea forumului. Puteți continua să postați! De asemenea, puteți testa toate caracteristicile și instrumentele care sunt disponibile cu planul Business fără riscuri și 100% gratuit. Dacă decideți că serviciile noastre se potrivesc nevoilor dumneavoastră, aveți posibilitatea de a reînnoi pachetul pentru încă 3 luni prin trimiterea unei plăți. Acest lucru nu înseamnă că este obligatoriu să-l reînnoiți după 3 luni. Sunteți liberă să anulați contul și să cumpărați găzduire în altă parte.

Privind problema de autentificare, am verificat și totul funcționează în mod corespunzător. Dacă ați putea specifica orice mesaj de eroare primit, ar fi de mare ajutor în rezolvarea problemei. V-am trimis un mesaj privat în care v-am cerut mai multe informații.

Sper că putem continua colaborarea împreună.
Nu a fost vreo eroare, va rog sa revedeti ultimul mesaj ce l-ati scris cu manuta dvs in ultimul tichet.
Acolo spuneati foarte clar ca forumul nu mai poate fi gazduit. Acesta fiind un adevar, argumente si scuze nu mai aveti, stimate domn!
De ce nu mai e buna vechea parola? Aveti un raspuns plauzibil la aceasta intrebare?

Am un alt forum absolut identic, am platit un alt domeniu si gazduire in alta parte.
Am salvat mare parte din ce era important.
Problema a fost aceea ca nu ati comunicat din timp intentiile dvs, despre eroare va rog sa nu mai pomeniti.
Stiu, incercati sa va salvati imaginea, iar daca reusesc sa ma conectez voi face print-screen cu ultimul raspuns al dvs din tichet, pentru conformitate.

Edited by Rixthinna, 03 March 2017 - 19:06.


#29
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Poftim mesajul dvs, oferit acum publicului larg. Unde a fost eroarea?
Ati spus clar ca siteul desi mic, asa cum ati spus, nu mai poate fi gazduit. Ok, nu se mai poate, am inteles asta.
De ce nu m-ati anuntat inainte de a aparea aceasta problema, sa upgradez?
Da, spuneati sa upgradez, dar nu ati emis un avertisment, sau sa imi fi trimis o adresa unde sa imi fi putut contoriza spatiul disponibil.
Pur si simplu ati trimis acest mesaj, ati inchis si pa.
Unde a fost eroarea?

Nu a fost vreo eroare, astia sunteti.

[ http://img.plici.ro/images/2017/03/03/Capturefffd8.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View PostHostingerRO, on 02 martie 2017 - 16:34, said:

În primul rând, îmi cer scuze pentru neplăcerile cauzate de aceste probleme.

Am verificat contul dvs. și se pare că problemele au fost de la server. Înțeleg complet cât de frustrant acest lucru este pentru dvs. Rezolvarea acestor probleme va fi obiectivul meu personal.


Mintiti cu nerusinare! Care probleme? Ati scris cu manuta dvs mesajul citat in tichet! Ati suspendat contul, nu eroare a serverului!

Edited by Rixthinna, 03 March 2017 - 19:41.


#30
Travertin

Travertin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 04.10.2015
Deci...daca fac un cont in hostinger, cu un forum, apoi mi.l opresc si fac aici schimb de replici...cata gazduire free pot obtine?

Just joking...

#31
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View PostHostingerRO, on 16 februarie 2016 - 23:42, said:

Permitem utilizarea a 20% din puterea procesorului, iar contul este suspendat Posted Image  (cu posibilitatea de a ridica suspendarea) dacă această limită este depăşită de mai multe ori. Limita CPU este menţionată în Baza de Cunoştinţe. Puteţi deschide în orice moment un tichet de suport pentru a verifica problema. Trimitem acum mail-uri de avertizare atunci când site-urile clienţilor încep să folosească o cantitate foarte mare de resurse.

@Mihai_3: Acest lucru este o coincidenţă. Aţi încercat cu mai multe conturi ? Site-urile sunt găzduite gratuit şi pentru totdeauna atâta timp cât ne respectaţi Termenii de Serviciu. Puteţi trimite mail-uri în masă dacă folosiţi scripturi care trimit diverse notificări ca "Mesaj privat nou", "Topic Nou" etc. sau dacă trimiteţi foarte multe mail-uri, unul după altul, folosind clienţii webmail. Problema "primeşte doar 0 de vizitatori pe zi" a fost deja remediată şi trimitem mail clienţilor în momentul în care detectăm trimiterea unei cantităţi mari de mail-uri de pe un site web.


-
Cătălin R.
Hostinger.Ro

Nu prea se pupa Posted Image  cele doua afirmatii subliniate.

View PostTravertin, on 03 martie 2017 - 23:35, said:

Deci...daca fac un cont in hostinger, cu un forum, apoi mi.l opresc si fac aici schimb de replici...cata gazduire free pot obtine?

Just joking...
Just trolling. Cumpara domeniu (asta inseamna sa platesti), apoi lasa-i sa isi bata joc de banii tai si sa nu comentezi!

@hostinger, de ce nu semnati si aici cu "echipa de succes clienti"?
In rest, puteti sa anulati contul meu, nu mai am ce face cu el, multumesc pentru gratuitatea acordata.

Deja am platit in alta parte domeniu si gazduire, am un forum identic si perfect functional. (deci, @Travertin, nu doresc sa obtin nimic. Doar il urechez putin pe stimabilul, nu de alta dar m-a incurcat.)
Cand faceti ceva, faceti asa cum trebuie, nu umblati cu 20% unitati de masura CPU
Apropo, de ce 20% si nu 80% ? Astept raspuns la aceste intrebari, multumesc!

Roberta,
fost client de succes hostinger

Edited by Rixthinna, 04 March 2017 - 15:53.


#32
SixTy

SixTy

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.03.2017
Dacă nu ai plătit acel serviciu, de ce te plângi?

#33
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View PostSixTy, on 04 martie 2017 - 16:33, said:

Dacă nu ai plătit acel serviciu, de ce te plângi?
Daca nu esti Catalin R, de ce te inregistrezi pentru un prim post aici?
Dar posteaza, mentine "cald" acest thread, sa vada cat mai multi, sa facem reclama!

Apoi, nu ma plang, am pus doar cateva intrebari.
Stii, problema e urmatoarea: hostinger ofera gazduire gratis. Care e vina mea? I-am pus eu sa faca acest lucru?
Ei spun asa:
"Oferim gazduire asa zis gratis, dar cum facem fraierii sa plateasca?"
Si, normal ca te tavalesti de ras cand ii vezi la ce lucruri se preteaza pentru a atinge acest obiectiv.Posted Image

Edited by Rixthinna, 04 March 2017 - 19:11.


#34
HostingerRO

HostingerRO

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.02.2016
În perioada în care ați folosit serviciul gratuit au fost unele probleme cu serverul de găzduire și site-ul găzduit nu a funcționat în mod corespunzător, din păcate. Ați trimis tichetele: "accesare forum", "Clienti", "A cazut serverul" și ați menționat în primul mesaj din acest subiect faptul că au fost probleme cu găzduirea gratuită.

Deoarece ați achiziționat un domeniu de la Hostinger și problemele de pe planul gratuit de găzduire au influențat atât de mult părerea dvs. despre toate serviciile noastre (fără a testa serviciile plătite de găzduire, care sunt complet diferite de cele gratuite și includ, de asemenea, garanția banilor înapoi), v-am oferit posibilitatea de a testa gratuit un serviciu plătit de găzduire. Dacă aveți un site simplu, care nu utilizează multe resurse sau doar pentru teste, planul gratuit este potrivit. De exemplu, un site construit cu website builder-ul nostru, un blog personal. Am spus, într-adevăr, că aveți un site mic momentan, referindu-mă la numărul de vizitatori. Totuși, numărul de vizitatori nu este singurul factor ce poate cauza utilizarea excesivă a resurselor. Orice script încărcat în contul de găzduire utilizează resurse.

SMF (scriptul folosit de dvs.) poate utiliza foarte multe resurse, chiar și pe un server VPS dacă nu este optimizat: http://www.simplemac...?topic=238114.0 . Ați primit sfaturi de optimizare în tichetul cu subiectul "Eroare". Un script optimizat funcționează, de asemenea, mai eficient. Din câte am înțeles, dvs. aveți un site serios și doriți un serviciu stabil. În plus, acum am observat faptul că ați dezvoltat forumul destul de bine într-un timp scurt: http://prntscr.com/efys8z . Pachetele Premium și Business sunt perfecte pentru dvs. Nu ați fost forțată în nici un moment să faceți upgrade. Doar vi s-a recomandat faptul că serviciile plătite sunt potrivite pentru nevoile dvs., fie cu noi sau cu orice alt furnizor de găzduire.
Limita de utilizare a procesorului nu am luat-o în considerare la oferirea pachetului de găzduire Business pentru că aceasta nu este, de fapt, o problemă. Pentru a oferi găzduire gratuită tuturor, trebuie să adăugăm limite. În caz contrar, chiar și un singur site neoptimizat ar putea utiliza toate resursele serverului și ar cauza perioade de nefuncționare tuturor site-urilor de pe server.

View PostRixthinna, on 03 martie 2017 - 18:56, said:

De ce nu mai e buna vechea parola? Aveti un raspuns plauzibil la aceasta intrebare?
Din câte pot observa, ați schimbat parola profilului de client la 23.02.2017, 14:08:56. Poate ați încercat să vă conectați folosind vechea parolă, tasta caps lock era activată, ați tastat greșit parola în mod accidental?

View PostRixthinna, on 04 martie 2017 - 15:39, said:

Nu prea se pupa   cele doua afirmatii subliniate.
Postul respectiv este din 2016. Cu toate acestea, abuzul de resurse reprezintă o încălcare a Termenilor de serviciu.
În prezent, permitem depășirea limitei CPU de 700 de ori. După ce limita CPU a fost depășită de peste 700 (!) de ori, site-ul nu mai poate fi găzduit pe serviciul gratuit pentru că acel site nu este potrivit pentru găzduirea gratuită. Momentan, nu sunt trimise avertismente, dar se lucrează la îmbunătățirea completă a experienței utilizatorilor.

View PostRixthinna, on 04 martie 2017 - 15:39, said:

@hostinger, de ce nu semnati si aici cu "echipa de succes clienti"?
In rest, puteti sa anulati contul meu, nu mai am ce face cu el, multumesc pentru gratuitatea acordata.
Semnătura (completă, nu doar acel text) este folosită doar în email-uri și în tichete de suport pentru un format formal. Pe forumuri/facebook nu este folosit formatul din email-uri/tichete. Se discută liber.
Dacă nu doriți să utilizați contul de găzduire, îl puteți anula în orice moment din secțiunea Ștergere cont.

View PostRixthinna, on 04 martie 2017 - 15:39, said:

Cumpara domeniu (asta inseamna sa platesti), apoi lasa-i sa isi bata joc de banii tai si sa nu comentezi!
Vă rog să nu răspândiți informații false și nefondate.

Contul SixTy nu a fost creat de mine. Răspunsurile/întrebările sunt trimise doar de pe contul HostingerRO.

#35
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
1) Cum va explicati faptul ca SixTy a postat imediat dupa inscriere tinta direct aici, cumva contra mea, singurul post pana in momentul de fata?
Inscris la ora 16:27, postat la 16:33, apoi nimic timp de peste 24 de ore, pana la momentul cand scriu aceste randuri?
Am curaj sa pariez 1000 USD ca ati postat dvs, dar nu ma deranjeaza, mai puteti face 1000 astfel de postari, succes!

2) Nu am mai putut cere banii inapoi, nu am mai putut accesa contul si nu am putut comunica. Nu am putut sa fac transferul.
Aveati parola, probabil ati utilizat-o in acest scop. Eu nu am modificat nimic, acolo ma conectam automat!

3) Nu am investit mult, e adevarat, dar proiectul e de viitor, o sa va trimit in mesaj privat legatura catre noul forum, unde veti observa evolutia forumului in timp.
Dar, evident a fost bataie de joc, indiferent daca vi se poate imputa ceva sau a fost doar ghinion pur.
Trebuia sa luati masurile necesare IN TIMP UTIL, astfel incat sa va aparati imaginea, nu sa dati impresia execrabila pe care ati dat-o.
Daca erati oameni seriosi, evitati cumva problemele, dar nu ati facut asta.
Da, site-ul s-a dezvoltat si se va dezvolta, chiar daca nu am mereu timp atat cat mi-as dori.

Apoi, nu numarul de mesaje conteaza, importanta va fi calitatea acestora.

Acum,degeaba ati facut ce ati facut, asa cum am spus totul a fost reluat de la zero, am inteles ca trebuie sa platesc pentru a evita neplacerile.
In opinia mea, ar trebui sa eliminati chestia aceea cu gratuitatea, sau sa definiti clar clar clar, de 1000 de ori clar ce inseamna cu exactitate acel host gratis, sa stie omul ce si cum.
E test, e pe perioada limitata, limitati spatiul, etc, etc. Ce naiba, sa va invat eu?
Stabilind clar granitele, oricine vine cu discutii de genul acesteia ii veti arata regulile si pa.

Apoi, daca erau sau sunt undeva stabilite, trebuia sa mi le aduceti la cunostinta in timp util, mai ales avand in vedere faptul ca v-am spus din start ca nu ma pricep.

Pana la urma, era un forum mic sau se dezvolta rapid? Mic dar incisiv cu procesorul?
SMF era de vina, dar erau si mesaje multe, dar totusi era mic.
Si, daca a calcat pe bombeu procesorul de 700 de ori, nu m-ati avertizat? De ce?
Ati inchis fara sa comunicati, erau 22 de useri. Acum mai am doar 11. Cine o fi de vina pentru toate astea?

@hostinger, credeti ca ma pricep eu sa optimizez un site?
Imi reprosati cumva ca mi-ati trimis instructiuni de optimizare si nu am optimizat?
Acum de ce merge, asa neoptimizat? Va citez: "pune probleme chiar si pe un VPS" Cam fals. Merge. Aveti in mesaj privat adresa noului forum si nu e pe VPS. Merge perfect, accesati si va veti convinge.
Acum nu mai conteaza, faptul e consumat. Pacat insa ca, la experienta dvs va incurcati cu asa nimicuri.
Repet; faceti cateva reguli de baza, postati-le pe pagina principala si gata.
Dar, nu veti face asta, cu asta pacaliti oamenii, aruncand pe piata pleasca "gazduire gratis".
De aceea, va tot faceti de ras. Posted Image

Facem prinsoare? Imi fac un alt cont la dvs, vor fi aceleasi probleme.
Cand spuneti dvs ca nu mai sunt probleme, ma inscriu fara sa stiti ca sunt eu.
Va veti da in petec imediat. Astept sa imi spuneti cand credeti ca nu mai sunt probleme cu gazduirea gratis!

Edited by Rixthinna, 05 March 2017 - 17:50.


#36
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Probleme vor fi, pentru ca nu veti permite cuiva sa aiba ceva GRATIS.
E logic, dar dvs incercati sa afirmati ca oferiti un serviciu gratis.
Chiar SixTy, cel real sau dvs mascat sub acest nick, spune asta!
Vreti sa spuneti ca nu e asa?
Ia explicati mai clar aici sa inteleaga tot natu' ce inseamna gazdiure gratis la hostinger?
Cine stie, poate va faceti reclama si dau buzna oamenii!
Profitati de ocazie!

View PostSixTy, on 04 martie 2017 - 16:33, said:

Dacă nu ai plătit acel serviciu, de ce te plângi?

Observati faptul ca SixTy scrie cu diacritice, ca si dvs. Putini useri scriu cu diacritice.Posted Image

Consider aceasta replica fiind a dvs, si va raspund:
E serviciul oferit de dvs si trebuie sa va asumati si sa reglementati acest lucru.

Edited by Rixthinna, 05 March 2017 - 18:04.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate