Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Sony Xperia ZR

- - - - -
  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#19
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
L-a cumparat pana la urma cineva? Cum e autonomia telefonului ? Pe GsmArena http://blog.gsmarena...at-the-results/ are niste rezultate bune, numai sa fie si in realitate asa. Cum se aude in timpul apelurilor? Sunt probleme?
Pretul scade cam greu, e 1900 de lei la pcgarage http://www.pcgarage....aign=Smartphone

Inca un review "Sony Xperia ZR review" facut de Android Authority http://www.androidau...-review-256436/

Edited by Papillon_, 24 September 2013 - 23:40.


#20
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
Cica o sa primeasca actualizarea la Android 4.2, daca nu o sa treaca direct la 4.3

#21
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
E disponibil la vreun operator?

#22
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
O scadere consistenta 1785 de lei http://www.sigmanet....source=price-ro

#23
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
Pret nou 1.732 http://www.sigmanet....-zr-c5502-white, hai cu el mai jos.Posted Image

#24
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Hai cu el în ofertă la operatori, să mi-l plătească ei. :coolspeak:

#25
cenick

cenick

    Senior member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 21.01.2011
Nu l-a cumparat nimeni pana acum? Posted Image  Eu ma gandesc serios sa-l cumpar curand si m-ar interesa niste pareri sincere si avizate...

#26
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011

View PostAlexIP, on 30 octombrie 2013 - 09:18, said:

Hai cu el în ofertă la operatori, să mi-l plătească ei. Posted Image
Slabe sanse daca nu l-au bagat pana acum.

#27
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
1.668 de lei http://www.sigmanet....source=price-ro Posted Image

#28
adept2ska

adept2ska

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.04.2006

View PostPapillon_, on 03 noiembrie 2013 - 11:16, said:

1.699 eurogsm
1.689 - 2.059 oktal

#29
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
Ai dreptate l-au introdus in oferta la EuroGsm http://www.eurogsm.r...k.html?___SID=U

#30
wass

wass

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 07.02.2006
L-am cumparat eu.(adus de dincolo). Deocamdata este la incarcat. Am luat varianta pe alb iar ca pareri: este bine inchegat dar nu iti da senzatia de premium, per total se misca bine. O sa revin cu pareri dupa cateva zile

#31
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
Cum e?

#32
wass

wass

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 07.02.2006
Pana acum sunt foarte multumit de el. Bateria tine foarte bine, se duce chiar si in 2 zile, merge fluent, nu restarturi, blocari, erori, se aude foarte bine in convorbiri/casti/difuzor. un mic minus ar fi wifi-ul care nu are prea buna acoperirea dar se decurca. Daca ai ceva intrebari mai specifice te lamuresc.

#33
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
Nici un operator nu-l vinde ?

#34
tibiatg

tibiatg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 13.01.2008
l-am cumparat si eu . am facut un test in AnTuTu si a iesit 19707 . se pare ca e mai sus cu ceva decit lg e975 dar cred ca depinde de benchmark-ul folosit . pare foarte ok . cam incurca putin amplasarea butoanelor la sony .cel putin la modelul asta sint toate trei pe dreapta incepind de la mijloc in jos. am pus de curiozitate Real Racing 3. merge perfect , dar se simte ca lucreaza . sa incalzit binisor si in 20 minute a descarcat 20% din baterie. am vazut ca nu se pot instala programe pe sd card si mira-m-as sa aiba importanta tipul de sd. din 8 GB se pot folosi 4.6 GB. bine , deocamdata am instalat o gramada si se pare ca mai este loc . nu l-am bagat in apa si nici nu cred ca o sa incerc . are garnituri bine puse la punct dupa cum am vazut dar... . il am de doua zile doar , dar mi-a facut o impresie buna pina acum. sa speram ca se pastreaza . sper sa fie folositoare opiniile mele(ca eu nu am gasit prea multe pina m-am hotarit).
l-am cumparat de la o firma mai mica de pe la noi la un pret mai bun , cel putin din cit am cautat eu(1500). am activat McAfee si se pare ca este un virus direct in sistemul de operare . SMSend.T!Gen . si nu se poate sterge . stie cineva cam ce este si ce se poate face ?

#35
Celegorm

Celegorm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 11.07.2013
Eu am Xperia Sp și și mie îmi detectează virusul ala dar probabil e un bug al antivirusului pentru ca de când  deschis telefonul ma sacaia cu virusul ala

Și tot la fel doar în McAfee mi-l vede virus

#36
george1582

george1582

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
Eu am luat acest telefon de la PC Garaje de Black Friday.
Dupa aproape 3 ani de Motorola Defy,Xperia este ok si se misca bine.Sunt multumit de telefonul asta,a fost mai greu cu dimensiunea si folosirea butoanelor laterale,dar m-am obisnuit relativ repede.
Ma bate gândul să trec pe un rom custom ca la defy,pentru ca pe asta stock nu ai așa multe optiuni dar nu am avut timp să citesc destul pe xda.
In concluzie nu regret achiziția,xperia este ok.
PS.Nu am testat încă telefonul in apa.... :-)


Eu am luat acest telefon de la PC Garaje de Black Friday.
Dupa aproape 3 ani de Motorola Defy,Xperia este ok si se misca bine.Sunt multumit de telefonul asta,a fost mai greu cu dimensiunea si folosirea butoanelor laterale,dar m-am obisnuit relativ repede.
Ma bate gândul să trec pe un rom custom ca la defy,pentru ca pe asta stock nu ai așa multe optiuni dar nu am avut timp să citesc destul pe xda.
In concluzie nu regret achiziția,xperia este ok.
PS.Nu am testat încă telefonul in apa.... :-)


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate