Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

TNT - The Last Ship - 2014

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#55
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,104
  • Înscris: 25.02.2007

View PostEngineer_xxl, on 05 septembrie 2016 - 10:49, said:

Si crezi ca nu exista un sambure de adevara in treaba asta?
Ba s-avem pardon. Eu am luat treaba ca pe o informare oficiala a americii cu privire la dusmanii actuali si din viitorul apropiat, plus modul corect de comportament daca va fi sa fie o situatie nasoala.
Astia chiar fac educatie cu televizorul :)

#56
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 14.04.2010

View PosttheMisuser, on 05 septembrie 2016 - 11:23, said:

Ba s-avem pardon. Eu am luat treaba ca pe o informare oficiala a americii cu privire la dusmanii actuali si din viitorul apropiat, plus modul corect de comportament daca va fi sa fie o situatie nasoala.
Astia chiar fac educatie cu televizorul Posted Image

Iti inteleg ironia, dar daca mergi putin inapoi vei observa oarecum "ideea" si apropierea cu ce zici tu, nu e vorba de educatie ci o paralela la eventualele "atentate" la integritatea poporului American. Au inceput cu rusii si ceva lupte cu anumite cartel de droguri, apoi au ajuns la lupta cu anumite factiuni interne d'ale lor... iar acum au trecut la o lupta a politicienilor interni in parallel cu un al mare "dusman" pe nume China... deci chiar arata cu degetul cumva... daca va fi seria a 4-a poate chiar vor lupta cu ceva teroristi ai zilei de azi...

#57
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,700
  • Înscris: 04.06.2007
Va fi cu siguranta seria 4, e deja confirmata.

#58
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,104
  • Înscris: 25.02.2007
Gata, am vazut si terminarea seriei 3.
Pt. cine vrea sa stie dinainte cum se termina, bag un spoiler Posted Image
Spoiler


#59
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
il urmaresc si eu pe Kodi, mie imi place -nu e ceva wow- dar nici porcarie nu pot sa spun ca este, sunt deja la sezonul 2 Posted Image

#60
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,877
  • Înscris: 12.03.2009
Cand apare sezonul 4?

#61
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,505
  • Înscris: 05.11.2009
am terminat sezonul 3, si pot sa zic ca nu m-a dezamagit. Mai ales incurcaturile din pacific,Takehaya a avut un rol fain, interpretat bine ... insa nu stiu ce ar mai putea sa mai faca in sezonul 4... refacerea civilizatiei?

Ps.. Bridget Regan aka Sasha.. mama ce bunaciune cu ochi albastrii..

[ https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMjcxNTU5NzI1OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDIxMjc5OTE@._V1_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ps.2 exista cica si un promo pt sezonul 4

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Om53MOEU55M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Adica.. foame mondiala pt ca doar un anumit tip de porumb se poate creste , care se gaseste doar la inamic..

Edited by vanitty, 05 August 2017 - 23:36.


#62
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007
Prima jumatate din primul sezon era chiar interesanta, apoi.................

#63
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,505
  • Înscris: 05.11.2009
mie mi-a placut si cu conspiratia de acasa, chit ca nu au fost chiar asa de intense episoadele ca si cele din jurul chinei/japoniei..Pacat ca moare tex, imi placea tipul lui de om

#64
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,700
  • Înscris: 04.06.2007
Sezonul 4 e ultimul, sper sa nu dezamageasca.

#65
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,700
  • Înscris: 04.06.2007
Episodul 2 a venit cu multa actiune, dupa un prim episod tip introducere in noile probleme globale.

View Postvanitty, on 05 august 2017 - 23:31, said:



Ps.. Bridget Regan aka Sasha.. mama ce bunaciune cu ochi albastrii..

[ https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMjcxNTU5NzI1OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDIxMjc5OTE@._V1_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


O poti vedea in Agent Carter, acolo e rea Posted Image .

#66
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 14.04.2010
Dar ce patira astia frate?! Toti au barba.. e o noua moda de care nu stiu? e un fel de chestie de deghizare pt a se integra mai bine in lumea Arabica??...
Acum... parca deja incep sa traga de par lucrurile sau de barba... "El comandante" se afla exact la locul potrivit in momentul potrivit... au "calcat" pe o pocnitoare cu distrugatorul si al naibii ca li s-a spart o conducta de aer prin mijlocul navei... si multe altele... pacat, primele 3 serii au fost chiar bunicele... au schimbat echipa de filmari cumva? ca si efectele sunt de rahat...

#67
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 05.01.2004
Ultimul sezon a inceput in forta. Foarte multa forta.
Probabil ca au spus ca trebuie sa capteze atentia de la inceput, altfel se duc de rapa..
Nu a fost rau de loc primul episod. Cu singura mentiune ca virusul ala putea sa vina cu toate neamurile si tot nu dezafecta TOATE sistemele electronice deodata. Probabil ca scenaristul habar nu are ca exista sisteme autonome, care nu au treaba cu satelitii.
Oricum, e bine ca avem inca un sezon, chiar daca e ultimul.

#68
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007
Primul sezon, primele episoade, au fost interesante, apoi.............Dallas sezonul 3.

#69
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,877
  • Înscris: 12.03.2009
Primele 2 episoade din sezonul 5 sunt foarte ok, m-au surprins placut, vine bine schimbarea asta de pericol. Posted Image  De urmarit in continuare. E cumva ultimul sezon?

#70
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 05.01.2004
Da, din pacate asa au anuntat, ca e ultimul sezon.

#71
IpsilanteCucuruz

IpsilanteCucuruz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 468
  • Înscris: 08.08.2018
Deja e prea ca la tara... America e cea mai cea si bate tot cu o singura mana, pe cealalta o tine la spate, si fara ochi si fara picioare. Doar cu inima dau upercuturi.

M-am tot uitat la el dar deja ultima serie e chiar rasuflata.

#72
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 05.01.2004
... si uite asa intra in istoria post-apocaliptica familia Gunderson ca familie de tradatori...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate