Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Depresia freudiana , libido nevrotic

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#19
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Nu e fabulatie ca intamplator cunosc pe acele femei, deci nu m-a mintit absolut deloc. Acuma are 68 ani si tot ar face sex odata pe zi daca ar avea cu cine. Doua dintre ele chiar parintii mei i le-a recomandat tocmai ptr asta :). Am avut si eu perioade cand faceam si de 5 ori pe zi, deci de 4 ori nu e o problema, doar sa nu fie zilnic.

#20
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostTheFlooder, on 12 mai 2013 - 19:14, said:

Nu e fabulatie ca intamplator cunosc pe acele femei, deci nu m-a mintit absolut deloc. Acuma are 68 ani si tot ar face sex odata pe zi daca ar avea cu cine. Doua dintre ele chiar parintii mei i le-a recomandat tocmai ptr asta Posted Image. Am avut si eu perioade cand faceam si de 5 ori pe zi, deci de 4 ori nu e o problema, doar sa nu fie zilnic.
Ah, deci nu de 4 ori pe zi.

Si oricum, foarte ciudat Posted Image ca s-au nimerit toate nf in aceeasi zi... si nu deodata, ci pe rand. Posted Image

Edited by Cr1spy, 12 May 2013 - 20:34.


#21
Sharazano

Sharazano

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.02.2013

View PostCr1spy, on 12 mai 2013 - 20:32, said:

Ah, deci nu de 4 ori pe zi.

Si oricum, foarte ciudat Posted Image ca s-au nimerit toate nf in aceeasi zi... si nu deodata, ci pe rand. Posted Image
Multe chestii ti se par tie ciudate.

#22
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostSharazano, on 12 mai 2013 - 21:04, said:

Multe chestii ti se par tie ciudate.
Ce sa fac, asa sunt eu... nu ca altii, care cred doar fiindca scrie la ziar.

Edited by Cr1spy, 12 May 2013 - 21:07.


#23
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Nu stiu cum se face ca doar cei cu probleme cauta sa fuga de sex si gandesc ca face rau, nu am auzit pe nici unul sanatos la cap sa gandeasca ceva contra ! De fapt cei ce-s contra nu fac altceva decat sa-si interzica o placere, adica se frustreaza si mai tare fara sa-si dea seama.
Asa si la psiholog cand ma duceam si pe acolo mai veneau fete internate acolo, cand auzeau de sex fugeau de parca auzeau de spanzuratoare, se mai mirau ca-s dereglate, sexul regleaza psihicul, nu degeaba se numeste popular regulat, privarea de sex duce la dereglari psihice. Una chiar a zis ca nu mai vine acolo daca sunt eu acolo, am ras de m-am zapacit, doar am intrebat-o "tu nu ai dori sa ai un prieten, sa va plimbati, sa faceti dragoste, sa te simti bine cu el ?", atat i-am spus. Avea 28 ani si nu avusese niciodata un prieten, nu facuse sex niciodata nici cu cineva nici singura, dar fugea de asta ! Era deprimata si statea mai mult internata, pacat ca arata destul de binisor.

#24
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostTheFlooder, on 12 mai 2013 - 23:40, said:

Nu stiu cum se face ca doar cei cu probleme cauta sa fuga de sex si gandesc ca face rau.
Tu confunzi problemele intre ele, adica cele 2 extreme. Gi fubar a vorbit de dependenta de sex si tu vorbesti despre evitarea sexului. Din punct de vedere medical, psihologic... problemele sunt diferite si mult mai complexe. Nu se rezuma la a a face sau a nu face sex.
Ar fi bine sa nu ii mai faci pe altii dereglati, daca nu intelegi despre ce este vorba. Si apoi cei obsedati sexual, care fac sex in nestire sau masturbandu-se, spunand ca asa se simt bine, fara ca macar sa isi dea seama ca depasesc cumva limita a normalitatii, au si ei la randul lor o problema. Faptul ca nu au o legatura afectiva , o relatie in adevaratul sens al cuvantului, ci doar relatii sexuale si se mint singuri ca sunt fericiti, nu ii face superiori celor care nu fac sex si sunt deprimati. Este doar o iluzie.

Domnul de care vorbeai mintea, poate te deranjeaza ceea ce am spus eu... dar asta e. Nu ti-ai dat seama, dar si ce ai spus in continuare... faptul ca la 50 ani are cunostinte in vederea obtinerii unor femei pe care sa le "reguleze" spune multe despre el. In rest, ai dreptate cu ceea ce ai spus despre fetele care fug de sex, ca de spanzuratoare... numai ca problema lor nu se rezolva facand sex, ci facand terapie.

Edited by Cr1spy, 13 May 2013 - 09:31.


#25
Sharazano

Sharazano

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.02.2013

View PostCr1spy, on 13 mai 2013 - 09:27, said:

Domnul de care vorbeai mintea, poate te deranjeaza ceea ce am spus eu... dar asta e. Nu ti-ai dat seama, dar si ce ai spus in continuare... (??)faptul ca la 50 ani(??) are cunostinte in vederea obtinerii unor femei pe care sa le "reguleze" spune multe despre el.
Spune doar ca este foarte diferit de cei care cunosc oamenii si comportamentele lor sociale numai prin intermediul cartilor/studiilor/statisticilor.

#26
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostSharazano, on 13 mai 2013 - 10:07, said:

Spune doar ca este foarte diferit de cei care cunosc oamenii si comportamentele lor sociale numai prin intermediul cartilor/studiilor/statisticilor.
Tu stii sigur despre ce vorbea el ? Asta e ideea ta... si mai ales referitor la parerile mele, pe care simti nevoia sa le comentezi. Ti-am spus sa te interesezi de ce.
In primul rand ca eu nu vorbeam din carti, statistici... stiu de la mama care este in varsta si in cercul ei de prieteni... vaduve, femei cu soti impotenti... rar se aleg femeile cu o partida de sex, doar daca nu isi gasesc tinerei obsedati. Dar majoritatea mosilor mint ca fac sex. Inclusiv taica-meu minte ca e super potent.
Nu este cazul celui de 50 ani, probabil ca face sex... este posibil sa faca si "excese" (exces raportat la capacitatea existenta), tocmai fiindca este speriat ca o sa ramana fara sex. In orice caz, asta nu inseamna ca este potent si plin de viata la 50 ani... ca la 20. The End !

Edited by Cr1spy, 13 May 2013 - 10:55.


#27
Sharazano

Sharazano

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.02.2013
Deci problema ta e doar minciuna despre puta care e putin probabil sa fi fost erecta... hmm interesant. Daca spunea ca a lins 4 vulve, una dimineata, una la pranz, una dupa-masa si una seara, totul era ok si perfect credibil. Cool. Mincinosu' dracu. Posted Image

View PostCr1spy, on 13 mai 2013 - 10:44, said:

Nu este cazul celui de 50 ani, probabil ca face sex... este posibil sa faca si "excese" (exces raportat la capacitatea existenta), tocmai fiindca este speriat ca o sa ramana fara sex.
Asta  e din carti.

Edited by Sharazano, 13 May 2013 - 11:56.


#28
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostSharazano, on 13 mai 2013 - 11:56, said:

Deci problema ta e doar minciuna despre puta care e putin probabil sa fi fost erecta... hmm interesant. Daca spunea ca a lins 4 vulve, una dimineata, una la pranz, una dupa-masa si una seara, totul era ok si perfect credibil. Cool. Mincinosu' dracu. Posted Image
Exact asta am vrut sa spun. Povestea respectiva este fabulatie. Diferenta intre ce crezi tu ca am spus si am spus eu de fapt rezida in "mincinosu dracu". Eu stiu motivele pentru care mint, am si spus... si imi pare rau pentru ei ca nu accepta pierderea, bucurandu-se de beneficiile vietii si fara sex. Vezi un film, citesti o carte... iti ajuti nepotii.

Pai probabil numai lins a fost, ma bucur ca ai profunzimea necesara sa iti imaginezi povestea reala. Cum sa zic, exces de lins in stanga si dreapta, ca sa para ca are parte de actiune... si poate la 1 din 10 se scoala. Acum suna mai real ?
Cartile sunt minunate, sunt pasiunea mea... Le iubesc. Ai o problema cu asta ?

#29
Sharazano

Sharazano

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.02.2013
Intreaga poveste e fabulatie sau doar erectiile ? :blink:

#30
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
La femei, a ti se face sex oral nu este echivalent cu a fi "regulata".

#31
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,989
  • Înscris: 31.07.2007

Quote

Depresia freudiana , libido nevrotic

No fubare, ai mai bifat-o si pe asta.

#32
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Ah, si o completare pentru TheFlooder. A regla este una si a regula este alta. O alta tampenie populara.

Edited by Cr1spy, 13 May 2013 - 12:17.


#33
Sharazano

Sharazano

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.02.2013

View PostCr1spy, on 13 mai 2013 - 12:13, said:

La femei, a ti se face sex oral nu este echivalent cu a fi "regulata".
?? Asta e raspunsul intrebarii ? Ce inseamna ?  A inventat toata povestea sau a mintit doar ca a regulat, dar de fapt le-a cunnilingulat ?

Edited by Sharazano, 13 May 2013 - 12:19.


#34
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Pai toata povestea este despre f..t. Tu nu stii sa citesti sau nu vrei ?

#35
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Cr1spy, ruda mea nu minte ! Si sa-ti spun de ce, prin 2005 avea 61 ani si a venit cu una din femeile sale care avea 60 la mine cand parintii erau plecati din oras, si ne-am facut de cap, am facut un show pe cinste, am facut sex cu ea pe rand, deci l-am vazut ce face ! Nu prea mi-a placut mie de aia, dar am zis hai sa ne distram,  mai mult show-ul a fost frumos decat fapta in sine.
Cele doua pe care parintii mei i le-a recomandat, chiar au spus parintilor mei ca sunt foarte multumite de prestatia lui Posted Image))))))), deci clar asa e, tine si acuma legatura cu ele dar mai rar ca fiind la pensie...nu prea mai poate sa plece de acasa cum vrea, hehe.
Uneori chiar exagereaza cu subiectul asta si ma deranjeaza si pe mine, deci nici asa nu e bine, eu ma refeream la echilibru doar, poti face si de 4 ori sex pe zi, daca ai si alte preocupari si e okey.
Evident ca aia de fac de 15-20 ori....e nebunie, nu ma refeream la cazuri din alea patologice care mai des sunt intalnite in schizofrenie.
Sex poti face si fara afectivitate, ce legatura are si unde scrie ca musai trebuie legate intre ele ? E o placere ca oricare alta doar de alt tip, ce, cand mananci o prajitura buna rau, ai sentimente ? Ti-a placut si mai vrei una si maine. Asa apoi te uiti la un film si-ti place, deci alt tip de placere, faci sex alt tip de placere.
La unii sunt legate una de alta, dar nu neaparat, poti sa te simti bine si asa, pana la urma legatura afectiva unde dracu e ? E la inceput cand e dragostea aia oarba adica drogarea, dupa aia gataaaa s-a dus.
De ex raspunsul fetei aleia de 28 ani ar fi trebuit sa fie normal asa "daaaa, as vrea si eu sa am un prieten, sa ma inteleg bine, sa facem si sex si sa fie bine, insa n-a fost sa fie pana acum", retine ca nu i-am spus doar de sex ci si de intelegere si de alte activitati impreuna.
Nici eu nu fac relatie doar ptr sex ca nu se merita, asa ziarele-s pline si ma duc cand vreau si-mi aleg. O relatie presupune mult mai multe decat sex, iar cum acele mai multe nu prea exista, asta e, nu vreau as fiu tinut de prost si pe post de sursa de bani.
Si sa fi cu una care-ti mananca zilele si banii esti mai fericit ?! Ca sa nu mai spun ca la o adica isi pierde farmecul si ti se scoala-n jos cand o vezi Posted Image)))))))))) si nu-ti mai place.
Cunosc pe una care lucreaza la farmacie si are 36 ani deci mai mare ca mine cu 1 an, acum 7-8 ani imi placea de ea sa fac sex, acuma crede-ma ca n-as mai vrea, deja s-a deformat putin,e cam trecuta ! Dar peste 10, dar peste 20 ani cum era ? DOAMNE FERESTE, imi inchipuiam ce era de faceam prostia sa ma insor unde ajungeam.

Edited by TheFlooder, 13 May 2013 - 12:28.


#36
Sharazano

Sharazano

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.02.2013

View PostCr1spy, on 13 mai 2013 - 12:20, said:

Pai toata povestea este despre f..t.
ăăăăăăăă.... Nu neaparat. Poate e vorba doar de obsesia de a avea vulva. Multe vulve.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate