Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Ray Donovan (2013 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Noua productie Showtime se desfasoara in jurul personajului cu acelasi nume interpretat de Liev Schreiber, omul care le rezolva bogatasilor dn Los Angeles cele mai delicate probleme. Singurul lucru pe care nu poate sa-l controleze este propriul tata (Jon Voight), proaspat eliberat din inchisoare.

Primul sezon va avea 12 episoade si va debuta pe micile ecrane  in 30 iunie.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-a3SQpkd5zM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

View PostUny, on 05 mai 2013 - 22:09, said:

omul care le rezolva bogatasilor dn Los Angeles cele mai delicate probleme.
Pare extrem de interesant.

View PostUny, on 05 mai 2013 - 22:09, said:

Singurul lucru pe care nu poate sa-l controleze este propriul tata (Jon Voight), proaspat eliberat din inchisoare.
Pur si simplu nu se pot abtine sa nu bage rahaturile astea...

#3
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Slabut primul episod, Liev Schreiber nu-i credibil deloc, numai falcile sunt de el (seamana bine cu sobolanul din avatarul meu Posted Image ). Atmosfera, dialogurile si personajele sunt aproape identice cu cele din Californication, doar RD e tot un produs Showtime.

#4
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Un serial de-a dreptul stupid... am vazut cam jumatate din primul episod, dupa care n-am mai rezistat.
Nu avem de-a face (asa cum credeam initial) cu un tip bun la toate, discret, care sa rezolve curat si fara sa puna intrebari "situatiile" aparute, ci cu un dobitoc familist, chinuit de onoare, lacrimogen, macho reciclat, etc... care pune in scena niste spectacole pe care nu le-ar inghiti nici macar un copil de 10 ani.

#5
DrAlban

DrAlban

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 11.08.2013
Foarte tare serialu,sunt la zi cu el.Imi place de Jon Voight,e tare de tot batranelu asta se vede ca are stofa de mare actor.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kMa_auoVk08?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by DrAlban, 23 August 2013 - 09:33.


#6
GaMeR

GaMeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 15.04.2007
Genial ! Astept cu nerabdare sezonul 2.

#7
tocmaiacum

tocmaiacum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 07.12.2005
E ok serialul. Trebuie ceva rabdare cu primele doua episoade.

#8
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,808
  • Înscris: 10.12.2006
Am scos primele trei sezoane, are 8.3 pe imdb si credeam ca e un serial bun. Am urmarit jumatate de sezon si nu m-a prins deloc, e plictisitor. Singurele scene ce nu m-au facut sa adorm au fost cu blonda aia nebuna, dar acum avem sex peste tot la tv si nu mai impresioneaza nici asta.

Vorba aia, altii au facut-o mai bine. Urmariti Rush, nu ca n-ar fi un serial slab si ala, dar macar nu te plictiseste.

#9
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
N-am inteles faza.....cine era pesoana din salonu alaturat de langa ray din episodu 8?
Se pare ca o sa mai primeasca si sezonu 7

Edited by I2O, 25 December 2018 - 17:47.


#10
Olimpiucaramanmarcel

Olimpiucaramanmarcel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 19.02.2019
Stupid asa?Acum în 2020 arata cu totul altfel și ne întrebam care sezoane vor mai produce. Nu bun, excepțional.

#11
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
s-a anulat serialul
https://www.news.ro/...020020819254633
poate in 2-3 ani sa mai primim alt sezon la insistentele fanilor

#12
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Since sa fiu saptamana trcuta am vazut ultimele episoade din ultimu sezon dar l-am si uitat deja,nici numai stiu cum sa terminat

#13
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
moare ala, Smitty

#14
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Gata mi-am adus aminte...oricum sa terminat ca si cum ar mai urma inca un sezon...probabil ca au o strategie de au facut acum "anularea"

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate