Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

mmm... Ceva curios (pt mine)...

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Lizard

Lizard

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 06.12.2002
Acum descarc Lord of the rings (Kazaa), si vrand sa vad filmul inainte de terminarea downloadului am folosit DivFix . Totul e perfect, dar la sfarsitul fisierului sonorul e distorsionat (se aude mai repede). Cand nu este distorsionat se aude un sonor de la  cu totul alt film (ceva in italiana, sonorul filmului fiind in engleza). Odata ce se mai descarca din fisierul (filmul) respectiv distorsiunea/sonorul in italiana dispare. As vrea sa extrag cumva sonorul in italiana (dak se poate). Nu cumva sonorul asta in italiana mareste dimensiunea fisierului? (nu de aia vreau sa il scot). Care-i faza? Ce pot sa ii fac?
Se poate face ceva cu VDub? (cu Vdub nu se vede imaginea...)
P.S. Sunt nou in kestii de astea... vreo 2 saptamani... :)

#2
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
s-ar putea sa fie un avi cu mai multe trackuri audio. am mai intalnit, raritati...nu stiu sa te ajut insa (sorry) cum sa rezolvi problema pentru ca nu am pierdut nici un pic de timp atunci sa vad ce si cum. mai bine asteapta pana una alta sa vina tot filmul

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate