Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

AppRO - magazin de App pt Android 100% Romanesc :D

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012

View PostFcUcv, on 03 mai 2013 - 14:22, said:


pt a putea vizualiza mai bn site-ul Posted Image
Nu se vizualizeaza deloc mai bine. Chiar si asa, la telefoane exista autorotate

#20
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006
Oau..ai 3 lulele 3 surcele pe site-ul asta si deja mi-a spart ochiul RECLAMA TA AICI......oho, dar te grabesti....

#21
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postcuculea, on 04 mai 2013 - 07:13, said:

Oau..ai 3 lulele 3 surcele pe site-ul asta si deja mi-a spart ochiul RECLAMA TA AICI......oho, dar te grabesti....
este parerea ta...

#22
wirespot

wirespot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,654
  • Înscris: 23.09.2002
Când ţi-o zic mai mulţi oameni poate ar trebui să începi să te gândeşti că ceva nu e ok. În topicul ăsta n-am văzut de fapt pe nimeni până acum să zică ceva de bine.

#23
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postwirespot, on 04 mai 2013 - 11:23, said:

Când ţi-o zic mai mulţi oameni poate ar trebui să începi să te gândeşti că ceva nu e ok. În topicul ăsta n-am văzut de fapt pe nimeni până acum să zică ceva de bine.
deja am schimbat designul site-ului :P

#24
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

View PostFcUcv, on 04 mai 2013 - 11:54, said:

deja am schimbat designul site-ului Posted Image
Nu stiu de ce, dar site-ul asta al tau ma irita si ma agaseaza la maxim cu designul sau. Binenateles, e parera mea.

L-am vizitat de 3 ori si de 3 ori am iesit cu o parere nasoala despre ce se intampla pe acolo, ba scrisul era foarte mare si enervant, ba reclama aia cu RECLAMA TA AICI mi-a spart ochiul la cat de iritanta era, cu toate ca pe site ai extrem de putina informatie ,pe langa faptul ca mi se pare facut de un super-amator designer web(sper ca nu tu esti ala).......a 3-a oara a fost si ultima....bineanteles, inca odata, e parera mea.

iti doresc tot norocul din lume cu acest site....voi reveni peste cateva luni sau ani sa il mai vizitez, bineanteles daca va mai exista pana atunci.

#25
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postcuculea, on 04 mai 2013 - 12:01, said:

Nu stiu de ce, dar site-ul asta al tau ma irita si ma agaseaza la maxim cu designul sau. Binenateles, e parera mea.

L-am vizitat de 3 ori si de 3 ori am iesit cu o parere nasoala despre ce se intampla pe acolo, ba scrisul era foarte mare si enervant, ba reclama aia cu RECLAMA TA AICI mi-a spart ochiul la cat de iritanta era, cu toate ca pe site ai extrem de putina informatie ,pe langa faptul ca mi se pare facut de un super-amator designer web(sper ca nu tu esti ala).......a 3-a oara a fost si ultima....bineanteles, inca odata, e parera mea.

iti doresc tot norocul din lume cu acest site....voi reveni peste cateva luni sau ani sa il mai vizitez, bineanteles daca va mai exista pana atunci.
ok... o zi buna sa ai :D

#26
wststreet

wststreet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 01.05.2010
Pare ok pentru inceput. Initial ma gandeam ca e ceva spam bull***t dar pare destul de inocent.
Nu vad reclame, cu ce scop ai facut site-ul? Fara reclame nu iti aduce venit, ai mai platit si domeniul, probabil platesti si host, nu iesi in pierdere?

Mai trebuie sa lucrezi la interfata, nu arata prea bine, am vazut ca si altii au avut pareri negative despre interfata. Apoi la upload nu mi se pare destul de bine explicat, uploadez o arhiva cu apk-ul si screenshot-uri?

Sper sa te ajute critica mea sa imbunatatesti site-ul. Numai bine.

#27
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postwststreet, on 04 mai 2013 - 16:54, said:

Pare ok pentru inceput. Initial ma gandeam ca e ceva spam bull***t dar pare destul de inocent.
Nu vad reclame, cu ce scop ai facut site-ul? Fara reclame nu iti aduce venit, ai mai platit si domeniul, probabil platesti si host, nu iesi in pierdere?

Mai trebuie sa lucrezi la interfata, nu arata prea bine, am vazut ca si altii au avut pareri negative despre interfata. Apoi la upload nu mi se pare destul de bine explicat, uploadez o arhiva cu apk-ul si screenshot-uri?

Sper sa te ajute critica mea sa imbunatatesti site-ul. Numai bine.
da...trebuie sa uploadezi 2-3 screen-uri si apk-ul...ms pt idei :D

#28
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Lasa l si in portret mode ca de asta avem autorotate la telefoane. M i se pare enervant sa te oblige sa ti tel intr o parte daca tu nu vrei.

#29
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postalin62, on 04 mai 2013 - 17:24, said:

Lasa l si in portret mode ca de asta avem autorotate la telefoane. M i se pare enervant sa te oblige sa ti tel intr o parte daca tu nu vrei.
noua vers a app va avea si modul portret :D

View Postwststreet, on 04 mai 2013 - 16:54, said:

Pare ok pentru inceput. Initial ma gandeam ca e ceva spam bull***t dar pare destul de inocent.
Nu vad reclame, cu ce scop ai facut site-ul? Fara reclame nu iti aduce venit, ai mai platit si domeniul, probabil platesti si host, nu iesi in pierdere?

Mai trebuie sa lucrezi la interfata, nu arata prea bine, am vazut ca si altii au avut pareri negative despre interfata. Apoi la upload nu mi se pare destul de bine explicat, uploadez o arhiva cu apk-ul si screenshot-uri?

Sper sa te ajute critica mea sa imbunatatesti site-ul. Numai bine.

ne poti trimite aplicatia ta ?

#30
wststreet

wststreet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 01.05.2010

View PostFcUcv, on 04 mai 2013 - 17:30, said:

ne poti trimite aplicatia ta ?

Ok, o sa adaug si eu aplicatia.

#31
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postwststreet, on 04 mai 2013 - 18:53, said:

Ok, o sa adaug si eu aplicatia.
ms mult :D

#32
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012
cn ne ajuta sa realizam app pt android (app oficiala AppRO :D )?

#33
wststreet

wststreet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 01.05.2010

View PostFcUcv, on 05 mai 2013 - 14:00, said:

cn ne ajuta sa realizam app pt android (app oficiala AppRO Posted Image )?

De ce aveti nevoie mai exact?
M-as oferi eu dar depinde cat e de lucru ca am mult de lucru la lucrarea de licenta si nu prea am timp.

#34
FcUcv

FcUcv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 06.04.2012

View Postwststreet, on 06 mai 2013 - 15:21, said:


De ce aveti nevoie mai exact?
M-as oferi eu dar depinde cat e de lucru ca am mult de lucru la lucrarea de licenta si nu prea am timp.
ai pm :)

#35
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007
1. Poti scoate cele 3 poze care ocupa o buna parte din ecran inutil
2. Butonul de "adauga aplicatii" il poti adauga langa "Home" si "Aplicatii"
3. Redenumeste butonul Home
4. Linia "category aplicatii" este inutila, nu poti sorta sau face ceva cu ea + redenumit "category"
Ar mai fi probabil, dar ma dor ochii de la albul ala ORIBIL (parerea mea).

#36
ciNicu

ciNicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 12.03.2008

View Postcuculea, on 04 mai 2013 - 12:01, said:

Nu stiu de ce, dar site-ul asta al tau ma irita si ma agaseaza la maxim cu designul sau. Binenateles, e parera mea.

L-am vizitat de 3 ori si de 3 ori am iesit cu o parere nasoala despre ce se intampla pe acolo, ba scrisul era foarte mare si enervant, ba reclama aia cu RECLAMA TA AICI mi-a spart ochiul la cat de iritanta era, cu toate ca pe site ai extrem de putina informatie ,pe langa faptul ca mi se pare facut de un super-amator designer web(sper ca nu tu esti ala).......a 3-a oara a fost si ultima....bineanteles, inca odata, e parera mea.

iti doresc tot norocul din lume cu acest site....voi reveni peste cateva luni sau ani sa il mai vizitez, bineanteles daca va mai exista pana atunci.
On topic: subscriu! Sint  de acord cu tine.
Off topic: daca tot veni vorba de "probleme oftalmologice", pe mine ma dor ochii  cind vad cum sint scrise unele cuvinte. Antidotul se poate gasi aici.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate