Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Antena Play.

- - - - -
  • Please log in to reply
631 replies to this topic

#451
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,163
  • Înscris: 22.02.2017
https://antenaplay.r...ve/antena-stars

Vad ca e SD, nu inteleg de ce. Poate se desfiinteaza varianta HD ca tot nu au reusit intr-un an sa bage camere HD si acolo..

#452
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,122
  • Înscris: 03.12.2013
Daca tot am parte de 1 luna gratuita de Antena Play, am zis sa vad si eu ce e cu serviciul acesta.
Am instalat imediat aplicatia de Smart TV si pana acum ma enerveaza faptul ca la canalele live nu dispare de pe ecran butonul de inapoi si e deranjant pentru mine.
De asemenea, canalele Disney nu sunt 16:9 ci mai degraba un 14:9.

Macar canalele lor sunt HD, nu sunt sigur daca e Full HD. Acum ma uit X Factor si pare ca este HD.

#453
sashamiha

sashamiha

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 15.02.2005
Poate intereseaza pe cineva

Pentru SMART TV  (Samsung seria J, in cazul meu), conectare din cont - partener (Orange/Telekom - ORANGE in cazul meu).

Intrati pe site-ul antenaplay.ro din browser,  logati-va cu user/parola contului partener. Apoi , intrati in profilul contului. Vi se aloca o adresa de mail ( in cazul meu, cont ORANGE adresa e de forma [email protected])  la care trebuie sa setati o parola.
Acestea devin e-mail si parola de logare in aplicatia SMART TV

Bafta

#454
landescape3

landescape3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 18.11.2015
Din cate se pare au eliminat canalele disney din aplicatia antena play
https://antenaplay.ro/

#455
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Da nici pe mobil nu mai sunt.

#456
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
AntenaPlay lansează o nouă aplicație pentru Smart TV
Attached File  aplicatie_antenaplay_smarttv_tb730.jpg   250.14K   21 downloads
AntenaPlay, platforma video contra-cost a grupului Intact, are o aplicație destinată televizoarelor Philips și Sony Smart TV cu sistem de operare Android TV.
Gusti Roman, Head of Digital Antena TV Group: „Popularitatea televizoarelor Smart este într-o continua creștere de aceea este important să avem un produs care să răspundă nevoilor abonaților noștri. AntenaPlay este un produs care oferă foarte mult conținut video (servicii video-on-demand și canale live) și este necesară updatarea constantă a aplicației disponibilă pe toate device-urile. În prezent găsiti noua aplicație pe Philips și Sony Smart TV cu sistem de operare Android TV și se află în curs de up-grade aplicația AntenaPlay pentru televizoarele Samsung Smart TV cu sistem de operare Tizen (data estimată de lansare martie 2018) și televizoarele LG cu sistem de operare WebOS (data estimată de lansare finalul lunii martie 2018).”
Publicitate
Aplicația pentru noua generație de televizoare inteligente cu Android TV poate fi descarcată din Google Play play.google.com/store.
Pe ce dispozitive este disponibilă Antena Play:
Smart TV Philips și Sony
Samsung Smart TV
Smartphone și Tabletă cu Android
iPhone și iPad
Desktop și Laptop
Platforma online AntenaPlay are 6 canale TV live (Antena 1, Antena Stars, Antena 3, Happy Channel, Zu TV, Antena International), 3 canale exclusive (Antena Monden, Comedy play, Cook&Play), plus înregistrările emisiunilor difuzate pe TV.
Sursa:https://www.paginade...pentru-smart-tv

#457
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 04.05.2007
(data estimată de lansare martie 2018) și televizoarele LG cu sistem de operare WebOS (data estimată de lansare finalul lunii martie 2018).
Eu inca nu am Antenaplay pe WebOS stie cineva s-a lansat sau?

#458
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,163
  • Înscris: 22.02.2017
Merge cumva Antena Play si pe Google Chromecast???

#459
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,163
  • Înscris: 22.02.2017
Se pare ca dobitocii au uitat sa urce editia iUmor pe Antena Play, insa pe Youtube au urcat parti din ea. Posted Image

#460
k0k0m0k0

k0k0m0k0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 28.03.2007
Chestie ciudata. Am facut abonament la ei merge bine pe broswer si aplicatie android dar pe televizor (samsung KU6092 cu tizen) imi apare dupa autorizare "Abonament inactiv". Le-am scris de 2 ori dar nu am primit niciun raspuns. Ati mai patit asa ceva?

#461
EMotanuIO

EMotanuIO

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,497
  • Înscris: 05.07.2018

View Postk0k0m0k0, on 07 septembrie 2018 - 15:46, said:

Chestie ciudata. Am facut abonament la ei merge bine pe broswer si aplicatie android dar pe televizor (samsung KU6092 cu tizen) imi apare dupa autorizare "Abonament inactiv". Le-am scris de 2 ori dar nu am primit niciun raspuns. Ati mai patit asa ceva?
Ti-ai rezolvat problema de-atunci? In mod normal, suportul lor e(ra) extrem de reactiv.

Edited by EMotanuIO, 15 January 2019 - 19:03.


#462
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,163
  • Înscris: 22.02.2017

 ronuquet, on 01 aprilie 2018 - 17:15, said:

Merge cumva Antena Play si pe Google Chromecast???

In sfarsit merge... vad ca i-au facut update, inafara de asta, pe telefoanele non 16:9, acum imaginea nu mai e intinsa pe tot ecranul, vazandu-se aiurea, se strange singura pt 16:9.

#463
Adrian P.

Adrian P.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,663
  • Înscris: 05.04.2006

 Veverita_9, on 01 martie 2018 - 20:33, said:

AntenaPlay lansează o nouă aplicație pentru Smart TV
... se află în curs... aplicația AntenaPlay pentru ... televizoarele LG cu sistem de operare WebOS (data estimată de lansare finalul lunii martie 2018)...

Mai este oare in lucru aplicatia pentru WebOS?

Edited by Adrian P., 04 June 2019 - 09:58.


#464
Adrian P.

Adrian P.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,663
  • Înscris: 05.04.2006
Raspun tot eu. Am gasit in LG content aplicatia Antena Play.

#465
Bosca

Bosca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 01.12.2005
Cei care aveti TV Samsung cu Tizen (eventual ultima versiune), gasiti aplicatia Antenaplay in APPS?

#466
trump123

trump123

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 10.04.2019

 Bosca, on 07 iulie 2019 - 15:12, said:

Cei care aveti TV Samsung cu Tizen (eventual ultima versiune), gasiti aplicatia Antenaplay in APPS?
Da

#467
Bosca

Bosca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 01.12.2005
La mine nu apare...nici la cautare.

Attached Files



#468
trump123

trump123

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 10.04.2019
La mine e.

Attached File  20190707_224556.jpg   165.15K   51 downloads



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate