Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Recomandare termopane

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
popik2007

popik2007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,379
  • Înscris: 31.10.2009
Vreau sa pun termopane la dormitoare si balcon.
Vreau sa pun profile pvc maro, iar sticla sa fie închisă la culoare si cu reflexie sa nu se vadă nimic de afara.
Ce firma de profile este cea mai buna, câte camere sa aibă profilul si sticla este specială sau este geam normal?
Unde as putea găsi o firma serioasa in constanta?
Multumesc.

#2
Abkhaz

Abkhaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,745
  • Înscris: 19.03.2013
Fara sa vreau sa fiu carcotas, dar dumneata pari a sti ce model vrei. De ce nu incerci sa lasi detaliile tehnice gen tipul sticlei, camerele profilului in sarcina firmelor de profil? Sa-ti dea ele toate aceste detalii.

Nu inteleg mentalitatea romanesca de "eu ma pricep la orice"

#3
xAIMERx

xAIMERx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 13.03.2013
@popik2007 o firma te va rezolva ;) , doar trebuie sa te duci si sa ii spui detali, despre ce doresti..

#4
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
Păi ție îți trebuie Veka Alphaline 90, sau Veka Softline 82 cu geam tripan. La balcon poți pune Veka Softline 70. Încearcă la QFort.


Adresa:
Bulevardul Alexandru Lapusneanu 157
Bl. LT1
Constanta, Constanta
Program:
Luni - Vineri: 9:30 - 18:30
Detalii program:
Pauza: 13.00-14.00

PS: Nu sunt în nicun fel implicat dpdv. comercial cu această firmă.

Edited by Digix, 20 April 2013 - 14:27.


#5
aky77

aky77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 22.07.2008
Mai bine incercati intai sa va duceti cu niste cote + specificatii la firmele din zona dvs sa obtineti niste preturi , si apoi sa cereti aici parerea forumistilor in legatura cu ofertele obtinute.Aici majoritatea celor care oferteaza sunt bucuresteni + cativa din alte zone , dar din Constanta nu am vazut pe nimeni, si nu prea avem idee despre firmele care sunt pe acolo . Asa , daca dvs postati aici niste preturi obtinute in diverse combinatii de profile , sticla, feronerie , ne putem da cu parerea pe care din ele ar fi mai indicat s-o alegeti.
Succes !

#6
sidsilviu

sidsilviu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 13.02.2007
incearca la Plastlasgo. eu mi-am facut toata casa la ei prin 2007 si nu am avut nici macar o problema. lucreaza cu profile nemtesti. www.plastlasgo.ro

#7
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,493
  • Înscris: 15.09.2010

 sidsilviu, on 27 aprilie 2013 - 10:24, said:

incearca la Plastlasgo. eu mi-am facut toata casa la ei prin 2007 si nu am avut nici macar o problema. lucreaza cu profile nemtesti. www.plastlasgo.ro

Unde-i Bocșa și unde-i Constanța?Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate